Şimdi Ara

Battlefield 6 dışında bir Battlefield oyunu daha geliştiriliyor olabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Battlefield 6 dışında bir Battlefield oyunu daha geliştiriliyor olabilir

Electornic Arts'ın ve oyun dünyasının popüler serlerinden biri olan Battlefield 6 geçtiğimiz yalarda duyurulmuştu. Henüz pek fazla resmi detay bilinmiyor ancak bu yılın sonlarında, yeni nesil için çıkış yapacağı biliniyor. Ancak son açıklamaya göre başka bir oyun daha geliştiriliyor olabilir.

Ayrıca Bkz.Bu yıl çıkacak olan Call of Duty'nin geliştirici stüdyosu belli olmuş olabilir

Geçtiğimiz yıllarda Battlefield oyunlarını geliştiren DICE stüdyosunun destek stüdyosu DICE LA kurulmuştu. Respawn Entertaintment'ın kurucu ortaklarından Vince Zampella da bu yeni stüdyoya yardımcı olacağı açıklanmıştı. 

Geçtiğimiz saatlerde DICE LA'in kıdemli tasarım direktörü Justin Wiebe, yeni oyunlarının bir Battlefield oyunu olduğunu açıkladı. Bu stüdyo yalnızca DICE'a yardım etme amacıyla değil, gelişip kendi oyunlarını da çıkarma hedefiyle kurulmuştu. 

Ne yazık ki Justin Wiebe, geliştirdikleri bu oyunun Battlefield 6 mı olduğunu yoksa başka bir Battlefield oyunu mu olduğunu söylemedi. Eğer Battlefield 6 değilse, çevrimiçi tabanlı bir oyun geliştiriyor olabilirler ya da Battlefield için aynı Call of Duty gibi yeniden yan seriler başlıyor olabilir.

Kaynak:https://www.vg247.com/2021/02/11/dice-la-battlefield-project/

• Battlefield 1 çok iyiydi, 5 bana göre tam bir fiyasko. İnşallah 6 güzel olur...

• keske battlefield play4free tekrar gelse

• Bad Company gelse güzel olur. Son oyunu başarılıydı ama yenisini çıkartmadılar nedense.

• quote:

Orijinalden alıntı: arudaffc

Battlefield 1 çok iyiydi, 5 bana göre tam bir fiyasko. İnşallah 6 güzel olur...

----

keyif meselesi ama sırf bf5 için sistem kurmuştum Battlefield 6 dışında bir Battlefield oyunu daha geliştiriliyor olabilir 

https://forum.donanimhaber.com/bf5-1440p-2560x1440-yeni-hedefler-icin-parcalar-satildi-bf-6-2042-yaniyor--137323969

bad company 2'den sonra en çok heyecan duyduğum oyun bf5 , ha onuda 3-4 ay anca oynayabildim Battlefield 6 dışında bir Battlefield oyunu daha geliştiriliyor olabilir 

bad company 2 bf serisinin uçuş modudur , ahh ahhh , oyun çıktığında ne güzel heyecanla oynuyorduk Battlefield 6 dışında bir Battlefield oyunu daha geliştiriliyor olabilir 

• bad company 2 resmini gördüm, tüyler direk diken diken. Serinin zirvesi!

• Bir ara battlefield 3 remested haberleri dolanıyordu.Battlefield 6 ile birlikte çıkacak diye.
  • Battlefield 1942’deki gibi oyunculara kendi ülkelerini ve taraflarını seçebilme özelliği eklenirse,

Battlefield 1’deki gibi konu olarak 1.Dünya Savaşı’ndan esinlenirlerse,

Battlefield 5’deki gibi aşkın grafikleri geliştirirlerse,

Efsane bir oyun olabilir. Yoksa benim için hep bir kısmı eksik kalacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gargagar -- 12 Şubat 2021; 15:22:21 >
  • Çok saçma olur. Bf 3 yılına göre hala her açıdan iyi bi oyun. Kaldı ki zaten ana haritaları bf4de de var.

• Bide yeni oyunu ön sipariş edenlere yada premium alanlara bedeva verilecek de denmişti. Yeni oyunun yanında bedava vereceklerse yok demem :)
  • Battlefield ın beleş battle royale versiyonu çıksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri rmake biri yeni oyun :=) Battlefield 4 rmake yeni oyuna tercih ederim :=)

• Battlefield Heroes isteriz :D

• Cod gibi her sene basacaklar bir tane galiba
  • Black Heart Rebellion kullanıcısına yanıt
    gerçekten çok keyifli zamanlardı :D gözümde canlandı bir an

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.