Şimdi Ara

Leadtek 7950GT 256mb 256bit(KARTLAR TÜKENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
5.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefon : 0-224-220 48 66
    Fax : 0-224-220 48 51

pentacom@gmail.com msn ve e-mail...

KARTLAR TÜKENDİ ARKADAŞLAR.UMARIM YİNE ELİMİZE GEÇER BU TİP ÜRÜNLER YİNE PAYLAŞIRIZ SİZİNLE.GÖRÜŞMEK ÜZERE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archelot -- 13 Haziran 2007; 18:03:19 >

• Harika fiyat .
  • fiyat süper tek kelime ile
  • Yanlışlık olmasın ! Hakikaten feciket iyi fiyatmış da yani inanabilmiyorum. Düzeltme yapacak diye bekliyorum Archelot YTL değil pardon $ şeklinde !..
  • Dostum yanlışlık yok.Fiyat bu.Kartın modelinde falanda bir yanlışlık yok.Yani 7950gt silent, gto ne bilim se falan değil kesinlikle.

256mb 256bit 7950GT Leadtek

Buradaki kartın aynısı :

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=677&productid=bd49177

quote:

Orjinalden alıntı: jiddi

Yanlışlık olmasın ! Hakikaten feciket iyi fiyatmış da yani inanabilmiyorum. Düzeltme yapacak diye bekliyorum Archelot YTL değil pardon $ şeklinde !..

• 166.5 $ + kdv ye geliyor. Fiyat gayet muazzam.
  • bende isterim pm attım
  • güzel fiayt 8600gt almamıs olsaydım kesin alırdım
  • fiyat gerçekten çok uygun şu ve zamana kadar yaptığım alışverişlerdede sorun yaşamadım Archelota garanti verebilirim
  • alan varmı acaba?
  • Ben aldım havale yolu ile arkadasımız gercekten cok ilgili alacaksanız elinizi cabuk tutun bitecek cunku yarın kargoya verilecek elime ulasınca tekrar yazarım buraya neredyese sıfır olan XFX 7600GT xxx edition ekran kartım bosa cıktı kasımda alınmıstı gigatekten artık onuda satacaz yada arkadaslarımızdan birine verecez ii mi attik kotu mu ettik bilmiyorum 128 bit den 256 ya gecis yaptık insallah DX 10 oyunlarınıda bununla rahat bi sekilde oynarım kart DX 9 ama bakalım ne olacak sonraki hedefim 8800 gtx fiyat cok iidi dayanamadım walla pentacom firmasına ve Orkun beye tkr tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_mech -- 5 Haziran 2007; 22:49:22 >

• quote:

Orjinalden alıntı: pSyCo

alan varmı acaba?

hocam eğerki almayı düşünüosan 7 yıldır gittiğim firma sorun çıkmaz eminim o konuda şüphen olmasın
  • Arkadaşı bende tanıyorum güvenle alabilirsiniz.
  • Foxconn 400W psu kullanıyorum

Psuda sorun olmazsa bende alabilirim x1950pro alcaktım psu sorununda vazgeçtim eğer psuda sorun olmazsa bende kesin alırım
  • Valla güzelmiş fiyat ama değer mi diyede düşünmeden edemiyor insan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zeyth

Foxconn 400W psu kullanıyorum

Psuda sorun olmazsa bende alabilirim x1950pro alcaktım psu sorununda vazgeçtim eğer psuda sorun olmazsa bende kesin alırım

http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp bu linkten hesapla diger ssitem bilesenlerinide yazarak ama senin PS ii degil be hocam ben dikkatlı ol derim

• Arkadaşlar malı alırken şöyle düşünün...Siz bu ürünü alıp 1 sene kullansanız aynı fiyata yada 10-20 zarar ederek yine satabilirsiniz.Ürünün fiyatı bu derece ucuzlamayacak.Bunun garantisini veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archelot -- 6 Haziran 2007; 15:47:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

130$ a 1950pro haberi ne oldu?

http://forum.donanimhaber.com/m_14514957/mpage_1/key_130%2524%252C1950pro//tm.htm#14514957

Harbi o konudan bi ses gelmemiş. Neiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

130$ a 1950pro haberi ne oldu?

http://forum.donanimhaber.com/m_14514957/mpage_1/key_130%2524%252C1950pro//tm.htm#14514957

En başta hedefimiz firmanın elindeki 1950pro ları almaktı.Onları da Bekoict ithal ediyordu.Maalesef olmadı.Firma ürünleri ithalatçılara dağıtmış.Onlarda çok ucuza aldıkları bu ürünleri bize aynı fiyattan satıyor maalesef :(
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.