Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.843
Cevap
43
Favori
331.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladım kumanda alıyorum denicem. teşekkürler
  • Slm millet yeni Yamaha A-S2100 amfi aldim ama baglantilar icin ne gibi kablo lazim birde DAC PS Audio nuwave almayi düsünüyorum ne dersiniz ?

• nadeto kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun.cok klas duruyor cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 2100 ler güzel olmuş gerçekten.
    Tabii beni cezbeden Vu metrelerinin de olması ayrıca
  • Sagolun ustalar ama eksik olan birsey var oda DAChttp://www.psaudio.com/products/nuwave-dac/
    birde hangi baglanti icin hangi kablolar lazim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nadeto

Slm millet yeni Yamaha A-S2100 amfi aldim ama baglantilar icin ne gibi kablo lazim birde DAC PS Audio nuwave almayi düsünüyorum ne dersiniz ?

Gülegüle kullanın sahane bır cıhaz peki kaca aldınız fıyatı nekadar acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihaz Almanya'da 2000 Avro civarı biraz indirim birazda vergiden felan bana 1400 Avroya geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yamaha amfiler A class mı B mi C mi? hiç yazmıyor.
  • Yamaha RX 777 A/V kullanan var mi arkadaslar aramizda? Marantz 1604'den bu modele gecmeyi dusunuyorum, kullanici yorumu bulamadim pek..

• wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Dün 677 aldım. 777 ile arasında kaldım. Özelliklerinde 5-10w güç farkı dışında bir fark bulamadım. aradaki fiyat farkına değecek bir özellik yok gibi. sistemimi ancak kuracağım. o da en erken 2haftayı bulacak. Yurtdışındaki kullanıcı forumlarında alıp da pişman olan bir yorum ve hatta olumsuz yorum okumadım

• drserk kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz icin tesekkur ederim, kullandiktan sonra yorumlarinizi yazarsaniz sevinirim. Hayirli olsun yeni cihaziniz

Yamaha avr denediniz de mi geçiyorsunuz? Marantz-Yamaha arasında nasıl bir fark var?
    Bende de ciddi bir kaşıntı var da bu aralar :D

• onkal kullanıcısına yanıt
    Denemedim üstat, tamamen kaşıntı ile alakalı. İnternetten yorumlarina baktim, icime kurt düştü bir kere.. Cözdüm kendimi, 15 ayda bir ben kurtlanmaya basliyorum.

2000 liraya sifir satanlar var, sanirim alacagim. Focal Dome ile uyumu nasil olur o dusunduruyor beni..

teşekkürler. hopörlörler de ne alacağım bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 1 Mart 2015; 21:17:44 >
    Beni forum bozuyor okudukça kaşınıyorum. :D

Valla hocam focallerin çok bir sıkıntısı yok marka seçmekle ilgili. Sadece izlediğim videolarda genelde Yamaha'nın tiz ağırlıklı bir karakteri var gibi bir izlenim edindim. Marantz ve Focal dengeli bir sahne yaratıyor. O yüzden dinlemeden karar vermek pek doğru gelmiyor.

Ama Yamaha'nın sitesine girip powerını gördüğümde kaşıntıyı tuzluyorum gibi geliyor. :P

• Slm. ustalar
    asagidaki OPPO HA1
    hem kulaklik hemde ön anfi hemde dahili 32 bit DAC ne dersiniz testlerde cok yüksek not almis.
    icndehttps://www.oppodigital.com/headphone-amplifier-ha-1/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nadeto -- 1 Mart 2015; 19:53:17 >

• onkal kullanıcısına yanıt
    Ben virüsü kaptım, sanırım yakın zamanda alacağım.

Fakat hoparlörleri değiştirmeden çok büyük değişiklikler beklemek hata olur. Focal Dome performansının yanında göze de hitap eden bir ürün, onun yerine başka bir ürün bakma konusunda kararsızım.. Bir çılgınlık yapıp 2.1 Dome alıp sistemi 7.2 mi yapsam..
  • drserk kullanıcısına yanıt
    keske 777 alsaymissiniz. epeyce daha iyi bir urune sahip olurdunuz. 2 hdmi cikisi , butun kanallar icin preout cikis phono kati vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nadeto kullanıcısına yanıt
    1500 euro Avrupa fiyatı olacak, o fiyata oppo 105d player alınır :)

Aslında daha pahalı cihazlar var ama insan oppo'dan daha uygun fiyat bekliyor.

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    hem phono stage özelliğine hem de 2.hdmi çıkışına ihtiyaç olmayacağı için bu modeli aldım. zaten bu amfi başlangıç amaçlı 5-6 yıl sonra kesin değiştiririm
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.