Şimdi Ara

Diablo II: Resurrected resmi olarak duyuruldu: Bu yıl yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diablo II: Resurrected resmi olarak duyuruldu: Bu yıl yayınlanacak

Yayıncılığını Blizzard Entertainment'ın yaptığı, geliştiriciliğini se Vicarious Visions'ın yaptığı Diablo II: ResurrectedPlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyuruldu.

Ayrıca Bkz.PC oyuncularının yeni gözdesi 'Valheim' 3 haftada 3 milyon sattı

Uzun zamandır söylentileri çıkan, oyun dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Diablo II'nin yeniden yapımı Diablo II: Resurrected, sonunda resmi olarak duyuruldu. Ayrıca oyunun bu yıl çıkacağı da açıklandı. Oyunun PC teknik alfa testine buradaki sayfadan başvurup katılmak için şans elde edebilirsiniz.

Diablo II: Resurrected, ana oyunun ve Lord of Destruction genişlemesinin remake'ini içerecek. Oyuncular oyunu oynadığı sırada istediği zaman tek bir tuş ile orijinal grafik ve yenilenmiş grafik arasında geçiş yapabilecek. Diablo II: Resurrected; dinamik aydınlatma, yenilenmiş animasyonlar ve yenilenmiş büyü efektlerine sahiplik edecek. 

Ayrıca oyunda Dark Wanderer'ın yolculuğunu anlatan klasik sinematiklerin 27 dakikasının tamamı da sıfırdan bir daha tasarlanıyor ve oyunun unutulmaz müzikleri de remake'te Dolby 7.1 surround destekleyecek.

Oyun için paylaşılan duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/diablo-2-resurrected-announced-for-pc-ps5-xbox-series-x-ps4-xbox-one-and-nintendo-switch

• Bundan yıllar önce insanlar "Gelecek teknoloji ile ne oyunlar çıkar be..." diyordu. Hiç bir halt çıkmıyor geçmişte yaşıyor oyunculuk sektörü. Gerçek anlamda heyecan verici çok az yapım var. Eskiden Yarım milyon dolar ile yapılan oyunların remake versiyonlarını bile şimdi anca 10 milyon dolarlar ile yapabiliyorlar! REZİLLİK!
  • Hadi bakalım çok güzel haber bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 20 Şubat 2021; 2:38:0 >
  • Bundan yıllar önce insanlar "Gelecek teknoloji ile ne oyunlar çıkar be..." diyordu. Hiç bir halt çıkmıyor geçmişte yaşıyor oyunculuk sektörü. Gerçek anlamda heyecan verici çok az yapım var. Eskiden Yarım milyon dolar ile yapılan oyunların remake versiyonlarını bile şimdi anca 10 milyon dolarlar ile yapabiliyorlar! REZİLLİK!

• yazıklar olsun diablo 4 beklerken ne geldi

• Süper bir haber efsaneyi eski haliyle halen oynuyorum

Diablo III iyi değildi o havayı yeniden yaşamak güzel olacak.

• warcraft 3'ü reforged olarak çıkarmışlardı ve çok çok çok fazla eleştiri haldı.Hala oyuncular eski grafikler ile oynamayı tercih ediyor.Umarım bu da böyle olmaz

• 40 euroluk ön sipariş fiyatı üzdü...

• quote:

Orijinalden alıntı: jahoon

yazıklar olsun diablo 4 beklerken ne geldi

Diablo4 en erken 2023 de cikar zaten, her etkinlikte yeni class gosterirler.

rogue icin guzel sinematik yapmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jahoon kullanıcısına yanıt
    Diablo 4 için daha çok var immortal ve 2 resurrected çıkmadan çıkarmazlar. Daha iyi hale getirsinler de varsın geç çıksın

• Remake ve remastered dan geçilmiyor üzülüyorum gerçek den
  • Feyzuli kullanıcısına yanıt
    Çek bi gazoz!

• Ben olsam şansımı zorlamam. Warcraft III: Reforged rezilliği hala akıllarda. İnşallah ondan ders almışlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Ben olsam şansımı zorlamam. Warcraft III: Reforged rezilliği hala akıllarda. İnşallah ondan ders almışlardır.

reforged i yapan ekip dagitildi tamamen. vicarious visions yapiyor. cok basarili 3 tane remastered yaptilar. zaten diablo2 de wc3 de oldugu gibi gereksiz soz vermediler. sanmiyorum kotu olacagini.

• 40 euro çok fazla blizzard inatla tl kurunu getirmiyor.

çok canım çekerse eski versiyonu oynarım olur biter.

• Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Bunu ben şeye benzetiyorum biraz. Dönemimizin popçularının pek fazla yeni şarkı üretmeyip 90' ları cover yapması gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.