Şimdi Ara

Silent Hill yaratıcısının yeni korku oyunundan konsept tasarımlar paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Silent Hill yaratıcısının yeni korku oyunundan konsept tasarımlar paylaşıldı

Oyun dünyasının şüphesiz en sevilen korku serilerinden biri olan Silent Hill’ın yaratıcısının yeni bir oyun üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyordu. Geçtiğimiz saatlerde de oyundan konsept tasarımlar paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.PlayStation Studios'un patronu God of War 2 için fazlasıyla heyecanlı

Her şeyden öne paylaşılan tasarımların konsept tasarım olduğunu hatırlatalım. Yani direkt oyundaki tasarımların son hali değil, yalnızca fikir edinebilmemiz adına paylaşılmış görseller. Görsellere baktığımızda da yine insanı zorlayan görseller olduğunu söylemek gerek. Kesinlikle dünyası ilgi çeken bir oyun olacak diyebiliriz şimdiden.

Keiichiro Toyama'nın yeni oyun stüdyosu olan Bokeh Game Studio geçtiğimiz Ağustos ayında kurulmuştu. Daha önce Silent Hill, Gravity Rush ve Siren'ın yaratıcılığını yapan Keiichiro Toyama, şu anda geliştirilen bu oyunun başındaki isimlerden biri.

2023 yılında yayınlanması beklenen oyunun, birden çok korku ögesi içereceği söylendi. Her ne kadar yine korku odaklı olsa da oyuncuları zorlayan bir korku oyunundan ziyade kapsamlı bir korku oyunu olacak. Konsept tasarımları aşağıdaki galeri kısmında bulabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

Kaynak:https://www.dualshockers.com/silent-hill-creator-new-artwork-next-game/

• Dead Space 4 ???

• İnşallah tüm platformlara çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok cok azcik the evil within havasi sezdim
  • Resimlerin bir biri ile olan alakasını çözemedim. Sağdan soldan toplanmış boş eskizler, amatör çizimler gibi duruyor. Hiç bir ciddiyeti yok çalışmaların. Silent Hill'den bahsediyoruz bu ne yaa?

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Resimlerin bir biri ile olan alakasını çözemedim. Sağdan soldan toplanmış boş eskizler, amatör çizimler gibi duruyor. Hiç bir ciddiyeti yok çalışmaların. Silent Hill'den bahsediyoruz bu ne yaa?

Bunlar konsept tasarımları tabi çok bir alakası olmayacak. Zaten yeni Silent Hill oyunuyla alakası yok bunun. Sadece Silent Hill i yapmış olan kişinin yeni oyunu için yapılan tasarımlar.

• splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt

Sokaktan birine yaptırmış galiba, çok basit ve ucuzlar demek istedim, nasıl okuyorsun beni sağdan dola mı soldan sağa mı?

• NE silent Hill'i! İll diye birşey var. Hasta birşey gerçektende. Rus eleman kendince geliştiriyor.

• monacomen kullanıcısına yanıt

konsept tasarımları öyle çok detaylı falan olmaz zaten basit şeyler çizilir genel olarak

• splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt

Valla ben ne konsept tasarımlar gördüm, aslında konsept tasarımlar oyun öncesi hele ki basına servis ediliyor ise oyuncunun ilgisini çekecek ve gözünü okşayacak şeyler olur böyle ortaokul öğrencisinin karalama defteri ile bir şey olmaz. Sen bunlara tav isen ben sana bir şey yazmayayım zaten, seninle zevklerimiz uyuşmuyor. Maalesef.

• tırt bir şey olacağa benziyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.