Şimdi Ara

VAIO markası 18 Şubat'ta yeni dizüstü bilgisayarını tanıtacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • VAIO markası 18 Şubat'ta yeni dizüstü bilgisayarını tanıtacak

VAIO markası ultra ince kasaya sahip yeni bir dizüstü bilgisayar çıkarmaya hazırlanıyor. Şirket cihazın lansman tarihinin yer aldığı bir tanıtım posteri yayınladı. Görsel aynı zamanda dizüstü bilgisayarın tasarımı hakkında bazı ipuçları veriyor.

Ayrıca Bkz.Windows 10'un yeni sürümünün yayınlanacağı tarih belli oldu

Görünüşe bakılırsa cihazın gövdesi oldukça ince olacak. Ayrıca kapağının 180 derece açılmasına olanak sağlayan Z şeklinde özel bir menteşeyle gelecek. Yeni modelin VAIO Z serisi kapsamında satışa sunulması bekleniyor. Lansman 18 Şubat tarihinde yapılacak.

Bazı özellikleri sızdırıldı

Tanıtım posteri yayınlanmadan önce Weibo'da dizüstü bilgisayarın teknik özellikleri hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. ZACKBUKS takma adına sahip kullanıcının aktardığı bigilere göre cihaz 11. nesil Intel Core işlemci ve OLED ekranla piyasaya sürülecek.

Aynı zamanda düşük gürültü seviyesine sahip fanlarla çalışan özel bir soğutma sistemi olacağı belirtiliyor. VAIO'nun yeni dizüstü bilgisayarı hakkında bildiklerimiz bu kadar. Cihazın diğer teknik özellikleri ve fiyat etiketi konusunda başka herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/02/02/vaio-new-z-series-launch-february-18

• ben vaıo kullanmadım ama bi arkadaşım da vardı gerçekten çok sessizdi bu dediğim belki 8 sene öncesi bende dell var ama dell mi vaıo mu deseniz vaıo derdim dell de harika bu arada
    daha öncesinde 2008 de casper almıştım iki sene zar zor gitti üçüncü sene çöpe attım ve sonrasında aldığım dell halen harika çalışıyor hiç bir sorun çıkartmadı sadece bi ssd taktım
  • Pahalı olmazsa iş yapabilir, Vaio laptoplar herzaman piyasanın üstünde fiyattan çıkıyordu ama şu sıralar laptoplarda sözleri geçmiyor yine o tarz fiyat çekerlerse akılları yoktur.

• ben vaıo kullanmadım ama bi arkadaşım da vardı gerçekten çok sessizdi bu dediğim belki 8 sene öncesi bende dell var ama dell mi vaıo mu deseniz vaıo derdim dell de harika bu arada
    daha öncesinde 2008 de casper almıştım iki sene zar zor gitti üçüncü sene çöpe attım ve sonrasında aldığım dell halen harika çalışıyor hiç bir sorun çıkartmadı sadece bi ssd taktım

• Asus ile yarisabilecek mi ?

• koskoca gaming piyasasını neden görmezden geliyorsun vaiocuğum? bırak şu capon kafasını

• Hala Intel işlemci diyor ya..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Hala Intel işlemci diyor ya..

tost makinesi yapacaklarmıs seneye onda amd varmıs diye duydum ben..

• Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    boş

• 15 yıl önce kullanmıştım. Sesiz fan sistemi var yazılmış eğer görseldeki fan soğutma sistemi ise fan sisteminde yeni birşey yok demektir. Zira görseldeki soğutma sistemi 15 yıl öncekiyle aynı. En sık arızası ise fandan gelen zırıltı sesiydi. Fan aksamı çabuk bozuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortune 4

tost makinesi yapacaklarmıs seneye onda amd varmıs diye duydum ben..

Alıntıları Göster

yapacağı intel pc den hızlı olur en azından.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Intel dedigi de 4 core / 8 thread 20 yillik cilalanmis islemci iste :) Ryzen 5000 mobile cok daha iyi bir tercih olurdu bencede..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.