Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.844
Cevap
43
Favori
331.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HD ibarelerinin gözükmesi lazımdı receiver üzerinde.
  • kullandıgın tv ye baglı android cıhazı değilmi? eger öyle ise tv niz ampliye dolby true hd sesleri aktarabiliyormu bu önemli?
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    android box>amfi>tv
  • onurnuri O kullanıcısına yanıt
    Merhaba konu hortlatma olucak ama bende ikinci el okarak rxv471 modeli almak üzereyim. Memnun musunuz acaba. Bem giriş seviyesi kullanıcıyım. Pioneer vsx 323 kullandım ve beni tatmin etmişti sesi. Biraz kullandığınız kadarıyla amlatabilirmisiniz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchuroom -- 16 Nisan 2016; 23:28:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç saat önce rx-v471 i aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: uchuroom

Bir kaç saat önce rx-v471 i aldım.

Hayırlı olsun...
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    teşekkürler...
  • Benim RX-A1010 4K destekleri mi sizce?

Yoksa medila playerı direk TV'ye bağlayıp, sesi AVR'ye optik ile mi vermeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Benim RX-A1010 4K destekleri mi sizce?

Yoksa medila playerı direk TV'ye bağlayıp, sesi AVR'ye optik ile mi vermeliyim?

En fazla 3D var gözüküyor.

http://usa.yamaha.com/products/audio-visual/aventage/rx-a1010_black_u/
  • tcmb T kullanıcısına yanıt
    Denedim bir sorun olmadı, sanırım HDMI portları yüksek hızda aktarımı destekliyor. O zaman 4K teknolojisi yok diye yazmamış olabilirler
  • quote:

Denedim bir sorun olmadı, sanırım HDMI portları yüksek hızda aktarımı destekliyor. O zaman 4K teknolojisi yok diye yazmamış olabilirler

1010'un uzerinde muhtemelen HDMI 1.4'ler var cunku 2009 yilinda HDMI 1.4 piyasaya cikiyor, 1010 da 2011 veya 2012 yilinda olmasi lazim. HDMI specs'lerine gore de HDMI 1.4 max. 4096*2160/24 Hz destekliyor.

https://en.wikipedia.org/wiki/HDMI
  • asukrumercan A kullanıcısına yanıt
    O zaman Monster 1200 hdex kablo ile direk tv'ye bağlayıp, sesi optikten AVR'ye vermek daha mı doğru olur?
  • quote:

O zaman Monster 1200 hdex kablo ile direk tv'ye bağlayıp, sesi optikten AVR'ye vermek daha mı doğru olur?

Media player ve TV'nin HDMI ozellikleri daha iyi ise dogrudan baglanabilir ama bu sefer de optik'den HD sesleri alamazsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asukrumercan

quote:

Media player ve TV'nin HDMI ozellikleri daha iyi ise dogrudan baglanabilir ama bu sefer de optik'den HD sesleri alamazsiniz.

Optikten DTS passthrough olmuyor mu sadece HDMI'dan mı oluyor?

Media playerın ve TV'nin HDMI portları 2.0 ama daha piyasada adam gibi 2.0 kablo hiç bulamadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asukrumercan

quote:

Optikten DTS passthrough olmuyor mu sadece HDMI'dan mı oluyor?

Media playerın ve TV'nin HDMI portları 2.0 ama daha piyasada adam gibi 2.0 kablo hiç bulamadım.

Optik DTS'i destekler ama DTS HD Master Audio ve Dolby TrueHD formatlarını desteklemez.

• asukrumercan A kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile filmlerin standartı 24Hz, bu sebeple bağlantılarını değiştirmeyin. Yine de 4K filmler için emin olamadım, forumda bu konuda daha bilgili olanlar vardır herhalde.
  • Arkadaşlar merhaba ikinci el bir rxv 365 aldım buna 5+1 olarak ne tavsiye edersiniz.

• pardon aldıgım model rx-v375

• Merhaba bir sorum olucak. Hdmı cihazları amfiye giriş yaptıktan sonra amfiden tv ye çıkış yapıyorum.sesi amfiden alamıyorum .tv de arc özelliği yok. Tvde ses çıkışıda yok. Tv eski model lcd tv. Mesela hdmı ile amfiye giriş yapınca amfiye hem ses hem görüntü gönderiyoruz ama bu amfi sesi burda alıp hoparlörlere göndermiyormu. Cihaz rx-v471 ayarlar ile ilgili birşeyse yardımcı olurmusunuz lütfen.

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.