Şimdi Ara

D-SMART KULLANANLAR MEMNUN MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
1
Favori
83.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HEP KARŞILAŞMA YAPILIYOR AMA KULLANICILARDAN DEĞİL HEP KULLANMAYANLAR YORUM YAPIYOR PEKİ YA KULLANANLAR NE DÜŞÜNÜYOR.

• Bende böyle bir başlık açmayı düşünüyordum aslında ellerine sağlık

Bende o zaman başka başlıkta sordugum soruları burdan sorsam lütfen Dsmart kullanan arkadaşlarım cevap versinler size zahmet

1. D-Smart yetkilileri şu an Dsmart üyeleri tarafından izlenen hiçbir kanalın ilerde ücretli sisteme dahil olmaycagını bana söylediler telefonda, imzalanan sözleşmede de bu zaten yazıyormuş, sizler sözleşmelerinizi okudunuz mu veya elinizin altındaysa bize bir kopya scan etme ya da burdan belirtme durumunuz var mı ?

2. Kim hangi cihazı kullanıyor ve cihazdan memnun mu ? Örneğin Arçelik kullananın kanal geçiş hızı ile Goldmaster kullananın bir mi ?
  • D-smart platformunda Next ile Gold veya arçeliğin kanal geçiş hızı olarak FARKI VAR MI
  • yine herkes soru soruyor ama cevap veren yok yakışmıyor dh ya
  • Cevap veren yok tan ziyade sanırım forumda üye olup Dsmart'ı olan fazla kimse yok aslında benim gözlemlediğim kadarıyla kimse yok
  • o kadar da değildir ya bi kişi vardır en azından
  • Valla ben kullanıyorum. EMU yüklü receiver'ımı satıp yerine d-smart aldım. Şifre, yeni yazılım yükleme, sürekli yeni modül alma gibi bir derdim kalmadı. Cihazdan ve yayınlanan belgesel kanallarından memnunum. D-Smart'a özel yeni kanallarda eklendikçe dahada güzel olacağını düşünüyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Excaliburtr

Valla ben kullanıyorum. EMU yüklü receiver'ımı satıp yerine d-smart aldım. Şifre, yeni yazılım yükleme, sürekli yeni modül alma gibi bir derdim kalmadı. Cihazdan ve yayınlanan belgesel kanallarından memnunum. D-Smart'a özel yeni kanallarda eklendikçe dahada güzel olacağını düşünüyorum..

Hele şükür bir ses geldi, dostum madem kullanıyorsun benim yukarıda sordugum sorulara cevap verebilir misin lütfen
  • evet forumu aydınlatman gerek
    bu senin görevindir

mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

Bende böyle bir başlık açmayı düşünüyordum aslında ellerine sağlık

Bende o zaman başka başlıkta sordugum soruları burdan sorsam lütfen Dsmart kullanan arkadaşlarım cevap versinler size zahmet

1. D-Smart yetkilileri şu an Dsmart üyeleri tarafından izlenen hiçbir kanalın ilerde ücretli sisteme dahil olmaycagını bana söylediler telefonda, imzalanan sözleşmede de bu zaten yazıyormuş, sizler sözleşmelerinizi okudunuz mu veya elinizin altındaysa bize bir kopya scan etme ya da burdan belirtme durumunuz var mı ?

2. Kim hangi cihazı kullanıyor ve cihazdan memnun mu ? Örneğin Arçelik kullananın kanal geçiş hızı ile Goldmaster kullananın bir mi ?

belgesel kanalları kesinlikle ücretli olacaktır tahminimce yani yine bir aldatmaca var.. şu an izliyorlar..

6 ay sonra ortaya çıkacak fiyasko. sırf bu yüzden almıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: _MARS_
    belgesel kanalları kesinlikle ücretli olacaktır tahminimce yani yine bir aldatmaca var.. şu an izliyorlar..

Benim yazdıklarımı takip etmiyorsun sanırım, keza ben bir belgesel tutkunu olarak bu konuyu hukuki açıdan
    da takip ediyorum, o nedenle D-Smart a sordum ve teyidini aldım,

Adamlar şu an izlenmekte olan kanalların ilerde hiçbir şekilde paralı ya da kontorlu sisteme girmeyeceğini
    abonelerin imzalaayacakları sözleşmede de belirtmişler ve bana açık açık gidin bayiilerden sözleşmeyi alın
    ve okuyun dediler, eğer bu kadar kendilerine güvenmeseler bu kadar rahat cevap verebilirler mi ?

Kafadan birşeyleri atmadan önce saglam araştırma yapmak lazım, sırf aylık fatura kesmiyor diye mutlaka ilerde
    kesecek diye bir kaideye girmenin manası nedir, sen araştır imzaladıgın sözleşmeyi oku içeriğini adam gibi bil
    o zaman kafan rahat olur hepsi bu

• 1. Sözleşme yanımda değil. Ama sözleşmede ücretsiz olduğu yazıyor. Bununla ilgili bir problem yaşanacağını zannetmiyorum.

2. Ben EP-Center'dan Goldmaster aldım. 12 taksit 290 YTL. Görüntü kanal geçişleri oldukça güzel. Herhangi bir problem yaşamadım. Yazılım uydu üzerinden otomatik olarak yükleniyor. Goldmaster'ı tavsiye ederim. Fakat arçelik veya diğerleri nasıl bilemem..

*************************************************************************************************************************

• @ex teşekkürler, demek Goldmaster'i EP Center'lardan 12 taksitle alabiliyoruz bunu bilmiyordum umarım bu satış devam ediyordur, çok uygunmuş bence.

Bu arada kanal geçişleri oldukça güzel derken nasıl mesela, 1 sn nin altında mı veya ne bileyim Digiturk kullandıysan onun makinalarına göre hızlı mı mesela biraz açar mısın

Ayrıca sözleşmeyi de mümkün olurda bir çekip ya da taraftıp bizlere atsa az dua almazsın valla
  • senin söylediğin gibi olması tabi ki benim de temennimdir. fakat şimdi sen araştırmışsın tutmuşsun peki discovery kanallarının ne kadar süreliğine sözleşme imzaladığını da araştırdın mı? madem belgesel düşkünüsün bence bunu bir araştır.. d smart şu an bulunan kanalların şifrelenmeyeceğini teyit ediyor doğru, fakat bu kanalların ne kadar süre için bu platformda olacağı daha önemli.. bence yarın birgün DT bastırıp alırsa 100lira edecek cihaza 300 vermenin tatmini ile oturup kalabilirsin..

selametle
    quote:

quote:

Benim yazdıklarımı takip etmiyorsun sanırım, keza ben bir belgesel tutkunu olarak bu konuyu hukuki açıdan
    da takip ediyorum, o nedenle D-Smart a sordum ve teyidini aldım,

Adamlar şu an izlenmekte olan kanalların ilerde hiçbir şekilde paralı ya da kontorlu sisteme girmeyeceğini
    abonelerin imzalaayacakları sözleşmede de belirtmişler ve bana açık açık gidin bayiilerden sözleşmeyi alın
    ve okuyun dediler, eğer bu kadar kendilerine güvenmeseler bu kadar rahat cevap verebilirler mi ?

Kafadan birşeyleri atmadan önce saglam araştırma yapmak lazım, sırf aylık fatura kesmiyor diye mutlaka ilerde
    kesecek diye bir kaideye girmenin manası nedir, sen araştır imzaladıgın sözleşmeyi oku içeriğini adam gibi bil
    o zaman kafan rahat olur hepsi bu

• quote:

senin söylediğin gibi olması tabi ki benim de temennimdir. fakat şimdi sen araştırmışsın tutmuşsun peki discovery kanallarının ne kadar süreliğine sözleşme imzaladığını da araştırdın mı? madem belgesel düşkünüsün bence bunu bir araştır.. d smart şu an bulunan kanalların şifrelenmeyeceğini teyit ediyor doğru, fakat bu kanalların ne kadar süre için bu platformda olacağı daha önemli.. bence yarın birgün DT bastırıp alırsa 100lira edecek cihaza 300 vermenin tatmini ile oturup kalabilirsin..

selametle

Dostum haklısın da ona bakarsan tam tersi olmayacagını nerden biliyorsun ne malum D-Smart'ın gidip Digiturk'deki belgeselleri anlaşması bitince almayacagı , yani senin bu tezinin sonu yokki, ben sadeec aylık ödeme yapmak istemeyen şu an için bütçe dengeme ve izleme zevkime en çok uyan platformu tercih etmek taraftarıyım yoksa dediğin gibi bir risk her zaman var ancak sadece Dsmart için değil tüm özel platformlar için.

• quote:

quote:

senin söylediğin gibi olması tabi ki benim de temennimdir. fakat şimdi sen araştırmışsın tutmuşsun peki discovery kanallarının ne kadar süreliğine sözleşme imzaladığını da araştırdın mı? madem belgesel düşkünüsün bence bunu bir araştır.. d smart şu an bulunan kanalların şifrelenmeyeceğini teyit ediyor doğru, fakat bu kanalların ne kadar süre için bu platformda olacağı daha önemli.. bence yarın birgün DT bastırıp alırsa 100lira edecek cihaza 300 vermenin tatmini ile oturup kalabilirsin..

selametle

Dostum haklısın da ona bakarsan tam tersi olmayacagını nerden biliyorsun ne malum D-Smart'ın gidip Digiturk'deki belgeselleri anlaşması bitince almayacagı , yani senin bu tezinin sonu yokki, ben sadeec aylık ödeme yapmak istemeyen şu an için bütçe dengeme ve izleme zevkime en çok uyan platformu tercih etmek taraftarıyım yoksa dediğin gibi bir risk her zaman var ancak sadece Dsmart için değil tüm özel platformlar için.

şimde ben de senin gibi belgesel hastasıyımdır.. öyleyse dsmarta bunu da soralım yani ne kadarlık sözleşmeleri varmış.. daha sonra anladığım kadarıyla goldmasterdan memnunlar ve 24 ay vadesiz taksit yapıyorlarmış ben ankarada haftaya alacağım.. o zamana kadar bunu öğrenelim derim.

• Kanal geçişleri rahatsız etmiyor. Digiturkle aynı diyebilirim.
  • quote:

şimde ben de senin gibi belgesel hastasıyımdır.. öyleyse dsmarta bunu da soralım yani ne kadarlık sözleşmeleri varmış.. daha sonra anladığım kadarıyla goldmasterdan memnunlar ve 24 ay vadesiz taksit yapıyorlarmış ben ankarada haftaya alacağım.. o zamana kadar bunu öğrenelim derim.

Dostum D smart a onu sormak çok kolay müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin, ama dediğim gibi yarın bir gün çok uzun vadede bakarsan olaya hiçbir garantisi olacagını sanmıyorum. Bu arada Goldmaster'in 24 ay vadesiz taksidini ben duymadım emin misin ? Keza benim en iyi duydugum vadesiz taksit imkanı şu ana kadar EP CENTER'da peşin fiyatına / 12 taksit

Gene ek bir bilgi olursa paylaşalım tabiki.

• wala beyler ben vazgeçtim digiturk alıyorum... Paşa paşa veririm parasını olur biter yauw bünyem kaldırmıcak artık bu karmaşayı...

Ama arkadaşlara şu soruları bir sormalarını öneririm.. hem kendilerine, hem başkalarına....

1. Bir kanalı bırakma durumunda kalırsa müşteri memnuniyetini DT mi daha çok düşünür Ds mi ? Size hangisi daha çok güven veriyor ?

2. Bir kanal bırakılırsa yerine aynı kalitede başka kanal koyma işini kim daha çok ciddiye alır ?? 1.5 milyon abonesi olan platform mu yoksa bir başkası mı ?

3. Hangi platformda tek çanak ile ulusal yayınları da (BBC-CNN-Pro7-RTL) izleyebilirsiniz. Sonuçta 2. dil almanca için bana bu da lazımdı. ve gidip 2 alman kanalı için bi çanak daha almak istemiyordum.

4. Hangi platformda daha çok ve kaliteli belgesel kanalı var ?

5. Hangi platformun geleceği belirsiz, gerek paralı/kontorlu yayın açısından yani maddi olarak,
    gerekse platformdaki kanalların kalitesine verecekleri önem ve özen anlamında

6.Hangi platform daha çeşitli ve değişik kanallar içeriyor..?

Ben DT Eko paketten (sanırım 1 saat sonra ) başlıyorum arkadaşlar.

Cevaplar =(1-DT, 2-DT,3-DT, 4-DT,5-DS, 6-DT)

Sevgiler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vincent Lord -- 6 Haziran 2007; 16:46:07 >

• d-smart şu anda iyi görünüyor ama ilerde çok müşterisinin cebini yakmak zorunda kalıcak demedi demeyin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.