Şimdi Ara

Xbox Kablosuz Kulaklık Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Microsoft, yeni Xbox kablosuz mikrofonlu kulaklığını duyurdu.

16 Mart'ta $99.99 fiyattan piyasaya sunulacak.

Kulaklık Dolby Atmos, DTS Headphone: X ve Windows Sonic destekleyecek. Otomatik ses kapatma özelliği, ses yalıtımı ve her şarjda 15 saate varan pil ömrü sunacak.

Detayları:

Ses performansında sınıfının en iyisi
    Bir bağlantı aksesuarı veya sinyal istasyonuna gerek olmadan Xbox konsolunuzla %100 kablosuz bağlantılı, düşük gecikmeli ve yüksek kaliteli sesi deneyimleyin. Gerçekçilik ve sizi tamamen saran ses doğruluğu için Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone:X gibi uzamsal ses teknolojilerini destekler.

Rahat ve sezgisel tasarım
    Ultra yumuşak kulaklıklar, hafif tasarım ve özelleştirilebilir kafaya oturma ayarı sayesinde saatlerce rahat bir şekilde oyun oynayın. Yeni Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklığın döndürülebilir kulaklık kadranları, ses düzeyini ve oyun/sohbet dengesini sezgisel yöntemle değiştirme olanağı sunar. Hızlıca ayarlayın ve oyuna dönün. Tamamen ayarlanabilir mikrofon, kullanılmadığı zaman katlanabilir ve göz önünde durmaz.

Son derece anlaşılır sohbet
    Ses yalıtımı, arka plan sesini azaltarak mikrofonda sesinize odaklanır. Konuşmadığınız zamanlarda ise otomatik ses kapatma özelliği, iletişim kanalının anlaşılır kalması için mikrofonunuzun sesini otomatik olarak kapatır. Sesi manuel kapatma düğmesi de ihtiyacınız olduğunda size gizlilik seçeneği sunar.

Size uygun tasarlandı
    Frekans düzenleyici, bas artırma, otomatik ses kapatma hassasiyeti ve mikrofon izleme düzeyleri gibi ses kontrollerinde ince ayarlar yapmak için Xbox Donatıları uygulamasını kullanın. Xbox Kablosuz radyo üzerinden bir bağlantı aksesuarı, kablo ve sinyal istasyonuna gerek olmadan doğrudan konsolunuzla eşleştirin ve Bluetooth üzerinden mobil cihazınıza bağlayarak hareket halindeyken müzik dinleyin veya sohbet edin.

İletişimde kalın
    Zorlu ortak görevlerde koordine olmak veya çevrimiçi rekabette boy göstermek için en heyecanlı oyun oturumlarına dayanabilen bir mikrofonlu kulaklığa ihtiyaç duyarsınız. Dahili ve yeniden şarj edilebilir pil, 15 saate varan pil ömrü sunar.

Sınırları olmayan ses
    Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 bilgisayarlar ve Bluetooth üzerinden mobil cihazlarla uyumlu olan Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık ile oyun oynarken her şeyi açık ve net bir şekilde duyun. 

Çıkış fragmanı:

• Burada temiz 1199TL olur, mis.
  • Piyasaki çoğu kablosuza güvenmediğim için kablosuz almamıştım, gidip kablolu kulaklık aldım. Microsoft yaptıysa bence iyidir diyorum ve fiyatta fena değil. Önceleri kablosuz her şeye düşmandım ama son zamanlarda baya ısındım. Online rekabetçi değil de, single oyunlarda vs ara sahnelerde arkaya yaslanıp takip etmek hoş oluyor.

• Şöyle 50mm üst düzey kulaklık yapında alalım ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1200 den asagi olmaz.Kendimizden baska birseyi vergisiz tuketemiyoruz

• Bundan iyisi şamda kayısı micro döktürmüş yine tak kafana evde kimse oyun sesinden rahatsız olmaz tasarımı mükemmel
  • 0.43 - 0.47 arası crossfire isimli xbox oyununun fragmanı, yanlış alarm :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost05

0.43. saniyeden 0.47. saniyede kadar gösterilen FPS oyunu muhtemelen Battlefield 6

gösterilen oyun crossfire x.
  • Yurtdışında bir akraba olsa da Series X, bu, ne varsa alıp getirse ucuza
  • çok pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

çok pahalı

neye göre çok pahalı açıklar mısınız
  • gamepass e ne zaman gelir
  • Espri yaptı kazım buna gülmek lazım
  • Hem Sony'nin hemde Microsoft'un bu 1. parti çevre birimleri, fiyatına göre çok iyi oluyorlar. Pulse kulaklığı çok üzün süre kullanmıştım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kablosuz kulaklıklar çok yüksek fiyat ödemedikçe tatmin edici olmuyor ps5 kulaklığı iade etmiştim umarım bu segmentte fark yaratır

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Kablosuz kulaklıklar çok yüksek fiyat ödemedikçe tatmin edici olmuyor ps5 kulaklığı iade etmiştim umarım bu segmentte fark yaratır

Fark yaratmaz, birinci parti konsol kulaklıkları ses kalitesi, malzeme kalitesi, ve rahatlık olarak vasat denebilecek ürünlerdir, odyofiller için değilde sıradan kullanıcılar için üretildiklerinden dolayı öyle olmak zorundadırlar, ambalajları güzeldir, albenileri vardır o yüzden hepimiz alırız.

• Sonunda kablosuz aparatlar akıllarına gelmiş

Ayrıca bize ucuz değil

100 dolar 700 TL vergisi kargosuyla 1000 TL

Onun yerine garantili steelseries alınır aynı paraya

• quote:

Orjinalden alıntı: Formani

Fark yaratmaz, birinci parti konsol kulaklıkları ses kalitesi, malzeme kalitesi, ve rahatlık olarak vasat denebilecek ürünlerdir, odyofiller için değilde sıradan kullanıcılar için üretildiklerinden dolayı öyle olmak zorundadırlar, ambalajları güzeldir, albenileri vardır o yüzden hepimiz alırız.

16 Martta çıkıyor sanıyorduk sizin nasıl deneme şansınız oldu acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.