Şimdi Ara

75 inçlik Xiaomi Mi TV Q1 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xiaomi Mi 11 amiral gemisinin tanıtıldığı global etkinlike Xiaomi yeni bir akıllı televizyon modeli ile daha çıka geldi. 75 inçlik Xiaomi Mi TV Q1 kutanum noktalı LED ekran serisini devam ettiriyor.

Xiaomi Mi TV Q1 özellikleri ve fiyatı

Xiaomi Mi TV Q1 modeli 75 inçlik 4K QLED ekranı ile etkileyici bir görüntü kalitesini yakalarken 192 tam mesafe dinamik lokal aydınlatma noktası ile de 10000:1 kontrast oranına erişebiliyor. İnce ekran kenarları sayesinde çerçevesiz bir görünüm elde edilmiş.

Ayrıca Bkz.Idle Museum Tycoon ile müze yönetimi eğlenceli hale geliyor

Ayrıca ekran NTSC renk uzayının tamamını kapsayarak 1.07 milyar renk desteği sunuyor. 4 adet Cortex-A55 çekirdeği ve Mali G52 MP2 birimi barındıran MediaTek MT9611 ilk kez bu seride kendisine yer bulmuştu.

75 inçlik Xiaomi Mi TV Q1 tanıtıldı

120Hz tazeleme hızına ulaşabilen ekran HDMI 2.1 standardını desteklerken Auto Low Latency Mode (ALLM) ile de gecikmeleri en aza indiriyor. 2 tweeter ve 4 woofer’dan oluşan 30W sistem de yoğun tecrübeyi tamamlıyor.

Bluetooth kumandası ile 360 derecelik kontrolün mümkün olduğu televizyonda Google Assistant desteği, Amazon alexa desteği, 3 metreye kadar uzak alan mikrofon dizilimi ve Dolby Audio şeklinde özellikler yer alıyor. Televizyon Mart ayında 999 Avro fiyat etiketinden sınırlı sayıda satışa sunulacak ve sonrasında 1299 Avro ile normal satışa dönecek.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/02/08/xiaomi-mi-tv-q1-75-inch-launched-4k-qled-360-bluetooth-remote-google-assistant-more/

• Aynı alım gücüne sahi olduğumuzu yanı TR fiyatı 2000tl olduğunu hayal etsenize?
    .
    Heh anca hayal edersiniz fakirler :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: 435

Aynı alım gücüne sahi olduğumuzu yanı TR fiyatı 2000tl olduğunu hayal etsenize?
    .
    Heh anca hayal edersiniz fakirler :p

Biliyorsunuz ki Xiaomi ülkemize fabrika açacak . Eğer bu televizyon ülkemizde uretilirse belki 2-3 bine alabiliriz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Biliyorsunuz ki Xiaomi ülkemize fabrika açacak . Eğer bu televizyon ülkemizde uretilirse belki 2-3 bine alabiliriz .

Alıntıları Göster

Birincisi telefon montajına yönelik bir yatırım yapılıyor. İkincisi bu televizyonu Türkiye'de montajlarlarsa alabileceğin en iyi rakam da o euro rakamının direk kur üzerinden çarpımı olur. Yani 11.000TL veya üstü fiyatlar konuşulur.

Hayal satmayın. Gerçekler acı.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Piksellerini bulgurdan yaparlarsa alırız bence de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Niye? Koskoca şirket hayrına mı üretiyor televizyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Alıntıları Göster

Yavaş al, yavaş yavaş al, sindire sindire.

• Türkiyede üretilen 75 bırak 65 lik 4k tv nerde 2000-3000 lirada bunu burada üretilirse alabiliriz diye hayal edenler var.

• Guaire kullanıcısına yanıt
    Okuduğunu anlama özürü mü var? Hayal satmak demek o hayalin gerçekleşeceğini iddia etmektir, ben öyle bir şey olacak gibi bir iddiada mı bulundum? Hayal kurmayın dedim siz de gelip aynı şeyi tekrar etmişsiniz.
  • Xaomi o TV'yi bedavaya verse bile bizi çok düşünen saygıdeğer devletimiz vergilerle aradaki o fiyat farkını kapatır siz hiç merak etmeyin. Bu ülkede ucuza bir şey alabilmenin hayalini bile kurmayın. Çünkü imkansız.

Kaç kere daha diyeceğiz, çıkın şu hayal aleminizden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 435

Okuduğunu anlama özürü mü var? Hayal satmak demek o hayalin gerçekleşeceğini iddia etmektir, ben öyle bir şey olacak gibi bir iddiada mı bulundum? Hayal kurmayın dedim siz de gelip aynı şeyi tekrar etmişsiniz.

Bak bakalım senden mi alıntı yapmışım!

Bu seferlik bir şey demiyorum. Kalbin kırılmasın.

• Guaire kullanıcısına yanıt
    Valla uygulamadan okuyup yazıyorum bana cevap vermişsin gibi gözüküyor. Bana değilse kusura bakma. Niye bana cevap gözüküyor anlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.