Şimdi Ara

Assassin's Creed Chronicles China Ubisoft Store'da Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ubisoft Store'da Çin Yeni Yılı indirimleri başladı ve bunun şerefine Assassin's Creed Chronicles China ücretsiz.

PC kullanıcıları oyunu buradaki bağlantıdan alabilir. 16 Şubat'a kadar ücretsiz. Bu tarihten önce kütüphaneye eklerseniz sizde kalıyor.

Oyunun tanıtım yazısı:

Yepyeni 2.5 boyutlu, gizlilik odaklı bir oynanışla, göz alıcı 16'ncı yüzyıl Çin'inde Shao Jun'un Çin İmparatorundan intikam almasını sağlayın:

• Bir imparatorluğun çöküşüne şahit olun:
    Çin'de seyahat edin ve efsanevi simgelerini görün. Yasak Kent'in çatılarından düşmanlarınızı avlayın, Çin Seddi'nin gölgelerinde saklanın, tanınmış tarihi kişiliklerle tanışın ve Büyük İmparatorluğu keşfedin.

• Eşsiz bir sanat yönetimiyle sunulan görselliği keşfedin:
    Geleneksel 16. yüzyıl Çin fırça darbelerinin özünü daha modern, empresyonist üsluplarla birleştirerek hayata geçirilen Shao Jun’un macerası, sizi geçmişi gerçeğe dönüştüren ve adeta yaşayan bir tabloya götürerek kendisine hayran bırakacak.

• Gizlilikte yeni boyut:
    Assassin’s Creed Chronicles, usta bir Suikastçı olmanın heyecanını 2,5 Boyutlu ortama getiriyor. Dikkat çekmemek için keşif yapın, gizlice ilerleyin ve saklanın. Düşmanlarınızı ıslık ve kostümlerle kandırın. Hedefinizi bulup öldürün ve sonra kaçın.

• Hızlı ve akıcı bir ""saldırı rotası"" deneyimi yaşayın:
    Tüm Assassin's Creed deneyimlerinde olduğu gibi burada da hareket özgürlüğü hayati önem taşıyor. Tehlikeden kaçarken, engelleri aşarken ve gizlice tırmanırken gerçekten her şeyi yapabileceğinizi hissedeceksiniz.

• Shao Jun’un silahları elinizin altında:
    Gizliliğinizi koruyamayıp fark edilirseniz, Shao Jun’un güçlü silahlarıyla düşmanlarınızı her zaman zarifçe ortadan kaldırabilirsiniz: yakın dövüş savaş sanatları, güçlü bir Kian Kılıcı ve kendisine has gizli Ayak Bıçağı.

• Birçok farklı düzlemde hareket edin:
    Ön, orta ve arka plan katmanları arasında geçiş yaparak yeni yollar açmak, yan görevleri tamamlamak, gizli koleksiyon öğelerini toplamak veya hedefinize en hızlı şekilde ulaşmak gibi ihtiyaçlarınıza göre doğru yolu seçin.

Çıkış fragmanı:

• ubisofta giremiyorum ki alabileyim
  • Ubisoft'a girişte genel bir problem var. Neyse girince ekleriz az da olsa merak ettiğim bir oyundu iyi oldu bu, çerezlik oynarız.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İnsanlar mı çok yüklendi yoksa Ubi'nin serverlar mı patates anlamadım ama verdikleri oyun güzel 2.5D bir şey. Genel Assassin's Creed evreninde pek önemi yok ama bedava güzeldir Assassin's Creed Chronicles China Ubisoft Store'da Ücretsiz 

• Çok iyi oyundur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu oyunda bari ubisoft login serveri patlamasın abi... iyiki şu sıralar r6 felan oynamıyorum bu yüzden login olamasam üzülürdüm ubiye.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ooo bunu gördüğüm iyi oldu inşallah akşama kadar unutmam da eve geçince alırım. Assassin's Creed Chronicles China Ubisoft Store'da Ücretsiz 

• Oynamak istediğim bir oyun bedava olmuş. :D

• Etkinleştirme kodu istiyor ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.