Şimdi Ara

Detroit: Become Human, Call of Duty: Black Ops III ve Daha Fazlası PlayStation Now'a Eklendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, PlayStation Now Şubat ayı oyunlarını duyurdu.

- Call of Duty: Black Ops III
    - Darksiders Genesis
    - Detroit: Become Human
    - Hotline Miami 2: Wrong Number
    - Little Nightmares
    - WWE 2K Battlegrounds

Oyunlar bugün itibarıyla sistemin kütüphanesine eklendi. 

Call of Duty: Black Ops III 29 Nisan 2021'e kadar, WWE 2K Battlegrounds ise 2 Ağustos 2021'e kadar sistemin kütüphanesinde mevcut olacak. Diğerleri kalıcı olarak eklendi.

• Bi türkiye ye getirmediler şunu ya
  • Allah Mushaf kitap peygamber yada neye inanıyorsanız onun aşkına şu sistemi artık bizede getirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi millet bilmiyor oyun basını da bihaber

İsim veriyorum multiplayer her seferinde gamepassi ps plus ile kıyaslıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Hadi millet bilmiyor oyun basını da bihaber

İsim veriyorum multiplayer her seferinde gamepassi ps plus ile kıyaslıyorlar

Ülkede yasal olarak olmayan bir sistemi nasıl kıyaslasınlar birader kafan mi güzel GamePass gibi Türkiye özel fiyat ve yasal olarak gelsin karşı karşıya konur ama sony TR pazarını umursamıyor adamlar ne yapsın sony'nin umarımda olmayan sistemi konuşup

• quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Ülkede yasal olarak olmayan bir sistemi nasıl kıyaslasınlar birader kafan mi güzel GamePass gibi Türkiye özel fiyat ve yasal olarak gelsin karşı karşıya konur ama sony TR pazarını umursamıyor adamlar ne yapsın sony'nin umarımda olmayan sistemi konuşup

Alıntıları Göster

Psnow tüm dünyada aktif değil ki bir tek Türkiye yi umursamıyorlar diyorsun

Sorun ülkede olup olmaması değil adamlar resmen motogp ile formula 1i kıyaslıyorlar sorun bu

Ayrıca işlerine gelince yurtdışından her ürünü oyunu alıp incelemeyi biliyorlar

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt

Her türlü oyun ülkemizde çıkış yapıyor zaten steam epic xbox ps store üzerinden hepsini Turkiyeye hizmet veren satıcılar üzerinden temin edebilirsin psnow'ı ben türk parasıyla alamıyorum sen işine geldiği bakma çok fazla olaylara at gözlükleri zararlari

• Arkadaşlar sistem türkiye’de yok evet. Ama ben uk psn hesabımla kullanıyorum. Tamam fiyat ülkeye özel fiyatlandırma olmadığı için birazdaha pahalı. Ama bir oyunun ortalama 600tl bandında satıldığı bu piyasa için normal. Bu arada internet bağlantınızın illa çok iyi olmasını da gerek yok. Çünkü indirilebilir oyun kütüphanesi var. Oradan rahatlıkla dijital oyun satın almışım gibi indirip oynuyorum. Ha bulut üzerinden de denedim o ayrı ama işkence. Ayrıca Series X üzerinden gamepass ultimate de kullanıyorum ve gerçekten ikisi de konsollarına has oyunları oynamak açısından oldukça tatminkarlar.
  • Şu sistemi neden tün dünyaya açmadıklarını hala anlayamıyorum. Hadi bizim ülkeyi geçtim diğer çoğu ülkede hala yok hangi mantıkla getirmiyorlar şaşırmamak elde değil
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt

O cidden komik oluyor. Geçen Orhun yine öyle yaptı da Enis araya girip ''PS Plus, Xbox Live Gold ile benzer'' deyip düzeltti.

• Black ops 3 nedir ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.