Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.844
Cevap
43
Favori
331.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mdz02

quote:

Orijinalden alıntı: -Vegass-

quote:

Orijinalden alıntı: asafak76

Merhabalar hem kullandığınız amfinin ayarında olması hemde müzik performansı bakımından yamaha aventage serilerine bakabilirsiniz fakat sıfır fiyatları bütçenizin üzerinde. Diğer markalarda da üst seviye avr fiyatları benzer durumda, ikinci ellere bakılabilir.

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' ' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' ' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ '

Arkadaşım, aventage serilerinden (serinin en altı sanırım) Yamaha RX-A1030 hakkındaki fikrini öğrenebilir miyim eğer bilgin varsa?

rxa 1040 kullanıyorum. aldığıma pişmanım. dinlemeden test etmeden sakın almayın.

teşekkürler, memnun olmadığın şeylerin ne olduğu hakkında fikir verebilir misin rica etsem? müzik performası mı? film performansı mı? aklıma gelmeyen başka şeyler mi?

• yunus_27 kullanıcısına yanıt
    375 modeli ve sağ,sol,center bende mevcut. Önemli olan kaynak ve şarkının kaliteli kaydedilmesi.

Youtube dan şarkı dinliyorum. Bazı şarkılar daha tok oluyor. Odayı daha çok dolduruyor. Bazıları ise vasat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar hem kullandığınız amfinin ayarında olması hemde müzik performansı bakımından yamaha aventage serilerine bakabilirsiniz fakat sıfır fiyatları bütçenizin üzerinde. Diğer markalarda da üst seviye avr fiyatları benzer durumda, ikinci ellere bakılabilir.

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' ' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' ' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ '

Arkadaşım, aventage serilerinden (serinin en altı sanırım) Yamaha RX-A1030 hakkındaki fikrini öğrenebilir miyim eğer bilgin varsa?

rxa 1040 kullanıyorum. aldığıma pişmanım. dinlemeden test etmeden sakın almayın.

teşekkürler, memnun olmadığın şeylerin ne olduğu hakkında fikir verebilir misin rica etsem? müzik performası mı? film performansı mı? aklıma gelmeyen başka şeyler mi?

Hem müzik hemde sinema performansından memnun değilim. Yamahanın alışık olduğumuz sinemadaki o heyecanı yok.Baslar rahatsız edici sert. Midler geride sanki sıkıştırılmış gibi. sinemada olsun müzikte olsun sesler sanki yorgun gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hem müzik hemde sinema performansından memnun değilim. Yamahanın alışık olduğumuz sinemadaki o heyecanı yok.Baslar rahatsız edici sert. Midler geride sanki sıkıştırılmış gibi. sinemada olsun müzikte olsun sesler sanki yorgun gibi

hangi hoplarla sürüyorsun? bende ben de AVR olarak eski bir model olan DSP-A2 var. NS-777 lerle kullanıyorum. bir şeyi mi yanlış yapıyorum diye düşünüyordum ama midlerden benim de bir tatminsizliğim var. orta sesler geride kalıyor sanki

• Arkadaşlar, elimdeki kozmetik olarak sıfıra eşdeğer, üzerinde parmak izi dahi olmayan siyah DSP-A2 amfimi satıyorum. Akıllı kumandasıyla birlilkte kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Hiç tamir görmemiştir. Kutusu yoktur. Döneminin en üst seri amfilerindendir ki şu an Avnetage serilerinin bile aynı sesi vereceği konusunda garanti verilememektedir. Ürün 22 kilodur. Teknik detayları görmek isteyenler netten araştırabilir. Ürün resimlerini akşam eve dönünce ekleyeceğim. İlgilenenler varsa PM atabilirler. Piyasasına göre uygun fiyat isteyeceğim.
  • quote:

Arkadaşlar, elimdeki kozmetik olarak sıfıra eşdeğer, üzerinde parmak izi dahi olmayan siyah DSP-A2 amfimi satıyorum. Akıllı kumandasıyla birlilkte kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Hiç tamir görmemiştir. Kutusu yoktur. Döneminin en üst seri amfilerindendir ki şu an Avnetage serilerinin bile aynı sesi vereceği konusunda garanti verilememektedir. Ürün 22 kilodur. Teknik detayları görmek isteyenler netten araştırabilir. Ürün resimlerini akşam eve dönünce ekleyeceğim. İlgilenenler varsa PM atabilirler. Piyasasına göre uygun fiyat isteyeceğim.

Satmaya mı karar verdin??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

quote:

Arkadaşlar, elimdeki kozmetik olarak sıfıra eşdeğer, üzerinde parmak izi dahi olmayan siyah DSP-A2 amfimi satıyorum. Akıllı kumandasıyla birlilkte kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Hiç tamir görmemiştir. Kutusu yoktur. Döneminin en üst seri amfilerindendir ki şu an Avnetage serilerinin bile aynı sesi vereceği konusunda garanti verilememektedir. Ürün 22 kilodur. Teknik detayları görmek isteyenler netten araştırabilir. Ürün resimlerini akşam eve dönünce ekleyeceğim. İlgilenenler varsa PM atabilirler. Piyasasına göre uygun fiyat isteyeceğim.

valla biraz ani bir kararla öyle oldu :)

• quote:

quote:

quote:

E peki neye karar verdin??

• quote:

quote:

quote:

quote:

E peki neye karar verdin??

vermeye çalışıyorum :) dün akşam amfime sarılıp uyuyacak durumdayken bugün satıyorum, allah büyük :)

• :) İlginç bir takım olmuş. Zensor 1 lerle a-s500 dinlemiştim hoşuma gitmişti. Sizde Zensor lerle denerseniz düşüncenizi merak ediyorum.
  • -Vegass- kullanıcısına yanıt
    Selam dostum, Aventage serisini dinleme imkanım olmadı, internetten araştırdığım kadarıyla özellikle ses performansı bayağı övülüyor. Bendeki alt serinin (rx-v) bile fiyatına göre ses performansı başarılı bulunurken Aventage serisini merak etmiyor değilim.
  • quote:

Selam dostum, Aventage serisini dinleme imkanım olmadı, internetten araştırdığım kadarıyla özellikle ses performansı bayağı övülüyor. Bendeki alt serinin (rx-v) bile fiyatına göre ses performansı başarılı bulunurken Aventage serisini merak etmiyor değilim.

ben bu rx-a1040 ile ilgili incelemeler aradım ama çok da tatmin edici incelemeler bulamadım açıkçası. çok yeni bir ürün de değil ama neden bu kadar az bilgi bulabildim pek anlamadım.
  • Arkadaşlar, elimdeki kozmetik olarak sıfıra eşdeğer, üzerinde parmak izi dahi olmayan siyah DSP-A2 amfimi satıyorum. akıllı kumandasıyla birlilkte kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Hiç tamir görmemiştir. Kutusu yoktur. Döneminin en üst seri amfilerindendir ki şu an Avnetage serilerinin bile aynı sesi vereceği konusunda garanti verilememektedir. Ürün 22 kilodur. Teknik detayları görmek isteyenler netten araştırabilir. Ürün resimlerini akşam eve dönünce ekleyeceğimi söylemiştim, ufak bir gecikmeyle şimdi ekliyorum.İlgilenen arkadaşlar varsa PM atabilirler. Piyasasına göre uygun fiyat isteyeceğim.

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ '

• satilik rxv457 a/v receiver kusursuz temizlikte (hic kullanilmamis kumanda). kutu haric eksiksiz . cihazi degistirdigim icin boşa cikti .500 tl ilgilenenler pm .cihaz elden gorerek deneyerek teslim edilecektir. sahibinden de ilanim var .forumdan biri alsin isterim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadaruh01

Areadvd Yamaha RX-A3040'ı incelemiş.
    http://www.areadvd.de/tests/test-yamaha-rx-3040-dolby-atmos-powerhouse-zum-fairen-preis/

keşke almanca olmasaymış
  • Merhaba arkadaşlar,

İlk defa böyle bir sistem kullanmak istiyorum.Lakin elimdeki 4 ohm hoparlörleri kullanmak niyetim var.Yamaha'nın özeliklerinde 4 ohm a denk geliyorum.Sizin bu konudaki görüşleriniz nedir?
    Ayrıca Dynamic Power Per Channel(8/6/4/2) kavramı tam olarak nedir? Hem 8 ohm hemde 4 ohm hoparlör kullanabileceğim anlamına mı geliyor...

Cevaplarsanız sevinirim.Ne kadar araştırsam da bazı bilgiler havada kaldı gibi.. Şimdiden teşekkür ederim :)
  • Selam Arkadaşlar,

Elimde güç üitesi arızalı YAMAHA RX-V350 bir amfi var. Bunun tamirini yapabileceğim biryer var mıdır İstanbul'da? Tahminen kaça patlar?
  • ve bir gün gecikmeyle nihayet elimde...RX-A1040
  • Hayırlı olsun.. ilk izlenimlerini alalım bakalım...
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.