Şimdi Ara

Humble Bundle'da %90'a varan indirimler başladı: Mafia Trilogy %75 indirimde!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Humble Bundle'da %90'a varan indirimler başladı: Mafia Trilogy %75 indirimde!

Güncelleme: Büyük bir ihtimalle ilk paylaştığımız fiyatlar bir hata sebebiyle bu kadar düşüktü. Sabah saaatlerinde ne yazık ki fiyatları yükselttiler. Yine de aşağıdan indirimleri inceleyebilirsiniz.

Orjinal Haber: Her platformdan indirimler gelmeye teker teker devam ediyor. Son indirim de Humble Bundle'dan geldi. Çin Yeni Yılı'na özel olarak Humble Bundle sitesinde birçok oyunda büyük indirim var.

Ayrıca Bkz.Büyük Steam İndirimleri resmen başladı: İşte dikkat çekenler

Humble Bundle birden fazla oyunu paket haline getirip uygun fiyata satmasıyla bilinen bir site. Ancak elbette oyunlara da farklı farklı indirimler uyguluyor. Humble Bundle direkt olarak kur üzerinden çeviri yaptığı için genelde çok fazla uyguna oyun bulunamaz. Yine bu indirimde de birçok indirim uyguna gelmiyor. Ancak bazı oyunlar gerçekten ciddi anlamda ucuzlamış durumda. 

Tüm indirimlerin olduğu sayfaya buradan bakabilirsiniz. Humble Bundle'dan aldığınız oyunlar için size Steam ve Epic Games kodu verildiğini oyunu seçtiğiniz platformda etkinleştirebildiğinizi hatırlatalım. Öne çıkan bazı indirimleri de aşağıda bulabilirsiniz.

Öne Çıkan İndirimler

• Mafia Trilogy 374 TL yazıyor şu an. 02:05

• Xagdas kullanıcısına yanıt
    Nbade 200 küsür
  • İndirim vardı ama kaldırdılar muhtemelen hatadır .Ben sepete ekledim alırken fiyat değiştirdiler. 2 dk daha dursa alacaktım Humble Bundle'da %90'a varan indirimler başladı: Mafia Trilogy %75 indirimde! 

• Ben 94tl den aldım gece telefon no onayına takıldım onuda sabah hallettim.Şimdi siparişin kontrol edileceğini söylüyor.
  • fiyatlar düzeltilmiş ama nba 2k21 yine iyi 82 tl. steamde en düşük 137 falandı sanırım. keşke fifa da satsalardı 80 e hemen alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 12 Şubat 2021; 11:3:13 >
  • mafia uçmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: Potato_GLaDOS

Ben 94tl den aldım gece telefon no onayına takıldım onuda sabah hallettim.Şimdi siparişin kontrol edileceğini söylüyor.

Ortalama 2 gün içinde gönderiyorlarmış. Bilgin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorL -- 12 Şubat 2021; 20:5:24 >
  • beyler bu sitenin resmi game launcher'ı yok mu ? çok aradım bulamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.