Şimdi Ara

Milli İHA’larımız arttırılmış gerçeklikle telefonlarınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Milli İHA’larımız arttırılmış gerçeklikle telefonlarınızda

Savunma sanayiimizin göz bebeklerinden Türk Havacılık ve Uzay Sanayii – TUSAŞ; mobil uygulaması ile projeler hakkında bilgi verirken arttırılmış gerçeklik ile bulunduğunuz ortamda incelemenizi sağlıyor.

TUSAŞ uygulaması neler sunuyor?

Bir süredir kullanımda olan TUSAŞ uygulaması Türk Havacılık ve Uzay Sanayii mühendis ve teknisyenlerinin üstün gayret ve çabaları ile geliştirilen hava araçlarını yakından tanıtmayı amaçlıyor.

Ayrıca Bkz.Haftalık Mobil Oyun Önerisi 11: hocus 2

Uygulama ile bu hava araçlarının teknik özelliklerini inceleyebilir, galerilerden ürünlerin fotoğraflarına erişebilir, Artırılmış Gerçeklik seçeneği ile ürünleri bire bir boyutta görebilir ve bir anı fotoğrafı çekilebilirsiniz.

• Zengin gerçeklik derken? Bu tanım yeni mi çıktı? Arttırılmış gerçekliği duymuştum ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labtek38 -- 16 Şubat 2021; 13:7:33 >
  • Harika, aninda indirdim
  • labtek38 kullanıcısına yanıt
    Çok bilmiş
  • Apple a neden 775mb da android 63mb?
    zaten kart takılmıyor, indirmesinler diye mi yapılmış

• Çok fazla yer kaplıyor silmek zorunda kaldım

• Bu dronlarla Aya gide bülümüyük?

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    Androide sd kart taksan ne olacak uygulama vs yine dahili depolama da kalıcak ha biçimlendirerek sd kartı dahili depolama alanına eklersen artar ama sd kartı tak çıkar sıkıntı olur her ikisi de saçma
  • android ile ios arasındaki fark nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3B02C0FA0

Androide sd kart taksan ne olacak uygulama vs yine dahili depolama da kalıcak ha biçimlendirerek sd kartı dahili depolama alanına eklersen artar ama sd kartı tak çıkar sıkıntı olur her ikisi de saçma

fotoğraf, video v.b. leri sd ye atabilirsin.

Birde uygulama dosyaları sd de saklanabiliyor diye biliyorum.

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    foto,videoları direk mega vsyede atarsın dosyaların obbsi sd karta atılamıyor 2 gb uygulamanın 44-45 mblik data dosyasını sd karta taşıyor sadece,onun dışında root ile yapılabilen bie şey ama root ile bankacılık uygulamaları çalışmıyor
  • android 63mb ios 775mb farka bak

• Keşke çok fazla yer kaplamasa .(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.