Şimdi Ara

Netflix'in Tom Hardy başrollü yeni filmi duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'in Tom Hardy başrollü yeni filmi duyuruldu

Dünyanın en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix'in yeni filmi duyuruldu. Ayrıca bu yeni filmin yönetmenliğini üstlenecek olan Gareth Evans'ın Netflix ile sözleşme imzaladığı da açıklandı.

Ayrıca Bkz.Haftalık Dizi Önerisi 14: The Terror

The Hollywood Reporter'ın haberine göre Netflix'in "Havoc" isimli filminin yönetmenliğini eleştirmenlerce beğenilen aksiyon filmleri The Raid ve The Raid 2'nin yönetmeni Gareth Evans üstlenecek. Filmin başrolünde ise son dönemin popüler ve başarılı oyuncusu Tom Hardy bulunacak. 

Suç gerilim türündeki filmin senaristliğini ve yapımcılığını da Gareth Evans ve Tom Hardy üstlenecek. Filmin çekimlerinin Haziran 2021'de başlaması planlanıyor. Ne yazık ki yayın tarihi belli değil.

Filmin başrolünde bulunan Tom Hardy, bir politikacının çocuğunu kurtarmakla görevlendirilen ve şehirdeki yolsuzluğun ne kadar derine indiğini fark eden bir dedektifi canlandıracak. 

Kaynak:https://www.ign.com/articles/tom-hardy-is-making-a-netflix-movie-with-the-director-of-the-raid

• Tom Hardy hatırına izlenir.
  • Tom Hardy'nin kırk yıllık hattı vardır.
  • netflix'in olayi tam olarak bu. buyuk bir isme film yaptiriyorlar ama cogu zaman filmin ici bos vasat bir sey oluyor. keza baslikda tom hardy'nin yeni filmi, filmin kendi adi yok konusu yok derinligi yok.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    vodafone mu turkcell mi acaba

• kojiro kullanıcısına yanıt
    Verizon imiş şimdi cepten arayıp sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 21 Şubat 2021; 14:53:14 >
  • Netflix filmlerinin çoğu çöp oluyor.

• Netflix yapımı olacağı için hiç beklentim yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gareth evans ve Tom hardy mi??? İşte şimdi iyi film izleriz netflixe rağmen
  • Fîlm yetmez, en az on sezonluk diziler de bekliyoruz... Tom Hardy hep var olsun... ??

• Tom hardy gene iyi işler çıkartıcaktır.

• reyiz boş yapmada taboo nun 2. sezonu çek artık

• Ps4 üzerinden izleyen var mi neflix görüntü ayarını nerden sabit yapacağız yuksek kaliteye sabitlemek istiyorum bu ayari bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Hardy diyip durmuşsunuzda yönetmende raid serisinin yönetmeni. Boş adam değil. Güzel film iyi bir ekibin çalışmasıyla olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.