Şimdi Ara

The Walking Dead 10. sezonun ekstra 6 bölümü için yeni bir video yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Walking Dead 10. sezonun ekstra 6 bölümü için yeni bir video yayınlandı

Zombi temasının en popüler yapımlarından biri olan ve kendi evrenini oluşturan The Walking Dead'in yeni bölümlerinden yeni bir video paylaşıldı. 

Ayrıca Bkz.Fear The Walking Dead 6. sezonun kalan bölümleri için yayın tarihi verildi

Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan kısa videoda, diziye dönen Maggie karakterinin Negan ile arasındaki olası hesaplaşmanın bazı ipuçları verilmiş gibi duruyor. Diziyi izleyenlerin de bileceği gibi Negan'ın Glenn'i öldürmesinden bu yana birçok izleyici Maggie'nin intikamını almasını bekliyor.

28 Şubat'ta başlayacak olan bu geçiş bölümleri 6 bölümden oluşacak. 10. sezonun sonunu ve 11. sezonu birbirine daha iyi bağlamasını sağlayacak. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizinin final sezonu olan 11. sezon da bu yılın sonlarında yayınlanacak. Dizinin şu ana kadar yayınlanan tüm bölümleri ise Netflix'te bulunuyor. Bu ekstra 6 bölüm de yayınlandıktan kısa bir süre sonra Netflix'e gelecektir.

Kaynak:https://screenrant.com/walking-dead-season-10-trailer-negan-maggie/

• Aga yeter ya salsınlar artık
  • The Walking Dead 10. sezonun ekstra 6 bölümü için yeni bir video yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenixae -- 3 Şubat 2021; 13:56:54 >
  • Artık dizin bir tarzı kalmadı.Zorlama ile dizi sezonu olmaz.Saçmalamaya başladı konu.
  • Her gönderinin altında yeter bitsin, boşa uzatıyolar gibi yorumlar baydı artık ya.

• Dizi sürekli kendini tekrarlıyor artık bir ilerleme olsun. Sırf seriyi izlemek adına sıkılarak izliyorum.

• Arkadaş yetmedi mi artık bu dizi bu ya, kim izliyor bunu hala
  • Biz izliyoruz arkadaşlar, bu sizi neden bu kadar rahatsız etti bir de onu anlasak? O kadar gereksiz diziler var ki buna gelene kadar. Gidin onlarla uğraşın bir zahmet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayet edenleri anlamıyorum. Madem rahatsızdan izleme. Yok zaten izlemiyorsan izlemediğin dizinin tanıtımı hakkında haberi niye okuyorsun. Hadi okudun gereksiz yorumunu bizimle niye paylaşıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga kötü yorumunu kendine sakla herkesin düşüncesi aynı olmayabilir bunu basa basa söylemekle hata ediyorsunuz bu dizi size kötüyse n'olmus ben seviyorum

• Artık bitsin diyoruz adamlar uzattıkça uzatıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.