Şimdi Ara

EA'dan heyecanlandıran Battlefield 6 açıklaması: 'Daha önce benzeri görülmemiş büyüklükte olacak'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA'dan heyecanlandıran Battlefield 6 açıklaması: 'Daha önce benzeri görülmemiş büyüklükte olacak'

Electronic Arts, Battlefield serisinin merakla beklenen yeni oyunu için bugün bazı kısa açıklamalar yaptı. Oyunun bu yılın sonlarına doğru yayınlanacağını doğrulayan EA, detaylı resmi tanıtımın önümüzdeki aylarda yapılacağını söyledi. EA ayrıca oyun için bazı heyecanlandıran ifadeler de kullandı.

EA CEO'su Andrew Wilson,"Yeni Battlefield oyunu daha önce eşi benzeri görülmemiş büyüklükte haritalara sahip olacak. Bugüne kadarki en çok oyunculu devasa ve yoğun savaşları hayata geçirmek için yeni nesil platformların gücünden tam anlamıyla faydalanacak. Oyunu önümüzdeki ilkbahar aylarında tanıtacak ve dönüm noktası niteliğindeki yeni Battlefield deneyimini 2021'in tatil döneminde oyunculara sunacağız" ifadelerini kullandı. 

Wilson oyunla ilgili gelen diğer sorulara ise cevap vermedi. Detaylı tanıtım için ilkbahar aylarındaki resmi tanıtımı beklememiz gerektiğini belirten Wilson, yeni Battlefield oyununun PS5 ve Series X/S'in gücünü kullanarak seride yeni bir dönemin kapılarını aralayacağına dikkat çekti.

128 kişilik haritalar, modern zamanlara dönüş ve 'çapraz-nesil' bekleniyor

Andrew Wilson'un sözleri daha önce ortaya çıkan sızıntılarla da örtüşüyor. Sızıntılarda, Battlefield 6'nın 128 kişilik haritalara sahip olacağı ve çapraz nesil olarak yayınlanacağı belirtiliyordu. Ayrıca Battlefield 6 ile birlikte serinin modern zamanlara geri dönüş yapacağı da söyleniyordu. 

Battlefield 6'nın çapraz-nesil olarak hazırlanması elbette bazı endişeleri de beraberinde getiriyor. Eski nesil konsollar nedeniyle oyun görsellik anlamında beklentileri karşılayamayabilir. Ancak geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bir söylentide, oyunun eski nesil ve yeni nesil versiyonlarınıın farklı stüdyolar tarafından hazırlandığı belirtilmişti. Yeni nesildeki Battlefield 6'nın konsolların gücünden en iyi şekilde faydalanacağı söyleniyor.

Kaynak:https://www.pcgamer.com/the-next-battlefield-game-will-be-revealed-this-spring/

• Feminazilerin yaptığı bir oyun olacak yine geçiniz. En sevdiğim serinin içine sıçtılar.

• Gel de kurtar bizi adam gibi seri gibi seri... 64vs64 ne sarar be ahahahashdasd

• Hikaye modu koymuş olmak için dandirikten bir hikaye koyarlar artık yine
  • BfV cs'den daha hızlı. Yaşlandık kardeşim bırakın iki adım atalım.

• Battlefield 1 ve 5 de yoğun bir şekilde hile sorunu var. Bununla alakalı 6 da aksiyon almazlarsa oda çöp olur.

Battlefield 6 arayüzü aynı BF3 / BF4 gibi olmalı.. 1-5 arayüzleri neredeyse çok çok kötü.

• Dünya nın en iyi online fps oyunu her oyunu muhteşem merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 3 aldığım zevki hiç birin den alamıyorum metro haritası hala tadı damağım da ah ah 2 bin saat vermiştim server durumu iyi olsa yine girer oynarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deswaaa -- 3 Şubat 2021; 8:42:51 >
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Bf3 de 600 metreden sniper tufekleriyle kill alıyorduk. Umarım bunda bir kmyi görürüz
  • bf 1 de geliboluda Türk sancağı altında savaşırken resmen tüylerim diken diken oluyordu. heyecanla bekliyoruz

• Hikaye moduna gerek yok multi yi iyi yapın ya.
  • Bu oyun için hala heyecanlanan olduğunu zannetmiyorum
  • Makrocular hileciler oyunun anasını ağlatıyor. Özellikle battlefield v'e girdiğimde mutlaka hangi servera girersem gireyim bir tane hileci oluyor. Gına geldi artık şu hileyle baş edemeyeceklerse yapmasınlar oyunu daha iyi. Reportladığım adamı 2 hafta sonra yine görüyorum hem de 20lvlden 120 lvl olmuş şekilde. Gerçekten baydı yani....

• Yemişim macroyu. Oyuncu iyiyse isterse tüm takım macro olsun fazla yaşar, az ölür. Macronun temel amacı ayar çekmek. Daha önce ESL de profesyonel maçlara girmiş biri olarak yazıyorum, oyuncu macro veya şöyle böylelerle ağlarsanız kaybedersiniz.

Kurallara göre macro ayarı çeken oyuncu detaylı tespit olduğunda banlanıyor. Temel sorun ise kişinin tespit edilmesinin neredeyse imkansız olduğu. Punkbuster macroyu hile/cheat programı olarak görmüyor. Mouse ye ayar çekiyorsun, nişan alman sekmiyor sabitliyor. Buradaki temel husus tespit edilebilinirliği video çekimleri(sürekli takip) ile mümkün hale getirebilirsin. Öyle adam macro şöyle böyle demek ile ne adam banlanır, ne de diğer klan üyeleri.

11. Rules of Conduct

You may violate the Terms of Service if, as determined by EA in its sole discretion, you:

...

- Use or distribute unauthorized "auto" software programs, "macro" software programs or other "cheat utility" software program or applications.

Özetle macro kullanıyorsanız, sazan gibi bunu söylerseniz ban yersiniz. Söylemezseniz ban yemeniz neredeyse detaylı tespitlere kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 3 Şubat 2021; 9:18:8 >
  • Manyak bir kaos ortamı bizi bekliyor. Kulaklığı takıp yüksek seste o savaş ortamı offff

Bombalar, jetler, aa mermi sesleri, piyade sesleri, tankın palet sesi ve top sesi, yıkılan binaların sesleri, a10 sesleri

• quote:

Orijinalden alıntı: XBlades

Yemişim macroyu. Oyuncu iyiyse isterse tüm takım macro olsun fazla yaşar, az ölür. Macronun temel amacı ayar çekmek. Daha önce ESL de profesyonel maçlara girmiş biri olarak yazıyorum, oyuncu macro veya şöyle böylelerle ağlarsanız kaybedersiniz.

Kurallara göre macro ayarı çeken oyuncu detaylı tespit olduğunda banlanıyor. Temel sorun ise kişinin tespit edilmesinin neredeyse imkansız olduğu. Punkbuster macroyu hile/cheat programı olarak görmüyor. Mouse ye ayar çekiyorsun, nişan alman sekmiyor sabitliyor. Buradaki temel husus tespit edilebilinirliği video çekimleri(sürekli takip) ile mümkün hale getirebilirsin. Öyle adam macro şöyle böyle demek ile ne adam banlanır, ne de diğer klan üyeleri.

11. Rules of Conduct

You may violate the Terms of Service if, as determined by EA in its sole discretion, you:

...

- Use or distribute unauthorized "auto" software programs, "macro" software programs or other "cheat utility" software program or applications.

Özetle macro kullanıyorsanız, sazan gibi bunu söylerseniz ban yersiniz. Söylemezseniz ban yemeniz neredeyse detaylı tespitlere kalıyor.

Makro benim için hiç problem değil ki 3e yakın kd'm var oyunda. Sadece beraber oynadığım tim var hepsi açıyor makroyu birbirlerine makro ayarı veriyor oynuyor oynuyor onu anlatmak istedim hatta forumda Patren diye bir arkadaş var Battlefield V'de makrocunun en önde gidenidir :) . Yoksa kolu olmayan makroculardan iyi oynuyorum :) benim derdim hile. Adam utanmadan 2 hafta boyunca 100lvl olana kadar açıyor hileyi en az 100report yiyordur ama banlanmıyor.

Bu arada Battlefield V origin id: Altarinogluu ekleyin oynayalım dostlar.

• Battlefield 1 ve 5 de nedense çok fazla hile var. İkisinide boş yere aldım, 5 i biraz sevdim ama hileciler yüzünden çok girmiyorum.

• Bugüne kadarki en çok oyunculu devasa
    Bu nasıl çeviri allah aşkına hiç mi okumuyorsunuz?

• Bende hiç heyecan oluşturmadı. Tek temennim Battlefield 1'in sunucularının uzun yıllar devam etmesi, zira imzamdaki sistemi sadece onun için yükselttim ve elimde tutuyorum sunucuları kapansa direk satılığa çıkarırım sistemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reoix -- 3 Şubat 2021; 14:9:58 >
  • 5 öncesi tüm oyunlara yüzlerce saat akıttım ancak 5 i alıp hardcore mode olmadığını öğrenmem ile bf kariyerimi noktaladım, toplam sanırım 2 saat bakmışımdır. Bf1 vuruş hissi hc modda muazzamdı. Bf 6 da olmazsa beş kuruş vermem.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.