Şimdi Ara

Bu fiyata optik anahtarlı klavye?? 'Geek GK61 incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videoda optik mekanik anahtarlı Geek GK61 klavyeyi inceliyoruz. Mini mini boyutları ve renkli tasarımını ele alıyor, anahtar detaylarına iniyor, oyun ve günlük kullanımdaki deneyimini sınıyoruz.

Banggood üzerinden Geek GK61'in güncel fiyatını takip etmek ve satın almak için; Geek GK61

------------- İndirim kodunu kullanmayı unutmayın: BGCNGK61 -------------

(50 adet için geçerli)

Banggood üzerinden Anahtar başlık setinin güncel fiyatını takip etmek ve satın almak için; 61 Tuş Beyaz/Gri başlık seti

-------------İndirim kodunu kullanmayı unutmayın: BGCNWGKC -------------

(50 adet için geçerli)

Banggood uygulaması üzerinden %10 indirimli alabilirsiniz Banggood uygulaması için tıklayın

• Optik anahtar ne oluyor saçma sapan işler ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata diyorlar sanki 250 300 tl lik klavye.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    oyuncuların tercih ettiği ve daha hızlı olan bir anahtar türü.optik olmasının bir artısı ise daha dayanıklı olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: th9

oyuncuların tercih ettiği ve daha hızlı olan bir anahtar türü.optik olmasının bir artısı ise daha dayanıklı olması.

Cahilligimi mazur görün bilmiyordum . Bilgilendirme için teşekkürler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rte;
    "Teknoloji alanında ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve milletimize fayda sağlama amacıyla bu alanda atılan her adımı desteklemeyi sürdüreceğiz."
    Fiyatlar;
    "Tabi ki de...."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 7 Şubat 2021; 19:44:4 >
  • ARISLCK kullanıcısına yanıt
    tr de 350tl civarında membran klavyeler satılıyor,mekanik olmasını istediğinizde bu fiyat aniden 600-700₺'ye çıkıyor.optik ve rgb olması ile birlikte bu fiyata kesinlikle değicek bir ürün bence.300tl ye şuan ne yazık ki mekanik klavye bulmak çok zor ama bulunabiliyor.24 ocağa kadar banggood üzerinde ön siparişte olan gamakay mk61 klavyesini kırmızı optik switch ile birlikte 350₺'ye aldım.ara sıra bu tarz ön siparişleri takip ederseniz benzer fırsatları bulabileceğinizi düşünüyorum.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    rica ederim,önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 7 Şubat 2021; 19:53:52 >
  • Hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 7 Şubat 2021; 22:50:5 >
  • İncelemeniz çok güzel. Banggooda beyazı kalmaması üzdü.

• tek kötü yanı sesli olması.

• th9 T kullanıcısına yanıt
    ben 300 liraya k65 in red switch lerini brown ile değiştirdim sadece switchler :) sen rgb diyorsun optik diyorsun türkiye burası muzun kilosu bile kaç para oldu

• bir yıl önce hbdde benzer ürünü 120-30 tl almıştım.
    adı f... diye bişi geçiyor asıl üzerinde yazan ismi midio.
    yön tuşlarıda var temizlemesi dert tütün içen almasın.
    rgb yi kapatmak için sekiz kez tuşa basmakta ayrı deert.

• haber nerede okuyamadım sayfada tek gördüğüm free fine oyunun reklamı o kadar tamam reklamdan kazanıyorsun eyw 'da bu kadar olmaz tüm sayfa haberi cidden göremedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.