Şimdi Ara

Altın kaplama PS5'in fiyatı belli oldu: 3.5 milyon TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Altın kaplama PS5'in fiyatı belli oldu: 3.5 milyon TL

Sony'nin yeni nesil konsolu PlayStation 5 çıkışını geçtğimiz aylarda yaptı. Ne yazık ki stok sıkıntısı sebebiyle konsol bulunamıyor. Ancak sizlere eğer paranız varsa alabileceğiniz başka bir PlayStation 5'i tanıtalım. 

Ayrıca Bkz.Metro Exodus geliştiricisi Xbox Series S'in ilerde geliştiricilere sıkıntı çıkaracağını söylüyor

Geçtiğimiz aylarda ilk kez görücüye çıkan 18 ayar altından oluşan 20 kiloluk PlayStation 5'in fiyatı belli oldu. Bu tarz altın tasarımlar ile bilinen Caviar'ın altın kaplama PlayStation 5'inden yalnızca 9 adet üretilmiş durumda ve fiyatı da 500.000 dolar. Ya da yaklaşık 3.5 milyon TL diyebiliriz. Ürünü satın almak veya incelemek isterseniz buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu arada ürünün adı da Golden Rock.

18 ayar altından, toplamda 8 parça ile yapılan bu 20 kilogramlık PlayStation 5'in normalde beyaz olarak gördüğümüz kısmı tamamen altından yapılma. PlayStation 5'in altınlarla donatılmış tasarımı dışında, kontrolcü DualSense'te de farklı bir yaklaşım sergilediklerini görebiliyoruz. Kontrolcünün normalde dokunmatik olması gereken kısmına altından farklı bir tasarım eklenmiş. Kontrolcünün geriye kalan siyah kısımları ise gerçek timsah derisinden. 

Kaynak:https://www.gamesradar.com/change-up-your-ps5-colour-with-these-extremely-expensive-custom-versions/

• Normalini uretseler kafi.
  • Bunu alan insan var ya :D Bir çok insanın hayatı boyunca kazanamayacağı parayı 6-7 sene ömrü olan konsola verecek :)

• buna keriz silkeleme diyoruz, 5-10 sene icinde eskiyip islevsiz hala gelecek bir cihaz icin uzerindeki degerli maddelerin10 kati para odeyene biz kisaca keriz diyoruz.

• Vergi aklamak için güzel bir teknik aslında.

• Şu parası olanlar için bu canlıları katlediyorlar ya ben ona takıldım.. Timsah derileri için kaç tane katlettiler ise Allah belalarını versin.

• Arap prensler bunu beğendi
  • Dünya'nın değerli madenleri böyle gereksiz işler için harcamalarına sinir oluyorum.

• darkaura kullanıcısına yanıt

Öyle zengin insanlar var ki her gördüğünü alsa parası bitmez yani bizim aklımız belki almıyor ama o kadar çok paran olsa belki sende alırdın çünkü ne yapacaksın parayı kefenin cebi yok

• Koparmada Sony, silkmede Caviar bu işin üstadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altın düştü almanın tam zamanı
  • araplar düşünsün :D

• Bunu alacak görgüsüz varsa tanımak isterdim.

• Sony nasıl para kazanacağını çok iyi biliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.