Şimdi Ara

PlayStation 5 özel oyunu Returnal ertelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PlayStation 5 özel oyunu Returnal ertelendi

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Housemarque'nin yaptığı üçüncü şahıs bakış açısına sahip roguelike shooter oyunu Returnal ertelendi. 

Ayrıca Bkz.Epic Games'in bu hafta ücretsiz olarak vereceği oyun erişime açıldı

PlayStation 5'in bu yıl içerisinde çıkacak olan ilk özel oyunlarından biri olması planlanan Returnal ne yazık ki ertelendi. Ancak hala ilklerden biri olduğunu söyleyebiliriz çünkü çok uzun bir süre ertelenmedi. Normalde 19 Mart'ta çıkması beklenen Returnal, 30 Nisan 2021'e ertelendi.

Sony, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, oyunun geliştirici stüdyosu Housemarque'nin, oyunu istediği kaliteye ulaştırabilmesi için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. 

Bu yıl birçok oyunun ertelenmesi bekleniyor. Şu ana kadar birkaç farklı büyük oyun çoktan ertelendi ve daha fazla ertelenme de yaşanacak gibi. En azından PlayStation 5 sahipleri Returnal için yalnızca yaklaşık 1.5 ay daha beklemek zorunda kalacak. Umuyoruz ki daha fazla ertelenme yaşanmaz.

Kaynak:https://www.gematsu.com/2021/01/returnal-delayed-to-april-30

• Çok büyük bir ertelenme sayılmaz. Bekliyoruz bakalım nasıl bir oyun olacak.
  • 600 tl oldugu için beni çok ilgilendirmiyor, isterse 2 yıl ertelensin.

• Ortalama geliyor bu bana, tabiii gelissin guzel guzel acelesi yok..!

• Prince of persia ertelendi, hogwarts legacy ertelendi, gollum ertelendi şimdi de bu ertelendi. Covid belli ki her firmayı vuruyor.

• çok büyük bir beklentim yok ortalama altı bir oyun olacak bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.