Şimdi Ara

Bridgerton rekor kırarak Netflix'in en çok izlenen dizisi oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
2.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bridgerton rekor kırarak Netflix'in en çok izlenen dizisi oldu

Dünyanın en fazla aboneye sahip olan video akış platformu Netflix'in en son yayınlanan özel içeriklerinden biri, servisin rekorunu kırdı.

Ayrıca Bkz.Birçok gizemli olayın yaşandığı Netflix'in Cecil Hotel belgeselinden fragman yayınlandı

25 Aralık'ta ilk sezonu yayınlanan Netflix orijinal dizisi Bridgerton'ın istatistikleri güncellendi ve dizinin şu ana kadar en çok izlenen Netflix dizisi olduğu açıklandı. Dizi ilk 28 gün içerisinde 82 milyon hane tarafından izlenerek en çok izlenen Netflix dizisi oldu.

İlk sırada daha önceden 2019'un Aralık ayında yayınlanan The Witcher bulunuyordu ve o da 76 milyon hane tarafından izlenmişti. Artık kendisi ikinci sırada. Ayrıca yine birkaç hafta önce yayınlanan Netflix'in Lupin dizisinin de benzer bir rekor kırması bekleniyor. İlerleyen haftalarda ne olacağını göreceğiz.

Netflix bu tarz istatistiklerde yalnızca ilk 28 güne baktığı için her geçen gün yaşanan abone artışı sebebiyle, yayın tarihi en güncel olan dizinin avantajı da artıyor. Ancak yine de bu dizilerin başarısını sadece bu şekilde açıklayamayız.

• Tavsiye etmiyorum , akışı iyi değil
  • Zor bitirdik, ara ara atladık. Tavsiye etmiyoruz. Zorlama olmuş, klişe senaryo, zayıf kurgu, tekrarlar vb.
  • Merak edip baktım. İlk bölümün yarısına gelmeden kapadım. Belli ki sevenleri var. fakat beni sarmadı. Çevrem de çok güzel, mutlaka seyret diyen görmedim. Hepsi beğenmedim diyor. Belki 40 lı yaşlarda olan ben ve çevrem için sıkıcıdır. Genç nesil seviyordur. Sonuçta başarı yakalamış. Tebrik ederim.

• Netflix abone kazandıkça o arada doğru düzgün bir şey çıkmayınca, güzel bir fragman birde kapak resmî koyup isimin de eski bir isim koyarsanız kazananız oluyor.
  • İstediği bir diziyi öyle gözünüze sokuyor ki insan bir şekilde merak ediyor. Daha önce izlediklerinizi bile tavsiye etmeye devam ediyor bazen sapıtıp.
  • Merakımı çekmediğinden hiç dokunmadım buna. Ağır romantizmle karşılaşmaktan korkuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlerken kendimi boğulmaktan zor aldım. Kapatıyım derken hızımı alamadım üyeliğimi iptal ettim
  • labtek38 kullanıcısına yanıt
    Keşke yok say seçeneği olsa. Görmek istemediğimizi gizlesek.

• tavsiye ederim güzel film

• Neyi anlatıyor ki hep görüyorum ama hiç izlemedim
  • Az izleyeyim dedim. Kendimi zorladım da biraz. Yok. Gitmedi. Bıraktım yarıda. Dünya enteresan bir yer harbi
  • Netflix İngiltere kraliçesini bile siyahi yapmayı başarmış. Bir de siyahi dük var. Etiyopya kraliyet ailesini anlatıyorlar sanki. Öyle bir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 28 Ocak 2021; 20:35:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenmeyen izlemez, silah zoru yok gereksiz yorumlara hiç gerek yok, herkes yönetmen oyuncu olmuşşş

• netflix, altın küre odulu almis, tarihteki en cok para harcanan (sezon basi yaklasik 1 milyar tl) 4. dizi olan the crown’a sahipken neden bridgerton gibi bir sosyete dizisine gerek duymus insan anlamiyor.
  • Disney plus kesin geliyormu ya netflixten kurtulsak

• quote:

Orijinalden alıntı: Naruto45

Disney plus kesin geliyormu ya netflixten kurtulsak

kesin değil ama 23 şubat bekleniyor bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Netflix İngiltere kraliçesini bile siyahi yapmayı başarmış. Bir de siyahi dük var. Etiyopya kraliyet ailesini anlatıyorlar sanki. Öyle bir dizi.

İngilizler buna tepki göstermiyor mu acaba?

• baydı sanki. ben akış olarak beğenmedim ve ağır buldum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.