Şimdi Ara

Elon Musk 1.5 milyar dolarlık Bitcoin aldı, fiyat fırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
7.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elon Musk 1.5 milyar dolarlık Bitcoin aldı, fiyat fırladı

Son bir haftadır Elon Musk’ın kripto para piyasasını allak bullak edişini izliyoruz. Dogecoin ile ilgili yaptığı paylaşımlarla kripto parayı 10 cent seviyesine kadar fırlatan Elon Musk şimdi de Bitcoin’i sürüklüyor.

Kırılgan piyasa

Önce profiline Bitcoin yazısını sabitleyen Elon Musk fiyatın 32 bin dolardan 36 bin dolar seviyelerine kadar çıkmasını sağlamıştı. Şimdi ise 1.5 milyar dolar değerinde Bitcoin varlığı satın aldığını açıklayarak yine piyasayı salladı.

Ayrıca Bkz.Idle Museum Tycoon ile müze yönetimi eğlenceli hale geliyor

ABD Menkul Kıymetler Komisyonu – SEC’e olağan mali raporlarını sunan Tesla firması satır arasında 1.5 milyar dolar değerinde Bitcoin satın aldığını ve yeni dönemde bu tarz kripto varlıkları değerlendireceğini bildirdi.

Rapor ortaya çıkınca Bitcoin adeta sıçradı ve 44 bin dolar seviyesine ulaştı. Şu sıralarda 44 bin dolar seviyesini zorlamakla meşgul ve Bitcoin tarihindeki en yüksek seviyeye geldiğini belirtmek gerek. Eğer Elon Musk bu tarz hareketlere devam ederse sert iniş veya çıkışlar görmemiz muhtemel.

Kaynak:https://cointelegraph.com/news/bitcoin-hits-43k-all-time-high-as-tesla-invests-1-5-billion-in-btc

• Elon amcayı severim. Fakat adamın yaptığı alenen maniplasyon ve bir an önce önünün kesilmesi lazım. Alttan topla, fiyatı şişir üstten sat, seninle üç beş adam daha kazansın diğerleri zararda. Cripto piyasalarını takip ediyorum 1-2 aydır çok garip bir sistem, hiçbir grafik vs. çalışmıyor. Geleceğin parasını böyle maniple ederlerse herkes zarar eder.

Arkadaşlar gaza gelmeyin lütfen sakin olun bu adam 21. yüzyılın en büyük dolandırıcılarından çok aileyi batıracak. Türkiye'de pek etkisi yok ama gerçekten Amerika'da tarikatları var adamın. Tesla Fanları diye görmeniz lazım Elon Musk'ın tükürüğünü içecek adamlar. Bu adam tam bir soytarı dikkat edin. Bizim ülke de fazla şişiriliyor aman dikkat.

Arkasında sağlam kaynak(destek) olmasaydı görürdüm ben o zekayı....
    Elektriği nikola tela buldu bunun yanında dünyada en çok patent sahibi olan çılgın bilim adamı olarak tarihe geçti... Ve sonuç elinde hiç bir şeyi olamadan bir otel odasında bu dünyadan göçüp gitti! Sen şimdi medyada gördüklerin ile burada çok zeki demişsin adam zeki değil bence ampulu başkası buldu edison üzerine kondu durum bu bilmem anlatabildim mi elon zeki değil sadece parayı çevirmeyi biliyor ha buna zekilik diyorsan zeki...
    Hocam ben ekonomi sektöründeyim, uzun zamandır da borsadayım. Bir şirket eğer bir ortaklık acıklayacaksa , bunun piyasada yapacagı olumlu etkiyi kullanarak önceden pump yaptıramaz, yasal değil. 2 gün önce short işleme karşıyım diye ağlıyordu, alttan alttan btc toplayıp piyasaya gaz verdi ve bugün şirket BTC ye yatırım yaptığı "sızdı". Tesla ya da Elon Musk hafife alınacak isimler değil, adamın tek twiti ile doge coinin ne kadar cıktıgını gördü herkes. yakında kripto para piyasalarına regülasyon gelir, devletler hiçbir zaman kimsenin kendi sistemleri dışında para kazanmasına izin vermez.
  • adama pak parayı alıyor sonra satıyor yine para kazanıyor. Para parayı çeker diye boşa demiyorlar

• Elon Musk 21. yy ın en büyük manipülatörü. Abd nasıl bu adama yaptırım uygulamıyor anlamıyorum. Doge ve BTC yi alttan toplayıp, popülaritesini kullanarak pump yaptırdı. Adam resmen çakallık cukallıkla dünyanın en zengini oluyor, parasına para katıyor.

• Bir işler dönüyor da okumak çok zor ya amaçları ne anlayabilsek.

• encuni kullanıcısına yanıt
    Türkiyede yaşasa bu yaptığı suç. özellikle mal alımı yapmış pump yaptırmadan önce, hapis ve para cezası var Tr de bunu yaparsan.

• Hayali bir para birimi manipülatörlerin elinde keriz silkeleme aracına dönmüş, sonuç ne olacak bilinmiyor. İlginç olan şuan devletler dahi ses çıkarmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

Türkiyede yaşasa bu yaptığı suç. özellikle mal alımı yapmış pump yaptırmadan önce, hapis ve para cezası var Tr de bunu yaparsan.

türkiyede kara para aklayanları arkasında Türk bayragı ile tv ye cıkarıyorlar kardeş .d

• encuni kullanıcısına yanıt
    sen de haklısın :D sen ben yapsak suc da, parayı kontrol edenlere her şey serbest

• Böyle bir şey olabilir mi ya.. Bitcoin denen şeye asla bulaşmayacağım bu nedenle. Para babalarına hizmet her bitcoin alımı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice kumara döndürdüler işi
  • küresel jet fadıl

• Adam piyasaya yön veriyor.

Elon Musk 1.5 milyar dolarlık Bitcoin aldı, fiyat fırladı
  • smalsrol S kullanıcısına yanıt

ABD'nin kendisi manipülatör olduğu için olabilir mi? Wall Street nasıl dönüyor zannediyorsunuz? Sistem zaten bunun üzerine kurulmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elon musk ın twitteri kim kullanıyor :)
  • smalsrol S kullanıcısına yanıt
    Asıl saçma olan şey bu para aklayanların hala destekleniyor olma durumu.
  • Elon amcayı severim. Fakat adamın yaptığı alenen maniplasyon ve bir an önce önünün kesilmesi lazım. Alttan topla, fiyatı şişir üstten sat, seninle üç beş adam daha kazansın diğerleri zararda. Cripto piyasalarını takip ediyorum 1-2 aydır çok garip bir sistem, hiçbir grafik vs. çalışmıyor. Geleceğin parasını böyle maniple ederlerse herkes zarar eder.

• Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ekonomi sektöründeyim, uzun zamandır da borsadayım. Bir şirket eğer bir ortaklık acıklayacaksa , bunun piyasada yapacagı olumlu etkiyi kullanarak önceden pump yaptıramaz, yasal değil. 2 gün önce short işleme karşıyım diye ağlıyordu, alttan alttan btc toplayıp piyasaya gaz verdi ve bugün şirket BTC ye yatırım yaptığı "sızdı". Tesla ya da Elon Musk hafife alınacak isimler değil, adamın tek twiti ile doge coinin ne kadar cıktıgını gördü herkes. yakında kripto para piyasalarına regülasyon gelir, devletler hiçbir zaman kimsenin kendi sistemleri dışında para kazanmasına izin vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalsrol -- 8 Şubat 2021; 18:23:57 >
  • bende şimdi eve giderken iki ekmek iki yumurta domates biber soğan alıp menemen yapacağım
  • "Rapor ortaya çıkınca Bitcoin adeta sıçradı ve 44 bin dolar seviyesine ulaştı. Şu sıralarda 44 bin dolar seviyesini zorlamakla meşgul"

"Ulasti"-"Seviyesini zorlamakla mesgul" Neden ayni sey iki defa yazilmis. Bu siralar haberlerinizde bir cok imla ve yazim hatasi gormeye basladim. Bu siralar haberlerinizde yazim ve imla hatasi oluyor.

• X-DDT kullanıcısına yanıt
    Şu sıralarda diye belirttim yani iki ayrı zamandan bahsediyoruz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.