Şimdi Ara

Android 12'nin ilk ekran görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
3.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 12'nin ilk ekran görüntüleri ortaya çıktı

Android 12'nin ilk ekran görüntüleri XDA Developers web sitesi tarafından yayınlandı. Arama devinin yeni mobil işletim sistemi pek çok görsel değişikliği beraberinde getirecek.

Ayrıca Bkz.Xiaomi resmen onayladı: Mi MIX 4 geliyor

Sistem renkleri artık seçilen temaya göre ayarlanıyor. Ekran görüntülerinde ağırlıklı olarak bej rengin hakim olduğu bir renk temasının etkin hale geldiğini görüyoruz.

Bildirim Panelinde yer alan hızlı ayar kutucuklarının sayısı altıdan dörde düşürüldü. Haliyle simgeler daha da büyüdü. Ayrıca konuşma ve uyarı bildirimleri artık birbirinden daha belirgin şekilde ayrılıyor.

Yeni gizlilik göstergeleri

Android 12 ile birlikte durum çubuğunda uygulamanın kamera, mikrofon veya GPS erişimi kullanıp kullanmadığını gösteren renkli bir gizlilik göstergesi yer alacak. Bu özellik ilk olarak iOS 14'te sunulmuştu.

Ek olarak ayarlar menüsündeki Gizlilik bölümününün de güncelleneceğini belirtelim. Kullanıcılar, tüm uygulamalar için mikrofon, kamera veya konum erişimini tamamen devre dışı bırakabilecekler.

Android 12'nin ilk beta sürümünün birkaç hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor. Google yeni mobil işletim sisteminin final sürümünü ise muhtemelen sonbaharda genel kullanıma sunacak.

Kaynak:https://www.xda-developers.com/android-12-first-look-screenshots/
    Kaynak:https://www.androidpolice.com/2021/02/08/these-screenshots-could-reveal-huge-ui-changes-in-android-12/

• Şu şebeke, pil gibi iconları bir oturtamadılar, gitgide kimliksiz, düz bir siyah cisim dolduruyorlar gibi.
  • Tasarım sonunda bir şeye benzemeye başlamış ama şu üst bardaki ikonlar hala rezalet
  • hala dandroid
  • Şaka değil yıl 2021 halen güncelleme alamayan modeller var daha güncelleme panelini çözmedi koca Google !!!
  • daha 11 i göremedik
  • Bir ios değil.
  • ❤️ iOS
  • Ios 12
  • İyice ios e benzedi
  • Bildirim merkezini Color OS'dan araklamışlar

• drjacob kullanıcısına yanıt
    Güncelleme konusu üreticilerde. Google Pixel alsan gününde güncellenir
  • buraque2 B kullanıcısına yanıt
    Ultra dandik arayuz hele kamera kismi agir ozenti
  • Dandroid.

• Bu özellikleri zaten MIUI 12'de var. Boş boş özellikler

• bu sefer iyi olmuş umarım alt bar da siyah değil de tamamen şeffaf olur uygulama rengine bürünür artık ios gibi

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    Değiştirebiliyorsunuz o ikonları.
  • hakikidaredevil kullanıcısına yanıt
    Evet biliyorum, üst bar tamamen özelleştirilebilir ama varsayılan tasarım için dedim. İphone kullanıyorum ve yıllardır bir kimliği var o üst kısımın, şuan bile 'bence' eskisi kadar olmasa da ikonik sayılır. Zamanında nokta şeklinde şebeke vardı ve ikonikti. Android olarak bir cihaz kullanacak olsam şuan Samsung kullanırım, o bile eh işte normal. Ben o üst barı özelleştirmek istemezdim açıkçası. Samsung note 5 kullanırken falan nova launcher ile kişiselleştirme yapardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 9 Şubat 2021; 19:8:49 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.