Şimdi Ara

Xiaomi Mi 11 dayanıklılık testini başarıyla geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi Mi 11 dayanıklılık testini başarıyla geçti

Mobil cihazlara uyguladığı işkence testleriyle tanıtığımız JerryRigEverything'in son kurbanı Xiaomi Mi 11 oldu. Kısa süre önce global pazara sunulan amiral gemisi telefon dayanıklılık sınavını başarıyla geçti.

Ayrıca Bkz.Huawei, PlayStation ve XBox'a benzer bir oyun konsolu çıkarabilir

Cihazın metal ve cam malzemeden oluşan gövdesi çizilmelere karşı herhangi bir sürprize mahal vermedi. Ünlü YouTuber, akıllı telefonun Gorilla Glass Victus korumalı ekranını ancak Mohs ölçeğine göre sertlik derecesi 6 olan kalemle çizilebildi.

Xiaomi Mi 11 dayanıklılık testini başarıyla geçti

Hafif bükülse de çatlamadı

Bükülme testi sırasında cihazdan rahatsız edici bir ses çıksa da gözle görülür bir hasar meydana gelmedi. Xiaomi Mi 11'in ekranı, çakmak ile uygulanan ısı testinde de beklenen sonuçları verdi. Amiral gemisi telefonun Avrupa fiyatları 749 euro'dan başlıyor.

Kaynak:
    https://www.youtube.com/watch?v=Y9q75LV6uz0

• LG ‘nin G2 sonrası hatalarını tekrar etmek isteyen kurum pozisyonunda Xiaomi. Android telefon algısı amacından saptı. Daha öncede demiştim. Bu telefonlar ucuz olduğu kadar yüksek performans vaadettigi icin tercih ediliyordu. Şimdi ise iPhone seviyesine fazlasıyla yaklaştılar. Bence yanlış bir hamle.
  • O kadar parayla gider iphone alir keyfime bakarim..
  • LG ‘nin G2 sonrası hatalarını tekrar etmek isteyen kurum pozisyonunda Xiaomi. Android telefon algısı amacından saptı. Daha öncede demiştim. Bu telefonlar ucuz olduğu kadar yüksek performans vaadettigi icin tercih ediliyordu. Şimdi ise iPhone seviyesine fazlasıyla yaklaştılar. Bence yanlış bir hamle.
  • Yahu bu adam hangi telefonun ekranında o sayılarda çizim yaptığında hep 6-7 rakamları çiziliyor zaten. E bunda da aynısı olmuş.

• Arkadaşlar Samsung galaxy s21 ebay almanyada 1000 euro larda burada amazon tr de 9200 liraydı galiba yani kısacası bu telefonun 6000 lira larda olması gerekir 6000 liranın üstünü veren geri zekalıdır hatta abd nin ambargosu da olduğundan alan geri zekalı dır.

• Bu adama kıl oluyorum. Milletin erişemediği telefonları çöp gibi harcıyor.

• Bumu ya sizin sağlam dediğiniz çizilme başarısız bükülme başarısız öyle bir telefon alsam çok dikkatli olurum ayrıca böyle testler yapana uyuz oluyorum millet alamıyor bunları onlar ne yapıyo bozcam diye uğraşıyor hayret birşey ??

• Önemli olan fiyat testini geçmesi.
  • xiaomi; apple ve samsung amiral gemisi fiyatına telefon satamaz.f/p modeller satınca kendini fiyatları şişirdi.millet ucuz diye alıyor o kadar.çin dışında kimse mi 9-10-11 almaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

Bu adama kıl oluyorum. Milletin erişemediği telefonları çöp gibi harcıyor.

o telefonu harcıyor ama video izlenmelerinden 50 - 100 telefonluk para kazanıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.