Şimdi Ara

RTX 3060’ın çıkış tarihi ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeşil ekibin CES 2021 etkinliğinde tanıttığı kartı donanımseverler tarafından heyecanla bekleniyor. Orta segment kartın çıkış tarihi sızdı.

RTX 3060 12 GB'ın çıkış tarihi

Nvidia’nın düzenlediği etkinlikte teknik detaylarını ve fiyatını paylaştığı kartının satışa sunulacağı tarih saklı tutulmuş geniş bir pencere açıklanmıştı.

Ayrıca Bkz.Boyu adından daha kısa: PNY GeForce RTX 3060 12GB XLR8 Gaming REVEL EPIC-X RGB Single Fan Edition duyuruldu

Son gelen haberlere göre GPU devini uygun fiyatla duyurduğu RTX 3060 12 GB 25 Şubat’ta satışa sunulacak. Tanıtımda yer alan performans verileri itibariyle nispeten bütçesi kısıtlı oyuncuların gün sayacağı kart umarız madencilerle değil, olması gerektiği gibi oyuncularla buluşur.

Kaynak:https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3060-to-launch-on-february-25th

• Ulan biz ne şanssız insanlarız ya. Ekonomi kötü dolar 8 lira diye bilgisayar toplayamıyorduk. Şimdi dolar nispeten sıkıntı olmaktan çıktı bi de bu miningciler çıktı başımıza. Her gün bilgisayar topluyorum bi türlü olduramıyorum. 8K ya bilgisayar alacaktım gitgide düşüyorum en son 1050Ti alacam bu gidişle.
  • Madenciler de resmen kanser gibi, olmadık zamanda olmayıp yerde olup piyasayı öldürüp çekip gidiyorlar. Ara ara yeniden türeyip yine öldürüyorlar. Pahalılık ayrı bir sorun zaten birde madenci eklenince tam oluyor.

• Ulan biz ne şanssız insanlarız ya. Ekonomi kötü dolar 8 lira diye bilgisayar toplayamıyorduk. Şimdi dolar nispeten sıkıntı olmaktan çıktı bi de bu miningciler çıktı başımıza. Her gün bilgisayar topluyorum bi türlü olduramıyorum. 8K ya bilgisayar alacaktım gitgide düşüyorum en son 1050Ti alacam bu gidişle.
  • Minerların gözü aydın

• Zodian Z kullanıcısına yanıt

Tl olarak biriktiriyorsan vay haline

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek sorumlu nvidia ve amd .Bu kartları onlar için çıkardı resmen.Oyunculuğu öldürdüler. Ps5 çektim tvnin yanına. Bunların kartları onlara olsun. En az 5 sene kart almam inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 9 Şubat 2021; 1:7:8 >
  • Üç günlük dünyaya beş günlük eziyet çekmeye gelmişiz ne madencisi biter ne vergisi,ne döviz kuru.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

Madenciler de resmen kanser gibi, olmadık zamanda olmayıp yerde olup piyasayı öldürüp çekip gidiyorlar. Ara ara yeniden türeyip yine öldürüyorlar. Pahalılık ayrı bir sorun zaten birde madenci eklenince tam oluyor.

Madenci dediğiniz adamlar yolda sokakta gördüğünüz akıllı telefonu bile zor kullanan dayılar. Açın bakın youtube ve bilimum forum sitelerinde kimler bu kartları topluyor.

Cebinde 3 kuruş parası var yeğenine, kuzenine, kahveden arkadaşına kart aldırıp rig kurduruyor. Gençlerde para mı rig kuracak?

• Beyler ağlama duvarı değil burası Nvidia 1milyon stock da üretse 1milyar stockda üretse adamlar gene alıcak ve bu kartlar satılmış olucak.
    Yani nvdia için sen almışsın mining ci almış farketmiyor.

• Teknolojist_44 kullanıcısına yanıt
    tek teselli cripto hype bitince ucuza bir sürü kart olacak olması

• Ve madenciler vaziyet alır

• https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/graphics-cards/30-series/rtx-3060-3060ti/?nvid=nv-int-cwmfg-90793

rtx 3060 için resmi sitesinde 3200 tl başlayan fiyatlarla diyor. bu fiyatlardan çıkarsa muazzam olur ama inşallah stok sorunu olmaz.

• Mining çiftliğime yeni bir model daha katılacak demek ki RTX 3060’ın çıkış tarihi ortaya çıktı 

• aliceqper A kullanıcısına yanıt

Hocam hype bu sefer zor biter gibi bence. Çünkü, artık alternatif coinler patlıyor artık etherium, doge gibi coinler prim yaptığı sürece madencilik zor biter etkilenen yine günde 2-3 saat oyun oynayan arkadaşlar olacak.

• patatessiz patso kullanıcısına yanıt
    umarım kaçak elektrikten yangın alır çiftliğin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: manohazim

umarım kaçak elektrikten yangın alır çiftliğin :D

Kaçak değil ne gelirse fatura ödüyorum zaten aşırı karlı şuanda

• helal olsun namuslu madenci

• öfff sıktı bu haberlerde ha sanki çıkmasıyla çıkmaması arasında fark var...

• gaming pc topladım. rtx 3080 şuan net 13 dolar bırakıyor. böyle giderse pc bedavaya gelicek)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrosus -- 9 Şubat 2021; 18:16:32 >
  • Kart isimlerini gaming değilde mining yapsınlar artık :D
    Tonla para verip oyun oynamak yerine tonla para verip gelir elde eden madencilere selam olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.