Şimdi Ara

Sennheiser kulaklık bölümü satılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçtiğimiz aylarda oyuncu ekipmanları bölümünü eski ortağına devredip sektörden çekilen Sennhesier şimdi de son kullanıcı pazarından çekilmeye hazırlanıyor. Google potansiyel alıcılar arasında.

Firma Google’ı istiyor

Kurucusunun torunları olan ve eş patronluk görevini yürüten Andreas ve Daniel Sennheiser yaptıkları açıklamada kurumsal ürünler ile ses teknolojilerine odaklanmak istediklerini, bu yüzden de son kullanıcı bölümünü elden çıkarmayı planladıklarını dile getirdi.

Ayrıca Bkz.Apple’dan Malatya’ya mağaza sürprizi mi geliyor?

Sennheiser son kullanıcı tarafından kulaklık ürünleri ile tanınıyor olsa da Hi-Fi sistemler, stüdyo mikrofonlar, konferans sistemleri ve amplifikatörler konusunda da uzman. Neumann bu markalardan birisi.

Sennheiser yüksek kaliteli kulaklıklar üretiyordu ancak rekabette istediğini alamadı. Kurumsal tarafta çok daha iyi bir yükseliş ivmesi yakaladığı için son kullanıcı bölümünü elden çıkarmak istiyor. Ses sistemlerinin de yer aldığı son kullanıcı bölümünün Google’a satışı gündemde.

Google Home ve Pixel Buds gibi ses ürünleri ile uzun süredir pazarda olan Google’ın iyi bir ortak olacağı düşünülüyor. Sonraki ürünlerinde Sennheiser teknolojilerine yer vermesi markanın büyümesine de yardımcı olacak. Şimdilik satış bedeli konusunda bir bilgi yok.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/02/16/sennheiser-wants-to-sell-its-consumer-audio-business-folks-want-google-to-buy-it/

• çok üzüldüm be

• Kalite
  • Sennheiser bu işi bıraksın zaten , çok daha ucuza aynı kalitede ses veren kulaklık yapıyor çinliler , geçiniz..

• TheJudgé kullanıcısına yanıt
    kulaklık konusunda asla çine güvenmem.birçok defa denediğim için yazıyorum,içine en ucuz malzemeleri koyuyorlar sonra 6 ayda bozuluyor,geçiniz.
  • resimdeki kulaklıktan aynısı var bende ama 1 sene içinde kafa bandı soyulmaya başladı ne yapacagımı bilmiyorum

• TITAN kullanıcısına yanıt

Resimdeki kulaklıktan bende de var. Bende temizleyeyim derken yastiklarini çok yıprattım. Aliexpresste var hocam oradan tam set dahi alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheJudgé kullanıcısına yanıt

O markalar ne hocam ? Bana açık akustik bir kulağı kaplayan çin modeli söyler misiniz ? 2016 da Sennheiser Game One aldım hâlâ kullanıyorum iyi ki almışım dedirtti bana var mi bu modele bir alternatif ? Mikrofonsuz olmasi tercihim.

• ARISLCK kullanıcısına yanıt
    Açık akustik ne oluyor? Uzun süre kulaklık kullanımından rahatsız olduğum için hava alabilen kafa üstü kulaklık araştırmıştım bi ara ama bulamamıştım. Açık akustik mi deniyor bu tür kulaklıklara.

• Yan taraflari kapalı olmayan kulaklklara deniyor. Çevresel ses deneyimi harika oluyor ama ses izalasyonu kötü oluyor dışarıda kullanılacağını pek sanmam.

Auidio Technica markasına da biraz göz gezdirebilirsiniz.

Yok zaten ev kullanimi icin ariyodum. Tesekkurler.

kafanın üstündeki bant yıprandı hocam kulakların degdigi yer degil aliexpresste sadece kulak kısmını gördüm

Sennheiser kulaklık bölümü satılıyor
  • Buradakilerin çoğu sennheiser consumer kulaklıklarını bilir, ki bence onlar da high end kulaklıklardır ama profesyonel kulaklıkları var stüdyolarda kullandığımız. Onlar da satılırsa Sony’den başka seçenek kalmıyor. Çok yazık :(
    https://m.tr.aliexpress.com/item/4000785824469.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.1e70185cKTZyc4&browser_id=a39ccbac27734c9c8c8fd947a71966df&aff_trace_key=f1ec52a1bfe04c43928809bf0d231c7f-1613431829598-07273-_AeDa3c&aff_platform=msite&m_page_id=177b146287524b096bc41a91c929522b8db7d94594&gclid=&_imgsrc_=ae01.alicdn.com%2Fkf%2FH7e7b4f1ea9204e1483687be251dde509X.png_640x640.png_.webp

tam olarak kulaklık modelini bilmiyorum fakat "senheiser yastık" şeklince aratınca birçok ürün var.yukarıda attığım linkte nir örnek var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 17 Şubat 2021; 21:37:38 >

• Kulaklık sektöründe rekabet çok ileri bir boyuta evrildi. Satmakla çok yerinde bir karar vermişler doğrusu.

Hifiman? Yalnız bu üreticiye çinli deyip geçmeyiniz. Uluslararası çalıştığı ve üst sınıf ürünler ürettiği için bildiğiniz çin malı olmuyor. Alternatif olarak amariga markası olan ve kulaklıklarında ilk kez pet filmi kullanıp, manyetik çubuklarla çeşitli rezonansları yakalamayı amaçlayan Audeze firması da var. Tabi kimileri beğeniyor kimileri nefret ediyor. Denemeden bir şey diyemeyeceğim çünkü HD820'den bile daha pahalı kulaklıklar.

Kafa bandi kısmı da var Sennheiser hd serisinden bazi kulakliklari da tasarım olarak bizimkiyle benzer.

• Sennheiser abartılı bir firma. Sony bu işi daha hakkıyla yapıyor.

• Vay be o markanın çinli olduğunu bilmiyordum. Ama kulaklık alacak olsam pek aklıma gelmez sanırım.

• 435 4 kullanıcısına yanıt

Technics ve harman kardon unutma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.