Şimdi Ara

Mercedes-Benz, 50 milyonuncu otomobilini üretti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mercedes-Benz, 50 milyonuncu otomobilini üretti

Mercedes-Benz, yayınladığı basın açıklaması ile önemli bir kilometre taşına ulaştığını duyurdu. Alman otomotiv devi 75 yılda 50 milyonuncu otomobilinin üretim bandından inişini kutluyor.

Ayrıca Bkz.2021 Renault Captur R.S. Line, sportif tasarımıyla geldi

Şirketin 50 milyonuncu binek otomobili Mercedes-Maybach S 580 sedan modeli oldu. Oldukça ihtişamlı bir duruş sergileyen araç siyah ve gümüş tonlardaki gövde rengiyle dikkat çekiyor.

Mercedes-Benz, 50 milyonuncu otomobilini üretti

Factory 56'da üretildi

Söz konusu rakamın hem Mercedes-Benz hem de Smart markalı araçları kapsadığını belirtelim. 50 milyonuncu araç, Almanya'nın Sindelfingen şehrinde yer alan Factory 56 fabrikasında üretildi.

2020'nin Eylül ayında açılan tesiste aynı zamanda elektrikli EQS modelinin de üretimi yapılacak. Yeni nesil Mercedes-Maybach otomobillerin 2021'in ortalarında satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak:https://media.mercedes-benz.com/article/0bec87b0-a21e-4d63-8ed5-4dfe2d39b90e

• Az değil mi yav?..

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Bana da bayağı az geldi aslında. Hani koca 75 yılda. Kadıköy, caddebostan, kalamış falan paso mercedes kaynadığı için anlamadım valla. O zaman koca dünyada bunca sene 50 milyonun 1 milyonunu kadıköy kullanmıştır rahat.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt

Bebekliğimden ilk hatırladığım Mercedes'in halka içinde üç çubuklu sembolü ve Ford'un sembolüdür. Hatta İlyas Salman'ın Sarı Mercedes filminden hatırladığım bu halkaları bile çalıyorlarmış zamanında. Onca geçmişi olan bir firma diye bilirdim, sanırım 40 milyonunu bizim ülke ve gurbetçilerimiz almış bunların. :D

• 50 milyonsa büyük ihtimalle 49 milyonu bizdedir her ihtimale karşı tasarruftan dolayı
  • Teknolojiye hep ayak uydurarak ilerliyorlar ve gelişiyorlar. Tebrik ederim

• Çoğunu Türkler almıştır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.