Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'nin eski yamasındaki hataları düzelten yeni bir yama yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cyberpunk 2077'nin eski yamasındaki hataları düzelten yeni bir yama yayınlandı

Geçtiğimiz haftalarda CD Projekt Red'in söz verdiği Cyberpunk 2077'nin büyük yaması yayınlandı. Bu yama ile ikinci yama için bir altyapı hazırlandı ve bazı sorunlar düzeltildi. Ancak bazı sorunlara da yol açtı.

Ayrıca Bkz.PlayStation 5 özel oyunu Returnal ertelendi

Patch 1.1 isimli yama ile oyunun hikaye görevinde bir sorun ortaya çıktı ve bu sorun sebebiyle oyuncular hikayede ilerleme sağlayamadı. Sokağın Aşağısında isimli görevde oyuncuların Takemura'dan bir çağrı alması gerekiyordu ancak oyuncular çağrıyı alsa da Takemura konuşmadığı için görev ilerlemiyordu. Sorun fark edildiği gibi CD Projekt Red, geçici bir çözüm sundu oyunculara.

Geçtiğimiz saatlerde de bu sorunu tamamen ortadan kaldıran bir yama yayınlandı. Yani kısaca Kotaku'nun attığı başlıkta da yazdığı gibi eski yamayı düzelten yeni bir yama yayınlandı.

Cyberpunk 2077'nin son büyük yaması şubat ayında yayınlanacak ve onun oyunun sorunlarını büyük ölçüde gidermesi bekleniyor.

Kaynak:https://kotaku.com/new-cyberpunk-patch-fixes-the-old-cyberpunk-patch-1846149035

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limonasiti -- 17 Nisan 2021; 13:11:46 >
  • Yamayı düzelten yama .d
  • Eski yamanın hatalarını düzenleyen eski yamanın yaması da yakında gelir.
  • Takemura adlı npc bile oyuna küsmüş, konuşmuyor :)

• Microsofta rakip çıktı.

• Yamayı yamayan yama yapmışlar, kesin onda da hata vardır.

• 2-3 tane ilerlemeyi zorlaştıran hata yaşadım, ayrıca genel hataların çoğunu gördüm ama korsan oynasam güzel diyeceğim bir oyun ancak çünkü 250₺ verdiğine üzüldüm. Görevde hata var hop eski save'e dön, bol bol save al, çağırdığım araba gökten trafiğe ters düştü hop koştur çağıracak başka yer bul, görev yaparken npc işini yapmayınca habire tekrar eski save'e dön, normal zorlukta oynadığım oyunda panem'le mağara görevinde sanki aşırı zor ayardaymış gibi kapış, afalla, öl, başa sar falan sıktı biraz. Ayrıca gelen güncellemeler görülür bir iyileştirme sunmadı bence. Gündüz başladığım görev yolda gece olup birden gündüz oluyor falan garip yani. Ama en saçma şey uzaktaki trafik görüntüleri. Otoban boş gidiyorum, arkama bir bakıyorum uzaklarda sanki tüm şehir arabayla peşimden geliyor gibi. Oynadığım oyunlarda bu uzak trafik olayı çok güzel olmasa bile en iyi yapan gta 5. Zaten grafik ayarlarının pek bir şey değiştirmemesi ve genel gren (film efekti ve benzer efektler kapalı) ve değişik düşük görseller, geç yüklenmeler. Valla az diyordum ama saydıkça sayası geliyor insanın. Genel olarak ortalama bir oyun bu, sorunsuz olsa bile ortalama şuan. Bir witcher kesinlikle değil ve o potansiyeli yok zaten.

• Yamaya yama lazım.Cyberpunk 2077'nin eski yamasındaki hataları düzelten yeni bir yama yayınlandı 

• Cdpr sıvamaya devam ediyor neyseki ben bitirdim gerisi umrumda değil.
    İlerde DLC gelirse yükler bakarım.
    Bu kafayla umarım multiplayer getirmek gibi bir saçma harekete girişmezler umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al şu yamaları yamacıya götür eski yamayı yamalattırmadan getir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce oyundan çıkarılan onlarca farklı içeriğin eklenme ihtimali var mı? Şehirde yürürken o kadar fazla kilitli mekana denk geliyorum ki yüzlerce var. Buralarda neler vardı acaba hepsini detaylı bilebilsek keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANBUYUK06 -- 30 Ocak 2021; 0:50:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden 50 fps alıyordum şimdi 30 fps yazmış çoğu kişi deneyen oldu mu yamayı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.