Şimdi Ara

BİM'de 35 TL'ye satılan kablosuz şarj cihazını satın aldık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videoda uygun fiyatı ve kutu içeriğiyle dikkatleri çeken ONYO marka kablosuz şarj cihazını kutusundan çıkartıp özelliklerine birlikte göz atıyoruz. Uygun fiyatlı bu ürün tercih edilebilir durumda. Ürün hakkında neler düşünüyorsunuz?

• Fiyatindan ote elestirilece kismi : LED li cerceve cok anlamsiz. O ledlere harcanan guc powerank te israftir veya az da olsa sebekenize de israf fuzuli ledler .

Onun yerine klasik ufak bir led kafidir .

Genel manada 10 wat icin guzel gibi ...

Isinma olacaktir teknolojisi geregi . Bazi firmalar sogutma altyapisina da sahiptir ... Yazin sicak ortamlarda belki risklidir...

• Pili tamamen doldurmak kaç saat sürüyor onu test etseydiniz en azından. Cihaz mı incelendi kablosu mu belli değil.

• Teknoloji mağzalarının kapısından geçmek artık cesaret istiyor BİM, A101, ŞOk teknoloji market oldu

• 10w yazıyor ama 10w veriyormu onu anlatsaydınız test etmeden kutu üzerindekileri bizde okuyabiliyoruz inceleme olmamış

• Kutunun içinden cihaz çıkıyorsa tamamdır, 30TL eder. :)
    Kutu boşta çıkabilirdi sonuçta. Senin incelemeni yesinler.

• ‘Hizli bi şekilde’ reyiz
  • Video açılır açılmaz "zaaart" diye gelen o saçma sesi çok aradınız mı? (Ses sinirlerime dokundu, izlemeyi bıraktım)

• homebird kullanıcısına yanıt
    Ne olur gitme!

• Sonra yangın çıktı, ev yandı diye haberlerde izleriz :)

• Bu nası bi incelemedir. Bimden bunu aldım çalışıyomu çalışıyo. Bu kadar.

• Bu ne abi! DH'yi ergen Youtuber kanallarına mı çevirdiniz naptınız? DH'nin ağırlığı gitmiş iyice. Videoya bakma gereğş duymadım. Atılan başlık ve konuya getirilen yorumlar bana yetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaaaaart sesi olayı bitirdi maalesef.Videoya devam edemedim.

• haftaya bizim manav netbook ,nokia 8110 satacak diye photoshop ta afiş yapıp assam , o gün manavın önünde teyzeler olur kesin olur...

External harddisk soran Safinaz teyze gördüm ben ,
    70 yaşında vardır ,
    safinaz teyzeye değil de o saatte teyzeyi oraya gönderen öküz oğlana içerledim ,
    git kendin al kardeşim , işine geç kal 5 dakika madem...

Haftaya rgb aydınlatmalı yurdum pilaki incelemesi olsa ne makara olur hee

imla için kusuruma bakmayınız gece saati alüminyum...

• incelemeye başlamadan önce neler anlatacağını yazmanı tavsiye ediyorum. "hızlı bir şekilde" yazma ama.
    Başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya58 -- 9 Şubat 2021; 0:40:59 >
  • Açılıştaki o ses nedir? Gene incelemede aklımdaki soruların yanıtlarını bulamadım.

• Enesciğim emeğine sağlık çok güzel bir inceleme olmuş ama lütfen bir daha ürün incelemesi yapma olur mu? zirvede bırak bu işi lütfen. 

• güzel bir cihaza benziyor

• Onyo kablosuz şarj videonuzu gördüm ve iphone 11 şarj yapıyor dediniz ancak şarj ışığı yanıyor şarj yapmıyor sakın almayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.