Şimdi Ara

Netflix’in popüler dizisi Stranger Things’in 4. sezonu, en karanlık sezon olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix’in popüler dizisi Stranger Things’in 4. sezonu, en karanlık sezon olacak

İlk sezonu 2016 yılında yayınlanan ve şu anda Netflix’in bu kadar popüler olmasında şüphesiz büyük bir paya sahip olan Stranger Things’in yeni sezonu ile ilgili bir açıklama geldi.

Ayrıca Bkz.Mission: Impossible 8'in çekimleri aksayacak; film ertelenebilir

Üçüncü sezonu 2019’da yayınlanan Netflix’in popüler dizisi için şu anda dördüncü sezon çekimleri devam ediyor. Oyunculardan Finn Wolfhard’ın söylediğine göre ise dizinin yeni sezonu, şu ana kadarki en karanlık Stranger Things sezonu olacak. Ne yazık ki Wolfhard, ne tarz bir karanlıktan bahsettiğini açıklamadı. Ancak açıklamasının devamında, dizide bolca patlama olduğunu ekledi. Daha zorlayıcı sahneler izleyeceğimizi düşünebiliriz sanırım.

Ne yazık ki hala dizinin yayın tarihi belli değil. Bu yılın başlarında yayınlanması bekleniyordu ancak salgın sebebiyle çekimler aksadı. Yeni sezonun bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Daha önce dizinin oyuncuları, çekimlerin ertelenmesinin dizinin yararına olduğunu çünkü senaristlerin hikâye ile daha fazla ilgilenebildiğini söylemişlerdi.

Yayınlanan tüm sezonları şu anda Netflix’te bulabilirsiniz.

Kaynak:https://screenrant.com/stranger-things-season-4-tone-dark-finn-wolfhard/

• Diziyi izlemiş biri olarak çok net söylüyorum ilk sezon sonrası izlenmeye değmez. Konu sürekli kendini tekrar ediyor ayrıca çocuklar büyüdükçe dizi iyice ergen dizisine dönmeye başlamıştı. İlk sezon da öyle ahım şahım değil .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok bekledik yahu gelsin artık
  • Başlamaya düşündüğüm dizi

• Son sezon resmen ürün yerleştirmeden geçilmiyordu. Dizi mi izledik reklam mı belli değil. Maalesef ilk sezondaki başarıyı diğer sezonlarda yakalayamadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Diziyi izlemiş biri olarak çok net söylüyorum ilk sezon sonrası izlenmeye değmez. Konu sürekli kendini tekrar ediyor ayrıca çocuklar büyüdükçe dizi iyice ergen dizisine dönmeye başlamıştı. İlk sezon da öyle ahım şahım değil .

İkinci sezon boyunca çocukları öpüştürüp durunca ben de gerek yok demiştim, meğer devamı daha da betermişNetflix’in popüler dizisi Stranger Things’in 4. sezonu, en karanlık sezon olacak 

• Gerçekten neden bu kadar popüler olduğunu hala anlayamadığım bir dizi tamamen benim fikrim ama bence dizi leş atıyor

• cocuklar buyudu senaryoyuda artık daha karanlık hale getırebılırler

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayfilita

Gerçekten neden bu kadar popüler olduğunu hala anlayamadığım bir dizi tamamen benim fikrim ama bence dizi leş atıyor

Gerczk hayattan alinti hocam mk uktra projesi falan

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Gerczk hayattan alinti hocam mk uktra projesi falan

Alıntıları Göster

Hocam öyle de olsa ne bileyim kötü yani

• gelmiş geçmiş en iyi dizi Netflix’in popüler dizisi Stranger Things’in 4. sezonu, en karanlık sezon olacak 

• İlk sezonu gerçekten o stephen king romanları gibi bir atmosfere sahip lakin 2 ve 3 sezonları harbiden boka sardı resmen ergen aşk dizilerine döndü olayın ciddiyeti kalmadı bence 4 ile final yapsınlar cılkı çıktı q1

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

gelmiş geçmiş en iyi dizi  

O kadar da değil. 3 sezon aynı konuyu ısıtıp ısıtıp sürüyorlar önümüze. O kadar abartılan dizi bu muydu? [sm=poke.gif]

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.