Şimdi Ara

PS Store'da Eleştirmenlerin Seçimi İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, PlayStation Store'da Eleştirmenlerin Seçimi adlı yeni indirim kampanyasını başlattı.

İndirimlerden bazıları:

FIFA 21 Şampiyonlar Ligi Sürümü %72 indirimle 167,97 TL
    Assassin's Creed Valhalla %30 indirimle 329,00 TL
    Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 %25 indirimle 209,25 TL
    Watch Dogs: Legion %40 indirimle 282,00 TL
    DOOM Eternal %67 indirimle 154,77 TL
    Borderlands 3 %72 indirimle 128,52 TL
    Resident Evil 3 %67 indirimle 85,47 TL
    Resident Evil 2 %60 indirimle 71,60 TL
    Need for Speed Hot Pursuit Remastered %40 indirimle 167,40 TL
    Sid Meier's Civilization VI %75 indirimle 79,75 TL
    Fallout 76 %60 indirimle 71,60 TL

İndirimler 18 Şubat'a kadar sürecek. Tam listeye buradan göz atabilirsiniz.

Ayrıca Haftanın Fırsatı Ghost of Tsushima (%29 indirimle 354,29 TL) ve Remastered ve Retro Oyunlar indirimlerine de göz atmayı unutmayın.

• Eskiden yerele özel indirim olurdu mesela oyun Almanyada %30 indirime girdiyse Türkiyede %50 indirime girerdi şimdi onuda eşitlemişler. Ghost of Tsushima 350 tlye düşmüş ama kutulusu 300 tl ye satılıyor. Teşekkürler(!) ps türkiye.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tiny Titan

Eskiden yerele özel indirim olurdu mesela oyun Almanyada %30 indirime girdiyse Türkiyede %50 indirime girerdi şimdi onuda eşitlemişler. Ghost of Tsushima 350 tlye düşmüş ama kutulusu 300 tl ye satılıyor. Teşekkürler(!) ps türkiye.

Hakikatten fiyatlar rezalet
  • Abi hayatta PS'yi disksiz almayın.Gidin 2. El oyun alın oynayın bitirip satın..Bitti artık o eski indirimler, 600-700 TL'lik oyun indirime girse ne yazar..Indirim beklemenize bile değmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Abi hayatta PS'yi disksiz almayın.Gidin 2. El oyun alın oynayın bitirip satın..Bitti artık o eski indirimler, 600-700 TL'lik oyun indirime girse ne yazar..Indirim beklemenize bile değmez...

Dijitali de bitirip satabiliyoruz ki zaten. Daha çabuk ve daha karlı şekilde hemde.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Abi hayatta PS'yi disksiz almayın.Gidin 2. El oyun alın oynayın bitirip satın..Bitti artık o eski indirimler, 600-700 TL'lik oyun indirime girse ne yazar..Indirim beklemenize bile değmez...

2016-2018 arası çok güzel idare ediyordu PS4 pro var tek kutulu oyunum yok. Ne olduysa 2018 sonundan sonra oldu :) Kutulu kutusuz az kutulu hiç kutulu fark etmiyor, fiyatlar burada bir şeye benzetemeyeceğim boyuta geldi :) Ekim 2020'de plus bitti, tek oyun almışlığım yok açıkçası, daha da almam :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Naughty Dog

Dijitali de bitirip satabiliyoruz ki zaten. Daha çabuk ve daha karlı şekilde hemde.

Hocam nerede satıyor ve alıyorsunuz?
  • İki ay önce Borderlands 3'ü Mediamarkt'tan 49 liraya kutulu ve sıfır olarak almıştım. Şimdi indirimdeki fiyatı 128 lira...

Yıllardır hem dijital, hem de kutulu olarak oyun alırım ama son iki senedir, dijital oyun alma işini azalttım, neden dijital oyunu tercih etmeyliyim, bu oyunları satanlar bana izah etsinler. Kutulusunu daha ucuza ama ikinci elde ama sıfır, bulabildiğim ortamda kutulu oyun almayı tercih ederim...

• quote:

Orjinalden alıntı: OldReview

İki ay önce Borderlands 3'ü Mediamarkt'tan 49 liraya kutulu ve sıfır olarak almıştım. Şimdi indirimdeki fiyatı 128 lira...

Yıllardır hem dijital, hem de kutulu olarak oyun alırım ama son iki senedir, dijital oyun alma işini azalttım, neden dijital oyunu tercih etmeyliyim, bu oyunları satanlar bana izah etsinler. Kutulusunu daha ucuza ama ikinci elde ama sıfır, bulabildiğim ortamda kutulu oyun almayı tercih ederim...

%100 katılıyorum hocam, Dijital anlamını yitirmeye başladı..
  • Ps store daki indirimler hep aynı.
    Bi oyun 150 ise en fazla 89 a iniyosa bunun altına asla düşmüyor.
    Bide indirimi isimlendirmişler :)
    Eleştirmenlerbu oyunlarımı seçmiş :))
  • Daha yeni ghost of tsushimayı 0 jelatinli 309 kargo dahil 325 liraya aldım. Ps Türkiye böyle devam !!!
  • Yeri değil ama döviz kuru iniş eğiliminde ve mağazadaki oyun fiyatlarında herhangi bir değişiklik yok. Döviz çıkarken gösterilen hızlı fiyat artışı hassasiyeti,inerken neden kaplumbağa hızında oluyor anlamış değilim.
  • allah razı olsun zahmet olmuş

• fallout 76'yı seçen eleştirmenin allah belasını versin.

• Ben de bir şey var sandım. Yokmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.