Şimdi Ara

RTX 3070 Ti 16 GB yeniden gündemde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

RTX Ampere ailesi stoklarda bulunamazken firmalar yeni ekran kartı hazırlıklarına devam ediyor. RTX 3070 Ti yeniden listelendi.

RTX 3000 tanıtımından önce yine Lenovo tarafından ortaya çıkarılan RTX 3070 Ti tanıtımın ardından uzun süredir karşımıza çıkmamıştı.

RTX 3070 Ti 16 GB yeniden sahnede

Lenovo’ya ait hazır sistemin satışa sunulmasıyla 16 GB VRAMli RTX 3070 Ti yeniden gündeme geldi. Eylül ayında listelenen hazır sistemle aynı koda sahip hazır sisteme ait sayfa e-perakendeciye ulaşılmasının ardından tamamen silindi.

Ayrıca Bkz.RTX 3060 satışa sunulmadan fiyatı artmaya başladı, MSRP seviyesi önsiparişler iptal ediliyor

Sayfadaki RTX 3070 Ti ifadesinin düzeltilmesi yerine hazır sisteme ait sayfanın tamamen yayından kaldırılması akıllarda soru işaretleri uyandırdı.

Kaynak:https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3070-ti-briefly-listed-on-retailer-website-in-a-prebuilt-pc

• AMD ye bak yav nividaya gb ları nasıl koydurdu iyi korkutmuş yav nividayı
  • SuperVisör kullanıcısına yanıt
    bize 8gb olanlari itelediler :/

• quote:

Orijinalden alıntı: MuradinBronzeBeard

bize 8gb olanlari itelediler :/

alabılcenmi yada bulabilcenmi .d 1- 1.5 yıl ekran kartını unutalım derim

• quote:

Orijinalden alıntı: encuni

alabılcenmi yada bulabilcenmi .d 1- 1.5 yıl ekran kartını unutalım derim

Alıntıları Göster

efsane cuma mı dersin kara cuma mı dersin adını sen koy işte o cumada almıştım kullanıyorum :) 2kda 8GB limitlerde oluyor ama performansı güzel.

• quote:

efsane cuma mı dersin kara cuma mı dersin adını sen koy işte o cumada almıştım kullanıyorum :) 2kda 8GB limitlerde oluyor ama performansı güzel.

Alıntıları Göster

valla ben ümidi kestim ps5 alcam baktım mining bitiyor azalıyo kartlar normal seviye satar ekran kartı alırım .d

• MuradinBronzeBeard kullanıcısına yanıt
    zaten vram i fazla olan bu 3060 12 gb 3070 16 gb gibi kartları miningçiler yedirmez bize hocam

• Yeni kartlar medencilere hayırlı olsun.

• quote:

Alıntıları Göster

kaça almıştın hocam?

• Yeni Konsollarda bile 8 GB üzeri yok yani gereksiz ; konsollarda ihtiyaç yok yoksa güncellemelerle downgrade yapacaklardır, o zaman bunları almak enayilik değil de nedir!

• Bu adamlar güzelim 3080'e 16 gb vram koymadılar.

Sırf dalga geçmek için 3050 diye kart çıkarıp 32gb vram koyacaklar galiba.

Millet ne yapsın 16 gb 3070'i NVIDIA. 3080'e koymadığı vrami daha düşük seviye kartlara koymasına gıcık oluyorum.

• tobepeople kullanıcısına yanıt
    16 gb değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetoyunbros

16 gb değil mi?

16gb olan bilgisayarlardaki gibi kullanılan ramdir, ekran kartının olması gereken vramdir yani 16 gb değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 17 Şubat 2021; 10:13:14 >
    Hayır konsollarda diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xit

kaça almıştın hocam?

Alıntıları Göster

6999TLcik : ) tabi şuan bu fiyata bulmak mucize

• iyi amd gibi yapsın nvidiada 16 gb ram iyidir

• Miningciler bu habere sevindiler.
  • 11bin TL'ye tek fanlı 1660 super satılan zamanlarda yaşıyoruz. Ondan ekran kartı haberleri artık hiç ilgimi çekmiyor.

Konsollarda "bile" ne demek? Konsollar hiçbir zaman üst düzey pcler kadar güçlü olmazlar. Tabi türkiyede %100'e varan vergiler yüzünden durum değişti ama konsol yurtdışında ucuza oyun oynatma makinesidir. Konsollar desteklemiyor diye pcde downgrade yapılmaz. Konsollar için downgrade yapılır, pc yüksek grafik yüksek çözünürlük oynatmaya devam eder. Cyberpunk xbox one'a çıktı diye pcde xbox one grafikleriyle mi oynatıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 17 Şubat 2021; 15:32:20 >
  • madenci odaklı bu kartlar..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.