Şimdi Ara

Fear The Walking Dead 6. sezonun kalan bölümleri için yayın tarihi verildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fear The Walking Dead 6. sezonun kalan bölümleri için yayın tarihi verildi

Bir zamanların en popüler dizilerinden biri olan ancak son dönemlerde popülerliğini az da olsa kaybeden The Walking Dead dizisinin, yan hikayelerini anlatan yeni diziler çıktı bildiğiniz gibi. Bu dizilerden biri de Fear The Walking Dead. 

Ayrıca Bkz.Game of Thrones'un animasyon dizisi geliyor

Geçtiğimiz saatlerde de Fear The Walking Dead'in yarıda bırakılan altıncı sezonu için tarih verildi. Normalde 2020 yılında başlayan altıncı sezon kasım ayında yayınlanan yedinci bölüm ile sezon arası vermişti. Şimdi ise sezonun ne zaman devam edeceği açıklandı.

Dizinin altıncı sezonu, sekizinci bölümü ile 11 Nisan'da tekrar ekranlara dönecek. Haftalık olarak yayınlanması planlanan dizinin sekizinci bölümünü Ian Goldberg ve Andrew Chambliss yöntecek. Sezonun ise toplamda 16 bölüm sürmesi planlanıyor.

Şu anda Fear The Walking Dead'in tüm sezonlarını Amazon Prime Video'da bulabilirsiniz.

Kaynak:https://screenrant.com/fear-walking-dead-season-6-return-date-april-2021/

• Nick öldük den sonra bıraktım
  • ilk zamanları baya harikaydı sonrası fazla sarmadı

• bu salak kızdan dolayı izlenmez
  • Netflix'e gelmeli

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt

bence çok seksi :) bi çok kişi de sırf onun için izliyor ama hakaten özellikle son bölümlerde tam kanser çekilmiyor.

• İlk 3 sezonu harikaydı, TWD'nin ilk sezonları gibi efsaneydi. 4. sezonda sıçıp batırdılar. 5. ve 6. 'yı daha izlemedim umarım toparlamışlardır.

• Ben the walking death dizini yeni takipçisiyim ve şubat 28ine kadar (yeni sezon) şimdilik sezonları bitirdik. Tabiki Netflix üzerinden izledim fakat Netflix'in mesaj yada ileti bölümünü bulamadım ve şikayetimi sizin sayfanız sayesinde ifade etmeye çalışacağım. 7.sezon dahil dublaj iyidi fakat sonraki sezonlar tam bir hayal kırıklığı. Amatörce bile değil bana göre tam bir rezaletti. Eğer bu vasat durum sezonların başında olsaydı kesinlikle izlemezdim. 8. Sezon ve sonrasını resmen dişlerimi sıkarak izledim. Belki bana hak veren çıkar zira bu icratı Netflix Türkiyeye hiç yakıştıramadım. Eğer yazdıklarım dikkate alınırsa çok sevinirim çünki The Walking Death gibi bir lokomotif dizi daha iyisine laik ve izleyicileride tartışmasız öyle.

Saygılarımı sunar ve teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.