Şimdi Ara

Marvel'ın yeni 'Blade' filmi için Watchmen'in yazarıyla anlaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marvel'ın yeni 'Blade' filmi için Watchmen'in yazarıyla anlaşıldı

Marvel'n efsane karakterinden olan Blade yepyeni bir filmle yakında beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen yeni film için çalışmalar devam ederken bugün filmden sürpriz bir haber geldi. The Hollywood Reporter'da yer alan habere göre yeni Blade filminin senaryosu, daha önce Watchmen dizisinde çalışan senarist Stacy Osei-Kuffour tarafından hazırlanacak.

Stacy Osei-Kuffour, Watchmen dizisi haricinde ayrıca Al Pacino'lu Amazon Prime Video dizisi Hunters ve HBO'da yayınlanan Run dizisinde de çalışmıştı. THR'nin haberinde, Blade filmi için senarist belirleme sürecinde başrol oyuncusu Mahershala Ali'nin de yer aldığı belirtilmiş. Seçim sürecinde yalnızca siyahi senaristlerin göz önüne alıındığı söyleniyor.

Yeni Blade projesi hakkında şu an için neredeyse hiçbir bilgimiz yok. Filmin konusu, oyuncu kadrosu veya vizyon tarihi henüz belli olmadı. Filmin yayınlanmasına daha yıllar var diyebiliriz ancak Blade hayranları şimdiden heyecanlanmaya başlamış durumda.

Wesley Snipes'ın başrolünde yer aldığı orijinal Blade üçlemesi, genel anlamıyla sinemaseverlerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Özellikle de Blade (1998) ve Blade II'nin (2002) hala birçok seveni bulunuyor. Yeni Blade filminin gişe hasılatı anlamında yine büyük bir potansiyel taşıdığı söylenebilir.

Marvel, Blade serisinin film haklarını 2013 yılında geri almıştı. 

Kaynak:https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/marvels-blade-movie-finds-its-writer-in-watchmen-scribe-exclusive

• Zamanının en iyi filmlerinden.

• Belki beğenen çıkar 1998-2000 arası Antalya'da tüm club , disco beach vs yerlerde sadece bu çalardı neredeyse. Youtube'da ''Blade blood rave'' diye aratın dinleyin.

• 1 ve 2 efsaneydi 3 film çöp
  • Efsane geri dönüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi filmdi.

• Mıncıklayıp bozmasınlar da, alıştılar efsaneleri batırmaya.

• Başlığı okuyunca aklıma gelen isim Alan Moore oldu ama gel gör ki dizinin yazarı kastedilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim icin efsanelerden.
  • filmin açılış sahnesinde çalan parçayı herhalde çalmayan mekan kalmamıştır

• Eski kocaman burç sineması salonunda izlemiştim, amma gaz filmdi be. küçüktük ondan mıydı bilemiyorum ama o hissi artık yaşayamıyoruz gibi.
  • efsane seridir ayrıca umuyorum ki spider man 3 gibi eski oyuncuları bir araya getirdikleri gibi wesley snipe abimizide geri getirirler. ulan adam blade ile bir anılıyor nası başrolü vermezsiniz..

• @lexiS kullanıcısına yanıt
    Blade serisinin soundtrackleri başkadır ya :) The Roots & BT - Tao Of The Machine blade 2'nin sağlam soudntracklerinden biri.

Diğerlerine buradn bakabilirsiniz.
    https://www.discogs.com/Various-Blade-II-The-Soundtrack/master/92506

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madonos -- 7 Şubat 2021; 18:21:33 >
  • aynı kalitede bir film çıkarsa tadından yenmez.

• Blade iyidir. Umarım güzel yaparlar

Ama ben güzel bir Spawn bekliyorum

• İlk film güzeldi 2.daha da güzeldi. 2. Filmde ki yaratıklar harikaydı..
  • Blade ilk izlediğim de vışşşş ne film demiştim. Şimdi otursam izlesem yine aynı tepkiyi veririm.

İzlemeye gidiyorum ben??

• Wesley Snipes'ın tekrar blade rolünde olması filmin seyredilmesi için ön koşuldur. Bu durum değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez. Oyuncunun yaşıyla ilgi söylenenlerlede ilgilenmiyorum. Böyle olmak zorunda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.