Şimdi Ara

POLEN FİLTRESİ NERDEN DEĞİŞİR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
60.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARACIM 2004 MODEL CLİO DCI SYMBOL NORMALDE HAVA FİLTRESİNİ SIK SIK KENDİM DEĞİŞTİRİRİM AMA POLEN FİLTRESİ VARMIŞ NERDEDİR NASIL DEĞİŞİR BİLEN ARKADAŞLARDAN YARDIM BEKLİYORUM ARACIMIN Bİ ÇOK YERİNE BAKMAMA RAĞMEN GÖREMEDİM YERİNİ BİLEN VARMI

• Laguna da camın önünde sağdaki plastik kapakta, Clio yu bilmiyorum ama bir bak istersen aynı yerde olabilir.
  • meganeda ön yolcunun sol ayağının hemen yanında bir kapak var orada diye biliyorum birde oraya bak istersen belki aynısıdır
  • meganeda böyle

1- okla işaretli yerden parmağınızı sokuyorsunuz orda bir tırnak var bastırıp çekince kapak çıkıyor hemen

2-işaretli yerde filitre bulunmakta oradan tutun ve çekerek çıkartın

3-işte filtre ot çöp ne ararsanız var üzerinde eletrik süpürgesiyle güzelce temizleyip yerine takabilirsiniz

kolay gelsin

• Güzel anlatım. Ama bahsedilen araç megane değil ki

Neyse Clioda da aynı yerlerde biryerdedir herhalde.Kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdim74 -- 8 Haziran 2007; 4:15:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdim16

Güzel anlatım. Ama bahsedilen araç megane değil ki

Neyse Clioda da aynı yerlerde biryerdedir herhalde.Kolay gelsin..

teşekkürler
    biliyorum
    fikir edinilmesi amacıyla yazdım zaten mesajın başındada yazmıştım megane da böyle die belki görmemişsindir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tturnusol -- 8 Haziran 2007; 12:05:45 >

• Selam tturnusol,

R21 Concorde'larda polen filtresi var mıdır? Varsa yeri hakkında bilgin var mıdır?
  • bende megane de DCI 2007 model, hava filtresi nasıl değiştirebilirim? Hatta resimli gösterebilirseniz polen filterindeki gibi çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gergy

Selam tturnusol,

R21 Concorde'larda polen filtresi var mıdır? Varsa yeri hakkında bilgin var mıdır?

yardımcı olaak isterdim ama r21 lerde polen filitresi varmı yokmu inan hiç bilgim yok o konuda
  • quote:

Orjinalden alıntı: lotus1

bende megane de DCI 2007 model, hava filtresi nasıl değiştirebilirim? Hatta resimli gösterebilirseniz polen filterindeki gibi çok sevinirim

konu polen filitresi olduğu için buraya yazmak istemedim konu dağılmasın
    megane II bölümü 25. sayfada aradığını bulabilirsin
  • CLİODA BULAMADIM DELİRECEĞİM ÇOK ARADIM AMA ÇALMIŞLAR HERALDE

SYMBOL DCI 2004 MODEL GÜMÜŞ GRİ
  • arkadaşlar megane nın polen filtresini çıkarırken kırıldı acaba ne kadardır polen filtresi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: efsanea_06

arkadaşlar megane nın polen filtresini çıkarırken kırıldı acaba ne kadardır polen filtresi?

nasıl kırıldı??? kenarlarındaki ince yerlerse benimkindede kırıldı japonla yapıştırıp geri taktım bez kısım yırtılmadıysa öyle yapıp takabilirsin resme dikkatli bakarsan görürsün
  • Cliolarda sağ sileceğin altında siyah kapak kalkıyor. Polen filtreside onun altında. Serviste değiştirirlerken görmüştüm fakat kapağı nasıl çıkarda nerde vidası var bakmadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tturnusol

quote:

Orjinalden alıntı: efsanea_06

arkadaşlar megane nın polen filtresini çıkarırken kırıldı acaba ne kadardır polen filtresi?

nasıl kırıldı??? kenarlarındaki ince yerlerse benimkindede kırıldı japonla yapıştırıp geri taktım bez kısım yırtılmadıysa öyle yapıp takabilirsin resme dikkatli bakarsan görürsün

evet o ince yerlerkardeş keşke önceden söyleseydin ya biraz dikkatli olun falan diye

• evet haklısın benim hatam kusura bakma dostum
    ama dikkat edilsede kopmayacakmış gibi değiller çok ince. benimkileri sanırım takarken kırmışlar kırık yerleri yeni değildi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetozgen

Cliolarda sağ sileceğin altında siyah kapak kalkıyor. Polen filtreside onun altında. Serviste değiştirirlerken görmüştüm fakat kapağı nasıl çıkarda nerde vidası var bakmadım.

yarın bide oraya bakiim
  • quote:

Orjinalden alıntı: drsnrky

Laguna da camın önünde sağdaki plastik kapakta, Clio yu bilmiyorum ama bir bak istersen aynı yerde olabilir.

quote:

Orjinalden alıntı: ahmetozgen

Cliolarda sağ sileceğin altında siyah kapak kalkıyor. Polen filtreside onun altında. Serviste değiştirirlerken görmüştüm fakat kapağı nasıl çıkarda nerde vidası var bakmadım.

Demekki lagunada ve clioda aynı yerdeymiş.
  • OLMUYOOOR (beceremedim)
    2004 megane II'nin polen filtresini çıkartmaya çalıştım ama çektiğimde hepsi çıkmıyor yarısı çıkıyor ve takılıyor, torpidonun altında bir çıkıntı var buraya takılıyor. tamamen nasıl çıkarttınız polen filtresini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: selimiye

OLMUYOOOR (beceremedim)
    2004 megane II'nin polen filtresini çıkartmaya çalıştım ama çektiğimde hepsi çıkmıyor yarısı çıkıyor ve takılıyor, torpidonun altında bir çıkıntı var buraya takılıyor. tamamen nasıl çıkarttınız polen filtresini.

aman dikkatli ol yırtılıyor çıkarma boşver
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.