Şimdi Ara

Diablo 2 Resurrected'ın PC sistem gereksinimleri belli oldu; oynanış görüntüleri paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diablo 2 Resurrected'ın PC sistem gereksinimleri belli oldu; oynanış görüntüleri paylaşıldı

Yayıncılığını Blizzard Entertainment'ın yaptığı, geliştiriciliğini se Vicarious Visions'ın yaptığı Diablo II: Resurrected, dün düzenlenen Blizzard etkinliğinde düzenlenmişti. Geçtiğimiz saatlerde oyun ile ilgili bazı detaylar paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.GeForce Now by Game+'ın Türkiye sunucuları fark yarattı mı? 25Mbps ve 100Mbps internette nasıl çalışıyor?

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre Diablo 2 Resurrected'ın modları destekleyeceği açıklandı. Ayrıca oyunun PC sistem gereksinimleri de paylaşıldı. İstenilen sistemlere baktığımızda ise çok da üst düzey sistem istemediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Diablo 2 Resurrected, bu yıl içerisinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak. Oyunun PC teknik alfa testine buradaki sayfadan başvurup katılmak için şans elde edebilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimlerini ve oynanış görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

• İşlemci: Intel Core i3-3250/AMD FX-4350

• Grafik Kartı: Nvidia GTX 660/AMD Radeon HD 7850

• RAM: 8 GB

• Boş Alan: 30 GB

• Çözünürlük: 1280 x 720

• İşletim Sistemi: Windows® 10

Önerilen Sistem Gereksinimleri

• İşlemci: Intel® Core i5-9600k/AMD Ryzen 5 2600

• Grafik Kartı: Nvidia GTX 1060/AMD Radeon RX 5500 XT

• RAM: 16 GB RAM

• Boş Alan: 30 GB

• Çözünürlük: 1920 x 1080

• İşletim Sistemi: Windows® 10

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Diablo 2 Resurrected'ın PC sistem gereksinimleri belli oldu; oynanış görüntüleri paylaşıldı

Kaynak:https://www.dsogaming.com/news/diablo-2-resurrected-pc-requirements-mod-support/

• Sırf Diablo IV'ü gölgede bırakmasın diye grafikleri çok dandik yapmışlar. Yani vasat koreli stüdyolar bile bundan çok daha iyi grafiklere sahip oyunlar çıkarabiliyor. Ayıp ediyorsun artık Blizzard.

• Geçmişte diablo 2 oynayan biri zihninde oyunu canlandırdığında zaten bu grafikleri görüyor.

• Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    bu tarz oyunlarda görsele bakılmaz

• okayynn kullanıcısına yanıt
    o zaman niye yeniliyorlar ?

• diablo 4 yerinde sayıyo

• Ah ulan Paladin! Zamanında ne çok vakit harcadım şu oyuna...

• Ben görüntülere bayıldım. İlk çıktığı zamanlarda birlikte oynadığımız arkadaşlar ile şu an bu oyuna yeniden başlamamızın tek sebebi aşırı düşük çözünürlük ve kasma problemleriydi. Videodaki görseller benim beklentileriminde üstünde gibi görünüyor. Shared stash özelliği de getirmişler.

Tek eksi yanı 40 euro olması o da sadece bize pahalı geliyor.

• canguler917 kullanıcısına yanıt

çağa ayak uydurma amaçlı yapılan bir yenilik. Eski oynadığınız MMORPG'lerde aldığınız zevki hangi oyun veriyor ? Onlarda görseli mi baktınız :D

• Acaba LOD' daki o ölmcül bug da olacak mı yeni oyunda, hehe. Ya da secret cow level olacak mı, inekler de hires modellendi mi.

• Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Diablo 2 oynamamış milenyum kuşağı yorumu gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: okayynn

çağa ayak uydurma amaçlı yapılan bir yenilik. Eski oynadığınız MMORPG'lerde aldığınız zevki hangi oyun veriyor ? Onlarda görseli mi baktınız :D

Döneminde "Aaa bu oyunu 21 sene sonra ne güzel günlerdi demek için oynarım" demek için mi oynadınız? Hayır :D grafikleri, oynanışı, hikayesi için oynadınız. Şimdi Blizzard kendi dilinde remaster'a "Resurrected" demişken ve oyunda yenilenen bir şey görmeyince böyle tepki veriliyor. Oynamak isteyen Diablo II'yi oynar, geçmişini yad eder. Gidip de bilmem kaç dolara hormonlanmış aynı oyunun 2012 grafiklisini oynamaz.

• Sorceress ile eritiyordum milleti taa ki Hell zorluğunda Act 5'e gelene kadar. Level 88 olmuşum ama, yaratıklar artık

Immune to Fire
    Immune to Lightning
    Immune to Cold

Sorceress ne yapabilir ki bunlara :( Öyle çok eziyet çekmiştim.

• Switch de harika olur bu. Gelsin bakalım.

• Diablo 2 şu anki hali ile Diablo 3 den çok daha zevkli ve sürükleyici muhtemelen Diablo 4 den de iyi olacak. Remaster için çok geç kaldılr.

• 1 GB HD5770 kaldırır mı?🤔 6 GB Ram Phenom X4 II 945

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    yanındaki adamına infinity runewordünü yapınca sıkıntı olmaz.

• bence gayet güzel grafikler, bide personal loot yapsalar multiplayerda tadından yenmez :)

• Taskin83 kullanıcısına yanıt

Eyw ama Infinity sadece lightning resistance düşürüyor... benim lightning o kadar kuvvetli değildi, cold ve fire iyiydi :)

• Bu müthiş bir habermiş yahu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.