Şimdi Ara

Eski Televizyonunuza can verin! Red Nano360 4K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sizler için Red360 Nano4K modeli ile ilgili video çektik,videoda cihazın olumlu yanları üzerine konuştuk.

Sizin cihaz hakkındaki düşünceleriniz nelerdir,alır mıydınız veya kullanıcısı iseniz ne gibi eksileri ne gibi artı yönleri var,lütfen deneyimlerinizi bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşmayı unutmayınız.

Videoyu izlediğiniz için teşekkürler.

• Demek tüplü tv bulup uysaydı 4k oynatabilen bir cihazı deniyecektin öylemi. Hey maşallah donanımhaber ne hallere düştü.
    Zaten inanılmaz arayışta herkez tüplü tv yada tüplü monitöre.

Ürünün 4k oynatım özelliğini test etseydin(Bitrate). Mi box tv ile karşılaştırsaydın.

Netflix yasal lisanslımı izliyebiliyorsun 4k yada 1080p desteğinin olup olmadığı gibi. İşlemcisi grafik birimini tanıtsaydın.

Gelen gideni aratıyor. Gidenlerin youtube de daha kaliteli içerik yaptıkları bir gerçek.
    Şuraya işten anlıyan , reklam yapacaksa ürünü sattırabilecek özelliklerinin altını çizecek donelerle ortaya koyabilecek birileri olmalı.
    Bal satan tv reklamları gibi . Vallaha yazık.

Forum olmasa girip çıkmam bile siteye. Forumda yine kaliteli bilgi sahibi insanlar varda birşeyler öğrenip bilgimiz yettiğince öğretiyoruz yada yardımcı oluyoruz.
  • Demek tüplü tv bulup uysaydı 4k oynatabilen bir cihazı deniyecektin öylemi. Hey maşallah donanımhaber ne hallere düştü.
    Zaten inanılmaz arayışta herkez tüplü tv yada tüplü monitöre.

Ürünün 4k oynatım özelliğini test etseydin(Bitrate). Mi box tv ile karşılaştırsaydın.

Netflix yasal lisanslımı izliyebiliyorsun 4k yada 1080p desteğinin olup olmadığı gibi. İşlemcisi grafik birimini tanıtsaydın.

Gelen gideni aratıyor. Gidenlerin youtube de daha kaliteli içerik yaptıkları bir gerçek.
    Şuraya işten anlıyan , reklam yapacaksa ürünü sattırabilecek özelliklerinin altını çizecek donelerle ortaya koyabilecek birileri olmalı.
    Bal satan tv reklamları gibi . Vallaha yazık.

Forum olmasa girip çıkmam bile siteye. Forumda yine kaliteli bilgi sahibi insanlar varda birşeyler öğrenip bilgimiz yettiğince öğretiyoruz yada yardımcı oluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 29 Ocak 2021; 21:31:17 >
  • Videodaki jump cutlar çok yorucu geldi açıkçası. Bu tarz inceleme videolarında ne gerek var tartışılır ama Youtube da rastgele videolarda da çok fazla kullanıyorlar bi yerden sonra gına geliyor.

• maillerimizi kontrol edelim arkadaşlar

• Ürüne tam olarak yakışır bir reklam çekilmiş.

• Nasıl kullanışır göstermemişsiniz. Videonun 4/3 unde cihazi çekmişsiniz. Bir demo vs yaparmısınız. Nasıl takılıyor, ayarlar ne, tv kanalı bulma, vs vs. Canlı bir örnek istiyorum.

• Eski 4K televizyon???

• Arkadaşa inceleme yaptırmayın nerden buluyorsunuz bunlari böyle incelemeni olur bildigin reklam almışsınız hadi sende buna video çek demişsiniz bu cihazı alan adam belayı alır açıklama yok bence Netflix YouTube lisanslari yok bu cihazda

• Eski Televizyonunuza can verin! Red Nano360 4K

Bu kim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 30 Ocak 2021; 12:41:32 >
  • Netflix ve YouTube da lisanslardan bahsedilmemiş. Detaylı hiç bir bilgi yok bile boş bir video izleyerek vakit harcamayın..

• Google ve Netflix lisansı yoksa istediği kadar güçlü bir cihaz olsun tamamen çöptür benim için.

• Ürünle ilgili aklımdaki soruların hiç birine bu incelemede yanıt bulamadım : /

• hocam dümdüz anlatmışsın YouTube çalışıyorum Netflix çalışyormu menü de kullanım nasıl ne anlattın ben anlamadım.

• Mesut Çevik'i de araya sıkıştırmıssın seni gidi kerata

Ürünle ilgili en önemli teknik detay : Ürün ahşap desenli olduğundan ahşap bir yüzeye koymayın tv arkasına saklayın !!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayüz konusunda ve kumanda konusunda rakip firmalara göre çok geri, fiyat performansı ise gereksiz pahalı bu arayüz ve kumanda sistemine göre. Marka vermeden şunu söyleyebilirim sesli komut sistemi ve akıllı kumanda olsaydı yok satarlardı.

• Mi box 4k ile aynı fiyat neden insanlar lisanssız bir ürüne aynı parayı versin :)

• 1ses1 kullanıcısına yanıt
    Duygularımı yazıya dökmüşsün. :) Teşekkürler.

• burak şolt ve erdi hariç videolar çöp malesef.
    donanımhaber'e yakışmıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.