Şimdi Ara

POCO'nun artık yeni bir logosu ve maskotu var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • POCO'nun artık yeni bir logosu ve maskotu var

Çinli teknoloji devi Xiaomi geçen yılın başlarında POCO'nun artık bağımsız bir marka olarak yola devam edeceğini açıklamıştı. Aradan geçen bir yılın ardından POCO yeni logo ve maskotunu duyurdu. Yeni kurumsal kimlik şimdilik sadece Hindistan bölümüne özel.

Ayrıca Bkz.ASUS ROG Phone 5 resmen onaylandı: 6.000 mAh bataryalı oyuncu telefonu

Tanıtılan logo melek ve şeytan karışımından oluşuyor. Dört temel unsur var. Hale, iyilik duygusunu temsik ediyor. Antenler ise yaramaz tarafına bir gönderme. Ayrıca çılgınlığı telepatik olarak yaymayı da sembolize ediyor.

POCO'nun artık yeni bir logosu ve maskotu var

Şeytani gözler, üçgen ağız

Maskotun şeytani gözleri kafasındaki hale ile zıtlık oluşturuyor. Üçgen ağız ise Poco'nun keskin zekasını tanımlamak için kullanıldı. Peki siz ne düşünüyorsunuz? POCO'nun yeni logo ve maskotunu beğendiniz mi? Fikirlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/poco_india_unveils_its_new_brand_logo_and_mascot-news-47810.php

• cözmeye gerek yok cin cöplerinin kalitesi belli.. hepsi aynı fabrikadan cıkıyor.. 2 milyon cöp satıyorlarsa, 1.5 milyonunu zaten hindistana satıyorlar kalanı da 3. dünya ülkelerindeki fakir insanlar caresizlikten paylasıyor..

su cöpün en kötü modeline türkiye'de 3000 tl istiyorlar. telefonun orası burası arka kapagı oynuyor, ekranı siyah beyaz gibi görüntü veriyor, yazılımı kasıyor, kamerasına toz giriyor, bir süre sonra ekranı bozuluyor ghost screen'e dönüsüyor.. sonra cöp diyoruz, adam diyor ki, piyasada telefon yok daha iyisini daha ucuza öner alalım diyor fakat bu cihazların cöp oldugu gercegini de degistirmiyor. artık ligimiz hindistandır..

• Cs 1.6 klanı logosu gibi olmus. İnternet cafedeki arkadaş çözdü heralde.
  • POCOmon.

• Fevkalâde'nin fevki...
  • Hitap ettiği kitleye uygun yapmışlar galiba.
  • Cebimizde şeytan taşıyormuşuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MunOG -- 19 Şubat 2021; 13:9:47 >
  • gördüğüm en komik sacma alakasız cocuksu ve gudubet logo.. merdiven altı üretim hintli fakir ergen telefonu cin cöpüne yakısır cinsten.. POCO'nun artık yeni bir logosu ve maskotu var 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Şubat 2021; 13:15:52 >
  • MunOG kullanıcısına yanıt
    hahaha :)

• 2 antenle ne kadar çekici olabilir ki :)

• zamaninda is gezisi icin cin'e gitmistim, kontak kurdugum 4 ayri uretici bura bizim fabrikamiz diye ayni fabrikayi gezdirmislerdi :))) bu cinlilerde kim kimin fasonu, kim gercek uretici, markanin gercek sahibi kim coz cozebilirsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

zamaninda is gezisi icin cin'e gitmistim, kontak kurdugum 4 ayri uretici bura bizim fabrikamiz diye ayni fabrikayi gezdirmislerdi :))) bu cinlilerde kim kimin fasonu, kim gercek uretici, markanin gercek sahibi kim coz cozebilirsen.

cözmeye gerek yok cin cöplerinin kalitesi belli.. hepsi aynı fabrikadan cıkıyor.. 2 milyon cöp satıyorlarsa, 1.5 milyonunu zaten hindistana satıyorlar kalanı da 3. dünya ülkelerindeki fakir insanlar caresizlikten paylasıyor..

su cöpün en kötü modeline türkiye'de 3000 tl istiyorlar. telefonun orası burası arka kapagı oynuyor, ekranı siyah beyaz gibi görüntü veriyor, yazılımı kasıyor, kamerasına toz giriyor, bir süre sonra ekranı bozuluyor ghost screen'e dönüsüyor.. sonra cöp diyoruz, adam diyor ki, piyasada telefon yok daha iyisini daha ucuza öner alalım diyor fakat bu cihazların cöp oldugu gercegini de degistirmiyor. artık ligimiz hindistandır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Şubat 2021; 13:42:8 >
  • Hem melek hem şeytan değişik
  • POCO'm gibi olmuş...
  • Kafan olmasa iyisin diye laf vardır DH konu dışında. Onu getirdi aklıma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bambaşka seviyede bir berbatlık bu öyle böyle değil

• o şeytani gözler umarım zıtlık olarak guncelleme ile yavaslatmayi temsil etmez
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.3 seneki telefonum Xiaomiydi çalınana kadar kullandım hiçbir tak olmadı.Vu sene yine aldım ama arka kamera toz alıyor.Kamera camını söktüm temizleyip tekrar taktım ama çare değil.Baktigimiz zaman 3k ya alınacabilecek işlemci olsun kamera olsun fp.Ekran dandik demişsin ne guzel kırılsa 200 tlye takarım amoled olsa 1k.
  • Bune birader hello kity gibi

• Aldığına bin pişman eden logo başka bir şey diyemeyeceğim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.