Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League'den merakla beklenen yeni fragman paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zack Snyder's Justice League'den merakla beklenen yeni fragman paylaşıldı

Bildiğiniz üzere 2017 yılında Justice League isimli DC'nin aynı isimli ekibinden ve çizgi roman serisinden uyarlanan bir film yayınlandı. Film ne yazık ki yönetmen değişikliğinden dolayı beklenileni veremedi. Yıllar sonra filmin asıl yönetmeni kendi versiyonunu yayınlayacağını duyurdu. Filmin ikinci fragmanı da geçtiğimiz dakikalarda paylaşıldı. 

Ayrıca Bkz.Amazon'dan Mr. & Mrs. Smith dizisi geliyor

Fragmanın bugün paylaşılacağı geçtiğimiz hafta zaten açıklanmıştı. Açıklamadan bu yana da fragmandan küçük kesitler paylaşıldı. Daha önce paylaşılan küçük kesitlerin tamamı fragmanda bulunuyor. Paylaşılan yeni fragmanın da genel olarak orijinal filmde olmayan sahnelerden oluştuğunu söylemek gerek.

Zack Snyder's Justice League'de orijinal filmden olmayan yaklaşık 2.5 saatlik görüntü ve orijinal filmde bulunmayan karakterler bulunacak. Filmin daha karanlık bir tarafı olacağı biliniyor ve son açıklamaya göre filmde yersiz şakalar da olmayacak. Sanıyoruz ki Zack Snyder, yersiz şaka derken Batman'in yaptığı anlamsız şakalardan bahsediyor.

Bahsi geçen fragmanı aşağdıan izleyebilirsiniz. Zack Snyder's Justice League, 18 Mart'ta HBO Max üzerinden 4 saatlik bir film olarak yayınlanacak. HBO Max olmayan ülkelerde sinemalarda yayınlanacak mı ya da yerel başka bir video akış servisine hakları satılacak mı bilinmiyor.

• Hadi film hakkında bilgin yok, okuma yazman da mı yok kankam. Filmde olmayan 2.5 saat yazıyor haberde sen diyorsun 3 dakika. Ulan bugün atılan fragmanın süresi 2 dakika zaten sence tüm filmde sadece 3 dakikalık yeni görüntü olması mantıklı geliyor mu sana?

Neyse bu arada haberdeki 2.5 saat de yanlış bir bilgi aslında yaklaşık 3.5 saatlik yeni sahne olacak filmde, yani yeni bir film geliyor diyebiliriz haterlar ağlasa da.

Bakıyorum da boş konuşmada da üstüne yok reis, adımın Bruce Wayne olması ile Zack Snyder'in filmlerini sevmem arasında nasıl bir bağ olabilir? Zack Snyder mi yarattı Bruce Wayne'i sanki?

Adam yurtdışında milyonları götürüyor demişsin bide, ne yapacaktı asgari ücrete mi çalışmasını bekliyordun? Hangi Hollywood yönetmeni götürmüyor milyonları?

Ağlak bir hater olduğunuz kadar boşmuşsunuz da :)

• Grafikler müzik kalite kokuyor işte gercek süper kahraman filmi DC farkı

• aynı filmi bi 3 dk sahne için bi daha mı izleteceniz yaa.

• quote:

Orijinalden alıntı: SC0RPI0N

Grafikler müzik kalite kokuyor işte gercek süper kahraman filmi DC farkı

Önceki filmden tek farkı ekstra sahneler. Ayrıca kalite kokuyor dediğin filmi geçen yıllarda gördük bence DC nin en kötü filmiydi . Başta senaryo çok kötü zaten , karakter gelişimi , diyaloglar gibi başka sıkıntılar da mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 14 Şubat 2021; 20:33:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden 4:3 amaç nedir...

• 2.5 saat fazla olacak ne 3 5 dakikası.
  • Bu kadar kötü film yapıp birde iyi bir yönetmenmiş gibi filme kendi adınıda ekleyip yayınlamak nasıl bir kafa kısa hali bu kadar kötüyken uzun haline sadece fanboylar tahammül eder. Zack Snyderden sadece görüntü yönetmeni olur

• Belli ki yonetmenin emegini hic etmisler. Ayiptir be. Warner bros zack snyder a ozur borclu
  • DC= Daha kötü olmak için çalışıyoruz

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Zack Snyder's Justice League'den merakla beklenen yeni fragman paylaşıldı

Ekstra sahnelerle beraber film de tamamen değişecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Risen_

Ekstra sahnelerle beraber film de tamamen değişecek.

Peki asıl kötü değişecek mi . Nitekim şuanki kötü çok CGI duruyor sırıtıyor.

• Önceki yönetmenden izlediğimden dolayı bir gram heyecan yaşamadım. Bilemiyorum sanki bu filme yazık oldu.
    Asıl kötü değişmeyecek. Normal sinema versiyonunda da tamamen cgi idi. Filmin önümüzdeki ay geleceğini düşünürsek %99 ihtimalle fragmandaki gibi olacaktır filmde de. Onum cgi'ı bana o kadar kötü gelmedi ama Superman'in uçuşa hazırlandığı bir kısım var fragmanda orası bana biraz battı.
    sana ne dense bir bahane öne süreceksin zaten. direkt önyargıyla bakıyorsun. izlemezsin olur biter. bu film direkt olarak talep gösteren, olmamışı oldurtan fanlar sayesinde yayınlanıyor zaten. madem sevmiyorsun izleme.

• Kaç tane daha yeni Joker yaratacaklar acaba?

• logi666leboss L kullanıcısına yanıt
    Bu filmin cikmasi zaten özür bir yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

sana ne dense bir bahane öne süreceksin zaten. direkt önyargıyla bakıyorsun. izlemezsin olur biter. bu film direkt olarak talep gösteren, olmamışı oldurtan fanlar sayesinde yayınlanıyor zaten. madem sevmiyorsun izleme.

Evet kabul ediyorum ilk filmden dolayı zaten bir önyargım var. Ama bakalım belki beklediğim den iyi çıkar film de ben ters köşe olurum . Ama dediğim gibi beklentim pek yok göreceğiz bakalım .

• Ne bekliyordunuz ? Scarlet witch gelip thanosu mu dövseydi yani ? İzleyip bakarız ona göre karar veririz.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.