Şimdi Ara

Dijital fotograf makinası? Gelişmiş bir Telefon? Yoksa her ikisimi Pantech PH-K1500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pantech PH-K1500 şu ana kadar üretilmiş kameralı telefonlar içinde belkide tasarım olarak en başarılısı. Aynı anda hem bir telefonun hemde bir dijital fotograf makinasının özelliklerini bir arada bulundurmak günümüz telefonlarında çok doğal birşey. Fakat hiçbiri PH-K1500 kadar iyi bir tasarıma ve kullanıma sahip değiller.

Bu telefonu diğerlerinden ayıran en önemli özellik 2.1 MP ve otomatik focus (odaklama) özelliğine sahip, flaşlı bir fotoğraf makinasını üzerinde taşımasının yanında oldukça ince ve küçük olması. Ayrıca aşağı doğru sürgülü açılır tuş takımı ile de telefon olarak kullanmak oldukça kolay.

Entegre MP3 çalıcıda bulunduran telefon ayrıca video kaydetme özelliğinede sahip. İstenirse bu videolar, adres defterindeki kişilere atanarak, arama yapıldığında ilgili videonun ekranda görünmesi sağlanabiliyor buna Video Caller ID deniyor. Oldukça gelişmiş olan dijital kamerası ile ardıl çekimler yapmak yada özel efekler ile aynı kareye 4 resim yerleştirmek mümkün. Otomatik ardıl çekimde bir dizide 50 resme kadar otomatik çekim yapabiliyor. Bu hareketli nesneleri yakalamak için oldukça güzel bir özellik.

Telefon sadece güzel görünümlü ve kameralı bir telefon değil aynı zamanda üstün teknolojileri küçük kasasında toplamayı başarmış üstün bir alet. 2.1 MP kamerası sayesinde OCR (optik karakter tanıma) da gerçekleştirebilen cihaz kart vizitlerden telefon numaraları, adres bilgileri, isimler gibi yazılı olan bilgiyi alıp adres defterine kayıt edebiliyor. Telefonlardaki dijital kameraların, ciddi anlamda bir başka iş için kullanılmaya başlamaları oldukça dikkat çekici ileriki zamanlarda OCR sektörde diğer firmalarında kendi cep telefonlarında bu teknolojiyi kullanmaya başlaması ile dijital kameralara çok farklı bir boyut kazandıracak ve önemini arttıracaktır.

Telefonun ek özellikleri: Mpeg4 video dosyalarınıda oynatabilme, 60 polifonik ses zil tonu, 1 saate kadar Video ve AAC (Advanced Audio Codec) formatında stereo ses kaydı, 512 MB SD kart desteği + 1 GB dahili flash bellek, Video Caller ID, 170 dakika konuşma, 190 saat bekleme süresi, 94-48-23mm boyutlarında, 127g ağırlığında

Telefon sadece Kore de satışa sunulacak ve satış fiyatı yaklaşık olarak 500$ civarı olacak.

• Gakgak gubarak diyorum baska birsey diyemiyorum...
  • valla dizaynda güzelmiş....değer bu fiatına ama tr de kim getirir bunun geri hizmetini....
  • Tasarim olarak cok hos fiyat olarakta ilk cikis olarak fena degil. asil sorun koreli bir tanidik bulmak
  • 500 $ fiyat belki yanlış olabilir , çok beğendim cihazı açıkçası
  • burda haberi yapılmıştı .

http://forum.donanimhaber.com/m_1273511/mpage_9/tm.htm

ilginç bir ürün. ama gene aynı mesele türkiye de satılan pantech g300 den sonra bu run de turkiye ye gelse keske.

http://www.bascuda.com/Bascuda.aspx?cmp=Bascuda&pId=621822&aType=product&catId=3473

• walla süpermiş tel yaw tam alınası bi tel yani walla
  • işletim sistemi ne acep ???
  • video caller id benq te de standart.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mus_efe

işletim sistemi ne acep ???

Herhangi özel bilgi şu an için yok yüksek ihtimal firmanın kendi için geliştirdiği bir arayüz vardır...
  • Panatech Kore li bir firma. Avrupa ve GSM pazarında ürünleri felaket.
    Koreli LG ve Samsung gibi satış -pazarlama stratejileri yok. Bu nedenle işleri Avrupa pazarında zor arkadaşlar.
    Sevgiler.
  • walla işlerizor ama telefonda güzelmiş yaw
  • dehset bi tel ulen bu.
    1 gb dahili bellek ha. yuh.
    japon yapiyor abi...(japon kore kardes bunlar)
    daha ne teller var japonyada.adamlar 3gye gecmis bile...
  • süper alet çok beğendim darısı basımıza
  • ne varsa japonlarda var ( ne de olsa bizim kökenimizden)biz en iyisi doğuya doğru uzanalım batıyı bırakalım batmaktan kurtulalım doğuya gidelim yeniden bir doğuş elde edelim..
  • hakkaten guzel şekil yapmıslar :)
  • Valla boyut ve tasarım olarak çok hoş ama bizim ülkeye uzak kalıyor malesef
  • güzel de abi türkiyede satamazsın bunu ikinci eli yok
  • 2. el büyük sorun çünkü artık en iyi bir telefonu bile 1 seneden fazla kullanan nerdeyse yok gibi...bu nedenle yenisini alırken onu satabilmek sorun...bu NOKİA larda süper yeni yaşadım bu olayı ve hak verdim herkese NOKİA yı daha elinizde kapıyor telefoncular ....diğerlerine şöyle nazla bakıyorlar..buna K700i de dahil arkadailar....
  • tasarım mükemmelde fiyat da hiç aşağı kalır değil yanii
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.