Şimdi Ara

Galaxy F62 modeli Pazartesi günü tanıtılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galaxy F62 modeli Pazartesi günü tanıtılıyor

Samsung’un geçtiğimiz yıl kamera tarafına önem verdiğini ifade eden F isimlendirmesiyle yeni bir akıllı telefon serisine başladığını biliyoruz. Galaxy F41 ile başlayan seri bu yıl Galaxy F62 ile devam ediyor.

Galaxy F62 özellikleri ve fiyatı

Galaxy F62 akıllı telefonu 6.7 inçlik bir AMOLED ekranla gelecek. 2 adet M4 özel çekirdek+2 adet Cortex-A75+4 adet Cortex-A55 çekirdeğinden oluşan 7nm sürecindeki Exynos 9825 yonga seti ile Galaxy Note 10 seviyesinde bir performans sergileyecek.

Ayrıca Bkz.Idle Museum Tycoon ile müze yönetimi eğlenceli hale geliyor

Arka kısımda 64MP ana sensör ve 3 yardımcı sensör yer alıyor. Ön kamera ise 32MP çözünürlüğünde. 7000mAh kapasiteli batarya ise 25W hızlı şarj ile destekleniyor. Modelin 6GB RAM/128GB depolama kapasitesi 340$ civarında olacak.

Galaxy F62 ilk olarak Hindistan’da piyasaya çıkacak. Galaxy F41 modeli de ilk olarak Hindistan’da tanıtılmıştı ancak F serisi bu ülkeden dışarıya pek çıkmadı. Bu modeller daha çok M ve A serisinde global pazarlara çıkıyor.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_f62_teased_flipkart-news-47621.php

• 6gb ram yetersiz gibi.

• Çok iyi bir model kesinlikle alırım.

• 25w kaç saate doldurur 7000 mah
  • Türkiye'ye gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400ppi üstü ve dynamic amoled hdr ile gelme ihtimali var mı arkadaşlar?

• brnk kullanıcısına yanıt
    Galaxy M51 1 saat 50 dakika falan gösteriyor

• S10 ve note 10 serilerine ihanetten sayarım bu hareketi, hele ki s10 plus alalı 3 ay olmuşken. S7 edge gibi bur telefonu s9 döneminde yapmadınızda ..k mu vardı şimdi yaptınız bu tarz telefonu ?

• A serisinin alt serisi M serisine bile güncellemeleri kısarak veren samsung F serisine koklatır verir.

• Ekranda herhangi bir delik ya da çentik olmayacak mı ben mi yanlış anladım?

• zero fear kullanıcısına yanıt

Ekranın ortasında kamera deliği var hocam. Samsung neden böyle bir görsel paylaşmış ben de anlamadım. Ama diğer görsellerini aratıp bakabilirsiniz

• Samsung bu Exynos 9825'i stoklarından mı kullanacak, yeni mi üretecek acaba? Dünya'da işlemci kıtlığı varken tarihi eser işlemciler basmaya devam etmek de ilginç.

• Bu Exynos 9825 m51 deki sd 730g den daha mı iyi. Acaba uzun vadede Exynos 9825 telefona nasıl etki eder.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.