Şimdi Ara

PS Store'da PS Plus'a özel indirimler başladı: İşte dikkat çekenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Store'da PS Plus'a özel indirimler başladı: İşte dikkat çekenler

Sony Avrupa, bugün PlayStation Store'da yeni bir kampanya daha başlattı. İki Kat İndirimler başlıklı yeni kampanyada PS Plus abonelerine özel indirimler yer alıyor. Normalde %30-%40 oranındaki indirimler PS Plus abonelerine özel olarak %60-%80 oranına çıkıyor.

Bethesda'nın popüler oyunları Skyrim ve Fallout 4 şu anda paket halinde 92 TL'ye satılıyor. Hayatta kalma/macera türünün popüler yapımlarından olan ARK Survival Evolved ise 47,80 TL'ye düşmüş durumda.  Ayrıca God of War, Need for Speed ve GTA 5 gibi oyunlarda da önemli indirimler dikkat çekiyor.

PS Plus'a özel iki kat indirimler kampanyası iki hafta boyunca devam edecek ve 4 Mart tarihinde sona erecek. İndirimlerin tamamına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

• Skyrim Special Editon + Fallout 4 GOTY Bundle -- 92,10 TL

• Need for Speed Ultimate Bundle (NFS Rivals + NFS + NFS Payback) -- 72,66 TL

• EA Aile Paketi (NFS + Plants vs. Zombiew GW2 + Unravel) -- 79,80 TL

• BioWare Paketi (Dragon Age Inquisition + Mass Effect Andromeda) - 107,80 TL

• ARK: Survival Evolved -- 47,80 TL

• God of War -- 59,50 TL

• PES 2021 Season Update Standard Edition -- 99,50 TL

• GTA V Premium Edition -- 87,56 TL

• Far Cry 5 -- 95,76 TL

• Star Wars Battlefront II Celebration Edition -- 77,70 TL

• Risk of Rain 2 -- 71,60 TL

• Dirt Rally + PS VR Bundle -- 32,16 TL

• Kingdom Come: Deliverance -- 65,70 TL

• Onrush -- 18,96 TL

• FIFA 21 Standart Sürüm -- 179,96 TL

• F1 2020 -- 119,60 TL

• Marvel's Spider-Man -- 124,50 TL

• Star Wars Jedi Fallen Order -- 143,64 TL

• Days Gone -- 128,70 TL

• Mortal Kombat 11 -- 139,60 TL

• Star Wars Squadrons -- 167,40 TL

• Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Year 2 Gold Edition -- 107,70 TL

• Son 6-7 aydır playstation ve xboxın politikalarına bakıyorsun birisi fiyat artırırken ötekisi indirim yoluna gidiyor. Tamam exclusive oyun var eyvallah ta alamıyorsun ki çıkmasından 1-2 sene geçene kadar millette sanki bu exclusive oyunlar bedavaya veriliyormuş gibi bayram ediyor duyuruları yayınlandığı zaman , xbox tarafına bakıyorsun Microsoft studios oyun çıkarıyor mesela medium çıktığı gün gamepass te xbox aldıktan sonra playstation sadece plus tan verilen oyunları oynamak için kullanıyorum, daha geçen sene spiderman 60 liraya aldım konsol almayı düşünen varsa da bu saatten sonra gitsin xbox alsın . Ps plus fiyatına gamepass ultimate sahibi oluyorsunuz aynı anda hem konsolda hem pc de kullanabiliyorsunuz. Ben xboxımda oynarken abim pc den istediği oyunu aynı anda oynayabiliyor hem de tek üyelikle.
  • Hikayeden indirimler, ısıtıp ısıtıp koyun önümüze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeDo_Efendi -- 17 Şubat 2021; 15:48:17 >
  • Aynı oyunu bilgisayarda 30 TL ye oynayıp Playstation da 120 TL ödemek nasıl bir duygu acaba?
  • God of War'ı bu fiyattan kaçırmayın!

• God of war 59 lira !

• mk 11 steam da 24 liraydi sanirim burada ise aman Allah'ım
  • Zodian Z kullanıcısına yanıt
    Aynı oyunu oynamak için 1100TL verdiğim makineye sen kaç TL verdin acaba?

• Saçma sapan indirim ne indirimi allah askına bu oyunları oynamayan var mı
  • Bende ps4 sahibiyim de bir oyuna 100 200 lira verebilecek adamlarda gitsin bir zahmet 3000 4000 liraya pc toplasın, eskiden konsol almanın kendince bir mantığı vardı da artık bir yıllık ps plus olmuş 240 lira dualshock 4 olmuş 500-600 lira. Artık insanlar oyun alamıyor ps plus ne verirse.
  • Days gonea zam gelmis 118e çıkmış bu indirimde . God of warin 59 tl oldugi yerde su fiyatlara bana komedi gibi geliyor
  • Bu fiyatlarla yanına yanaşılmaz
  • kekplz K kullanıcısına yanıt
    Tercih meselesi hocam. Şahsen 3-4bin TL lik pc toplayıp 2 yıl sonra upgrade peşinde koşmak istemiyorum. Ayrıca oyun fiyatları için kardeşlik konusuna bakmanızı tavsiye ederim, fikrinizi değiştirebilecek fiyatlar görebilirsiniz.
  • Bilgisayarda yarı fiyatına hatta bedava, bir de üzerine Türkçe dil paketiyle oynuyorum artık. Playstation Plus üyeliğim de duruyor ama Ps artık gerçekten cazip gelmiyor bana. Plus üyeliğine satın aldığım veya bedavaya gelen 150 den fazla oyun var. Çocuklara miras bırakırdım artık :)
  • _mor_koyun kullanıcısına yanıt
    1100 TL ye aldıgın cihaz ile pcyi kıyaslamak da ayrı bir kafaymış. Tamam bende de ps4 pro var ama, exlusive ve ps plus dışında oyun almıyorum, steamde 20 tl lik oyuna 100 tl "indirimli" satmak nasıl kafa anlamıyorum. Dersin ki extra özellikli, grafik upgrade almış sürüm satıyorlar.

• _mor_koyun kullanıcısına yanıt
    Upgrade ye gerek yok hocam 3 4 bin liralık pc de ps4 le aşağı yukarı, aynı kalitede oynatıyor zaten kardeşlik dediğin steamde de var ps4 e özel birşey değil o yani hatta xboxta da var abim pc den kullanırken ben xboxımdan kullanıyorum . Upgrade konusuna gelirsek Ps5 le aynı kalitede oyunları oynamak istiyorum diyorsan tabi ki upgrade şart. Ama fiyat olarak ps4 le pc yi kıyaslıyorsun ya o yüzden 3k 4k lık bir pc zaten ps4 ün kıstası olmuş oluyor, upgrade edilmiş hali Ps5 e series s e yaklaşmış hali olur.
  • Son 6-7 aydır playstation ve xboxın politikalarına bakıyorsun birisi fiyat artırırken ötekisi indirim yoluna gidiyor. Tamam exclusive oyun var eyvallah ta alamıyorsun ki çıkmasından 1-2 sene geçene kadar millette sanki bu exclusive oyunlar bedavaya veriliyormuş gibi bayram ediyor duyuruları yayınlandığı zaman , xbox tarafına bakıyorsun Microsoft studios oyun çıkarıyor mesela medium çıktığı gün gamepass te xbox aldıktan sonra playstation sadece plus tan verilen oyunları oynamak için kullanıyorum, daha geçen sene spiderman 60 liraya aldım konsol almayı düşünen varsa da bu saatten sonra gitsin xbox alsın . Ps plus fiyatına gamepass ultimate sahibi oluyorsunuz aynı anda hem konsolda hem pc de kullanabiliyorsunuz. Ben xboxımda oynarken abim pc den istediği oyunu aynı anda oynayabiliyor hem de tek üyelikle.

• PS Türkiye de aynı devlet gibi, kurlar arttığında zamı yapıştırıp kur düştüğünde geri çekmiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.