Şimdi Ara

Amazon.com.tr'de 2020'nin en çok satan kitapları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon.com.tr'de 2020'nin en çok satan kitapları açıklandı

Online kitap satarak e-ticarete atılan Amazon, bugün e-ticaret devi haline geldi. Günümüzde milyonlarca çeşit ürün satmasına rağmen halen kitap sektöründe önemli satış rakamlarına sahip.

2018 yılından beri ülkemizde satış yapan Amazon, bu süreçte kitaplarda ciddi indirimler uyguladı. Firma, 2020 yılında Amazon.com.tr’de çok satan kitapları açıkladı.

Amazon.com.tr'de kitap kategorisine ulaşmak için: https://www.amazon.com.tr/s?rh=i%3Astripbooks%2Cn%3A12466380031&ie=UTF8

2020’de en çok satılan kitaplara baktığımızda birinci sırada Victor Hugo’nun Bir İdam Mahkumunun Son Günü adlı eseri yer alıyor. En çok tercih edilen kategori edebiyat ve kurgu kitapları oldu. Kişisel gelişim, yılın en çok talep gören bir diğer kategorisi olarak öne çıkarken bunu sosyal bilimler ve tarih izledi.

Amazon.com.tr’nin Kitap kategorisinin 2020 yılında en çok satan 20 eseri alfabetik sıralamayla şu şekilde oldu: 

• 1984 listede olmasi bile sevindirici.
    Umarim hep ust siralarda yer alir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüzüklerin efendisini anlık indirimle 47 tl ye aldım, inanılmaz iyi fiyat.

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    Şu an 92 :/

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    gerçekten iyi fiyattı fakat yetişemedim malesef,umarım tekrar olurda bu sefer alamayanlar alır.
  • Türk yazar görmek gözlerimi yaşarttı, gözyaşın pıt dedi düştü masaya...
  • Yüzüklerin efendisi hariç hepsini okudum, hepsi birbirinden iyi klasikler.
  • Can, ithaki 2-3 yayın evi daha eğer bu adamlar çevirmediyse okunmaya değmez rezalet kötü çeviri yapıyorlar klasiklerin canına okumuşlar. Özellikle iş bankası ve yapı krediden uzak duruyorum olağanüstü kötü çeviri yapıyorlar sanki silah zoruyla yaptırmışlar gibi...
  • Gerçekten güzel kitaplar (%80'i)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 17 Şubat 2021; 10:8:24 >
  • hepsi batı litarütürü
    kendini bilge sanan insanlar.
    ilim adamlarından birtane yok yazık

• Bazı kitaplar var ki hala okumamış insanların oluşu üzücü.. Umarım yeni nesil almıştır

• Çoğunu okudum hepsi birbirinden güzel klasikler tavsiye ederim

• Amazon e-book sistemine gecmelidir . O zaman anlamli olur ..

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    İndirime sokup Normal kitap satışı yapar gibi ilan girip ebook sattığı çok oldu .bünyesinde dolandırıcı firmalar barındırıyor.
  • Listede favorim 1984 kesinlikle

• Azazel Geri Dönüyor kullanıcısına yanıt

Açar mısın biraz. Anlamadım da .

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bazen indirim oluyor ya kitap 20 TL gibi
    Görselde evet kitap 20t görünüyor ciltli yazıyor
    bitmesin diye hemen alıyorsun
    E bi bakiyorsun aslında görselde ki gibi kitap değil ebook muş sipariş iptal yok , iade yok siparişin dolandirci firma sayesinde hemen onaylanıyor. kargo yani email i Epostana atıyor siparişin bitti yediğin kazıkla kalıyorsun. Şikayet bile edemiyorsun.

Örnek
    https://www.sikayetvar.com/amazon/amazon-yanlis-bilgi-verip-iade-almamak
  • Ülkede kitap okunduğunu bilmek güzel

• Azazel Geri Dönüyor kullanıcısına yanıt

Yasal mevzuatlari kotu emelleri icin kullanmislar! Amazon da insiyatif alip bu tur saticilari engellemeli .

Bu satici Amazon bunyesindeki hangi sayfada adresini paylasir misiniz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.