Şimdi Ara

PlayStation 5'in disksiz sürümünün Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
12.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation 5'in disksiz sürümünün Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 geçtiğimiz aylarda çıkışını yaptı. Bu nesilde Sony, PlayStation için normal sürümün yanında bir de disksiz olan dijital sürüm duyurmuştu. Dijital Sürüm, normal sürüm ile birlikte yurt dışında aynı anda çıkışını yapmıştı ancak ülkemizde 2021 yılında çıkacağı söylenmişti. Şimdi de resmi fiyat ve çıkış tarihi açıklandı.

Ayrıca Bkz.Sadece Amerika'da satılan PS5'lerin %15'i tekrar satılıyor; karaborsacılar inanılmaz kazanıyor

PlayStation Türkiye resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre PlayStation 5'in disksiz sürümü Şubat 2021'de yani bu ay içerisinde satışa çıkacak. Ayrıca PlayStation 5'in disksiz sürümünün resmi fiyatı 5.999 TL olarak açıklandı. Ne yazık ki net bir tarih yok ancak bu ay içerisinde satışa çıkmadan yine duyurulacaktır.

PlayStation 5'in disksiz sürümü, normal sürümü ile tamamen aynı güce sahip. Tek farkı disksiz sürümde isminden de anlayabileceğiniz gibi bir disk girişinin bulunmaması. Oyunları mağazadan dijital olarak satın alıp oynayacaksınız. PlayStation 5'in disksiz sürümünün yurt dışı fiyatı 399$ veya 399€. 

• 5 Bin olmalı. Zamanla iner o seviyelere.
  • Diskli fiyatı 7.499 olarak güncellendi
  • 6000 ne ya allah için.
  • 840 dolar.
  • Alırlar babayı. Bu paraya yurtdışından diskli+oyun alırım.
  • Oyun anlamında olmasa da konsol anlamında Türkiyeyi düşünen tek firma Sony..

Düzenleme: Yurt dışından almanız umrumda değil. Daha yüksek fiyat beklediğim için böyle dedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gowlet -- 2 Şubat 2021; 14:13:5 >
  • en fazla 5000 olmalıydı şaka gibi fiyat

• Döviz düşüyor yine değişen birşey yok, 1 tane bana 1 tane hükümete..!
  • Alır harici dvd takarız 6100 e gelir
  • Beklenenden yüksek.
  • 4500-5500 aralığında bir fiyat daha iyi olurdu. Hakkı bu
  • Konsol almak değilde oyun almak sıkıntı
  • daha pahalı satamazlardı heralde, cihaz başına +1500 TL kar var bu fiyatta.

• Oyunları 1000₺ olmuş zaten. Konsolun fiyatının bir önemi yok ki.
  • Yahu bu fiyatlar ne arkadaş. Ben daha 1 sene evvel xbox one x i vatan pc den 2500 e almıştım. İlk defa bir şeyi sattığıma pişman ettiniz beni. İlerde çocuğuma almak istesem kaç lira harcamam gerekecek. Yazık bizlere gerçekten.
  • yurtdışı amazon'dan alan çok olur
    400$ x 1.4 = 560$ ve üstüne kargoyu ekleyin.
    mesela almayadan alsa 620 dolar civarına gelir tahminen. o da şu anki kur ile 4400 ile 4500 arasında tutar.

• Vergi düştü dolar düştü bu fiyatlar çok fazla
  • Halkını böyle soyan başka ülke varmıdır acaba !?
  • Haber başlığı; çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Haber içeriğinde tarih yok! Şaka mısınız?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.