Şimdi Ara

The Walking Dead'in 10. sezonun yeni bölümünden iki yeni sahne paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Walking Dead'in 10. sezonun yeni bölümünden iki yeni sahne paylaşıldı

2010'lu yılların en popüler dizilerinden biri olan ancak son dönemde popülerliğini az da olsa kaybeden The Walking Dead dizisinin 10. sezon ekstra bölümlerinden iki yeni sahne paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Çin'de COVID-19'a rağmen sinemalar rekor kırıyor

Paylaşılan sahneler onuncu sezon için duyurulan ekstra altı bölümün ilk bölümünden. Yani onuncu sezonun on yedinci bölümünden diyebiliriz. Sahneler baktığımızda ise Maggie'nin Negan'la yüzleşmesine çok az kaldığını ve zombili bir aksiyon sahnesi görüyoruz. 

6 bölümlük bu mini sezon aslında onuncu sezonun devamı olacak ve hikayeyi on birinci sezona daha iyi bağlayacak. Bu 6 bölümün 28 Şubat'ta başlaması bekleniyor.

Dizinin final sezonu olan 11. sezon da bu yılın sonlarında yayınlanacak. Dizinin 10. sezon final bölümü hariç şu ana kadar yayınlanan tüm bölümleri ise Netflix'te bulunuyor. Bu ekstra 6 bölüm de yayınlandıktan kısa bir süre sonra da Netflix'e gelecektir. Bahsi geçen sahneleri aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak:https://screenrant.com/walking-dead-season-10-maggie-negan-meeting-video/

• Sanırım Walking Dead sonunda gerçek oldu. Dizi o kadar uzun bir süredir yayında ve yayında olmaya devam ediyor ki oyuncuların artık yaşlanmayan birer zombi olduklarına inanmaya başladım.

• yarıda bıraktım ama izlemekte istiyorum da bitirin artık hep aynı şeyler ya

• Az önce bitirdim, yazıldığı gibi Maggie üzerinde dönmeye başlamış bu sezon
  • 6. Sesonda bi bıraktık kaç sene oldu başlayamıyoruz, bir iki deneme yaptık hep aynı şeyler tekrarlanıyor sanki
  • İlk sezonlar çok güzeldi hayatta kalma savaşı vardı.Şimdi artık çete savaşlarına döndü dizi.
    1. 10sezon 17. bölüm bugün yayınlandı ama tr altyazısı hiçbir yerde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 22 Şubat 2021; 22:40:32 >
  • Bu diziye birinci sezondan sonra devam etmek de ne bileyim yani...

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    İnsanlar öğrendi zombilerle nasıl savaşılması gerektiğini, şimdi insanlar kaynak derdine düştü birbiriyle çarpışıyor.

• Sıktı artık gerek yok

• Bir yanım izle diyor diğer yanım bir zombi hikayesi nasıl bu kadar uzun soluklu olabilir kesin saçma bir şeyler çıkacak izleme diyor. Kararsızlığım dizi final yapınca son bulacak finalden sonra oturup hepsini baştan izleyeceğim. Tabi finalini görmeye ömrüm yeterse.

• Bende o yüzden bıraktım sürekli aynı senaryo değişen bir şey yok gibi.

• Öyle hocam bir Zaman sonra gitmiyor
  • Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Ben 5. sezondayım. İlk 4 güzeldi. Sonrasında bozmaya başlamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sjw olayına döndükten sonra bıraktım izlemeyi. sanırım 8. sezon öncesi idi son izlemem. sürekli gay vs üstüne zenci beyaz multi racial saçmalıktan sonra tamamı ile kestim alakamı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.