Şimdi Ara

Apple AirTags çıkmadan aksesuarları piyasaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple AirTags çıkmadan aksesuarları piyasaya çıktı

Apple’ın değerli eşyalarınızı takip etmenizi sağlayan kablosuz takip cihazı AirTags halen piyasaya çıkmış değil ancak firmanın ürün ile birlikte piyasaya süreceği pek çok aksesuar alış veriş sitelerinde boy göstermiş durumda.

Apple AirTags nedir?

Kısa mesafe geniş bant kablosuz bağlantı üzerinden değerli eşyalarınızı takip etmenizi sağlayan Apple AirTags aslında geçen yılın başlarından bu yana gündemde ancak halen gün yüzü göremedi. Bununla birlikte rakibi Samsung geçtiğimiz haftalarda kendi takip cihazını piyasaya sürdü. Oppo da kısa süre sonra tanıtım yapacak.

Ayrıca Bkz.Disney'in bu yıl yayınlanacak 7 filmi ertelendi

Apple bununla birlikte ekosistemin de hazır olması için çalışmalarını sürdürüyor. Spigen, Nomad, Cyrill gibi pek çok markanın aksesuarları yavaş yavaş boy göstermeye başladı. Avrupa’nın farklı ülkelerindeki Amazon mağazalarında ürünler listeleniyor.

Aksesuarlar ağırlıklı olarak anahtarlık konseptinde geliştirilmiş. Bazı markalar gözlük sapı için ipli aksesuarlar da hazırlamış. Henüz AirTags ne zaman piyasaya çıkacak ve bu ürünlerin fiyatı ne olacak bilinmiyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Apple AirTags
    Apple AirTags
    Apple AirTags
    Apple AirTags
    Apple AirTags
    Apple AirTags
    Apple AirTags
    Apple AirTags

Kaynak:https://www.gsmarena.com/accessories_for_airtags_start_appearing_online_apple_hasnt_announced_the_tracking_fobs-news-47405.php

• Kedim için bu çeşit cihazları çok kullandım. En büyük sorun pil. 3-4 gün sonra pil bitiyor şarj ile uğraşıyorsunuz.
    İkinci sorun bağlantı. Bluetooth kullanıyorlar ve kısa bir mesafeden sonra bağlantı kopup gidiyor. Hayvan yaklaştığı zaman tekrar bağlanıyor da, yakınken o cihaza ihtiyacım yok ki; uzaklaşınca var. Neyse umarım sorunlarını giderirler, gerçekten her eve lazım.
  • Kedim için bu çeşit cihazları çok kullandım. En büyük sorun pil. 3-4 gün sonra pil bitiyor şarj ile uğraşıyorsunuz.
    İkinci sorun bağlantı. Bluetooth kullanıyorlar ve kısa bir mesafeden sonra bağlantı kopup gidiyor. Hayvan yaklaştığı zaman tekrar bağlanıyor da, yakınken o cihaza ihtiyacım yok ki; uzaklaşınca var. Neyse umarım sorunlarını giderirler, gerçekten her eve lazım.
  • 435 4 kullanıcısına yanıt
    Yakınlarda bir Apple cihazı varsa (kimin olduğu fark etmeksizin; Bluetooth'dan bilgi yolluyor Apple), yani sahilde unuttunuz diyelim, yakından yürüyen birinin iPhone'una sinyal gönderip size gönderiyor bu veriyi kimse onun telefonundan. Pili de BLE ile hallederler Apple yıllardır Beats ve Apple Watch ile bunu yapıyor; basit bir sinyal için çok uzun aylar bile yeterli olur bu sinyal. Bakınız: Under Armour ayakkabım var içinde Bluetooth verici var adım sayıyor, sarjı yok bunun ömür boyu yetiyor sarjı.

• Ya salak apple daha iphone bul özelliğini düzgünce çalıştırıp, kaybolan cihazlarımızı bulmayı sağlasın ve destek versin.

2 adet ipad çalındı, en son yakında zamanda yeni çıkan 12.9 ipad (eskiden di demeyin diye söylüyorum).

Apple sıfır destek, uygulamada verileri bile bizimle paylaşmıyor. Uygulama biryerlerde sinyal gösterdi, gösterdi yoksa işiniz imkansıza kalıyor.

Açıklanan bu tür ürünlere appleda güvenmeyin, çalınır kaybolur ama bulma şansınız düşük olduğunu unutmayın. Fanboylar yok şöyle yok böyle demesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Ya salak apple daha iphone bul özelliğini düzgünce çalıştırıp, kaybolan cihazlarımızı bulmayı sağlasın ve destek versin.

2 adet ipad çalındı, en son yakında zamanda yeni çıkan 12.9 ipad (eskiden di demeyin diye söylüyorum).

Apple sıfır destek, uygulamada verileri bile bizimle paylaşmıyor. Uygulama biryerlerde sinyal gösterdi, gösterdi yoksa işiniz imkansıza kalıyor.

Açıklanan bu tür ürünlere appleda güvenmeyin, çalınır kaybolur ama bulma şansınız düşük olduğunu unutmayın. Fanboylar yok şöyle yok böyle demesinler.

Bul uygulamasından cihazların son konumlarını görememenize sebep olan sorun neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir üründe son konum ulaşamadık, bir üründe ise ulastik ama son kayıt ne işe yarar çalınan ürün hareketli oluyor ve ürünü bulmak için hareket alanını nereden nereye gittiğini Apple söylemiyor ayrıca destek alamiyorsun. Bir bina gosteriyor son sinyali, polis ilgilenmiyor ne yapacağız tek tek daireleri nasıl arayacağız. Cihazin orada olduğuna bile emin degiliz, Apple net birşey söylemiyor. Zaten 1-2 gün mu ne süresi var sonra cihaz sinyal vermeyi kesiyor. Kapalı olsa bile en yakın cihazlarla iletişime geçse (Apple cihazları) o zaman ulaşılabilir. Ama bu dedikleri asla olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Bir üründe son konum ulaşamadık, bir üründe ise ulastik ama son kayıt ne işe yarar çalınan ürün hareketli oluyor ve ürünü bulmak için hareket alanını nereden nereye gittiğini Apple söylemiyor ayrıca destek alamiyorsun. Bir bina gosteriyor son sinyali, polis ilgilenmiyor ne yapacağız tek tek daireleri nasıl arayacağız. Cihazin orada olduğuna bile emin degiliz, Apple net birşey söylemiyor. Zaten 1-2 gün mu ne süresi var sonra cihaz sinyal vermeyi kesiyor. Kapalı olsa bile en yakın cihazlarla iletişime geçse (Apple cihazları) o zaman ulaşılabilir. Ama bu dedikleri asla olmuyor.

Apple’ın öyle bir hizmeti yok. Son konumu söylemiş cihaz zaten.

Son konumu göndermeyen cihazın internet erişimi yoktur belki de. Geçmiş olsun 2 tablet birden çalınması kötü bir durummuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.