Şimdi Ara

OnePlus 9 Pro canlı olarak görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnePlus 9 Pro canlı olarak görüntülendi

OnePlus 9 serisinin lansman tarihi yaklaştıkça akıllı telefonlarla ilgili sızıntıların sayısı da artıyor. Bu kez Pro versiyonunu canlı olarak gösteren bir fotoğraf internete sızdırıldı.

Ayrıca Bkz.Samsung ve Apple, yeni akıllı saatlerine kan şekeri ölçüm özelliği eklemeye çalışıyor

Hatırlayacağınız üzere OnePlus 9 Pro'nun render görüntüleri daha önce OnLeaks tarafından yayınlanmıştı. Fotoğraftaki cihazın tasarım olarak render'larla bire bir uyuşması dikkat çekiyor.

Akıllı telefon ince çerçevelere sahip kavisli ekran taşıyor. Ön panelin sol üst köşesinde ise selfie kamerasına ev sahipliği yapan bir delik olduğunu görüyoruz.

OnePlus 9 Pro canlı olarak görüntülendi

Lansman Mart ayında

OnePlus 9 Pro'nun arka tarafında dört sensör ve bir LED flaş içeren dikdörtgen kamera ünitesi mevcut. Sızıntılara göre cihaz 48 megapiksel (Sony IMX689) ana kamerayla gelecek.

Akıllı telefonun QuadHD+ çözünürlük ve 120 Hz tazeleme oranı sunan 6.8 inç boyutunda ekran taşıması bekleniyor. Ayrıca Snapdragon 888 işlemci, 12 GB RAM, 256 GB dahili depolama alanı ve 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pille donatılacağına yönelik bilgiler var.

OnePlus 9 ve 9 Pro'nun Mart ayında düzenlenecek etkinlikte tanıtılması planlanıyor.

Kaynak:https://www.gizchina.com/2021/01/26/oneplus-9-pro-real-image-leaks-for-the-first-time/

• 8 Pro kullanıcısı olarak memnuniyetimi kelimelere dökemem. 120Hz, SD865, 1 Milyar renkli ekranı ve arayüzünün yağ gibi kendini kullandırması vs. Android tarafında One Plus dışında başka telefon kullanabileceğimi sanmıyorum. 8 Pro ile zaten 2 yıl kafa rahat her şey için devamkee. Kamerasından piline, hızlı şarjından ekranına muazzam.

NOT: .... GSM'den 6850'e aldım 2020 Eylül'de.

• Bu yılın en iyi Android’i OnePlus 9 Pro olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin'liler bir ara iPhone'a benzedi şimdide hepsi Samsung'a benziyor özgün tasarım çıkarmak bu kadar zor mu??????

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    Gereksiz bir yorum. Bir telefon, ince çerçeve ve arkada kamera, ne kadar özgün yapılabilir acaba? Ona bakarsan tüm insanların da kaşı gözü aynı yerde, bacakları aynı yerde. Şu yorumlar o kadar komik ki gerçekten... Şarj adaptörü kaldırma, jack girişi kaldırma deseniz neyse ama telefonun görünüşü benziyor diye eleştirenler bilgisayar başında oturup LoL oynayarak gazoz içmekten başka bir işe yaramayan insan profilini getiriyor gözümün önüne.

• 8 pro kullanıcısıyım ben de ve çoook memnunum
    Ama 9 proda bu arka kamera şeklini beğenmedim. Bir de 8 pro ya göre bir fark gözükmüyor. Zaten telefon akıyor, 888 olunca daha ne akacak. Ekran da aynı ki değiştirmeme sebep olurdu daha iyi bir ekran olsaydı 9 pro da. Şimdilik telefonu değiştirmeyi düşünmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejurerak -- 27 Ocak 2021; 12:41:6 >
  • Vay be sony bu sene yeni kamera sensörü yaratamadı. 2020 yılı sensör varmış.

• Redmi Note 5 Pro kullancısıyım, 2 sene önce

900 TL

gibi bir fiyata almıştım. Benimki de yağ gibi akıyor, şarjı her şeyi çok iyi, gayet memnunum, bi 2 sene daha kullanırım.

• Sahte olduğu sağ ve sol üst çerçeveye bakıldığında rahatlıkla anlaşılabiliyor. Sahte olduğu bu kadar bariz belli olan bir fotoğrafın nasıl her yerde paylaşıldığını anlayabilmiş değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Gereksiz bir yorum. Bir telefon, ince çerçeve ve arkada kamera, ne kadar özgün yapılabilir acaba? Ona bakarsan tüm insanların da kaşı gözü aynı yerde, bacakları aynı yerde. Şu yorumlar o kadar komik ki gerçekten... Şarj adaptörü kaldırma, jack girişi kaldırma deseniz neyse ama telefonun görünüşü benziyor diye eleştirenler bilgisayar başında oturup LoL oynayarak gazoz içmekten başka bir işe yaramayan insan profilini getiriyor gözümün önüne.

Son cümle genellemenin alası olmuş büyük ihtimalle senden katlarca zenginim şuanda pandemi sağolsun. Şu telefonun arkası Samsung Önü Samsung Oppo geçen telefon çıkardı kamera kısmı iPhone ile birebir tıpkı aynısı. Tamam takla atmalarını istemiyorum da Huawei yuvarlak kamera koyuyor biraz daha köşeli tasarım yapıyor en azından bu bile bir nebze iPhone veya Samsung tasarımından ayırıyor. yada Xiaomi Mi Mix serisi ile mükemmel özgün tasarım yapmıştı zamanında hala ara sıra yapıyor ama ana serileri onunda Samsung gibi oldu. Apple desen bu sene tamam özgün olmasada iPhone 4 tasarımını kullandı yine kendine ait ve neredeyse yuvarlak taşa dönüşecek telefonlar içinde gayet iyi alternatif tasarım oluşturdu siz bu tasarımlardan memnunsanız buyurun alın zaten miladı doldu sırf çıkarmak için çıkartıyorlar artık sıradaki devrim AR gözlükler.

• daha çirkin olabilirdi

• Bazsil B kullanıcısına yanıt
    Biraz daha açar mısın
  • Üreticiler böyle cihazlara niçin hala bu kadar küçük pil kullanmakta ısrar ediyorlar anlayamıyorum.

ben olsam, 5500-6000 mah pil kordum.

varsın, 1-2 santim kalın olsun ama pil performansı herlesi etkileyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freq5GHz

8 Pro kullanıcısı olarak memnuniyetimi kelimelere dökemem. 120Hz, SD865, 1 Milyar renkli ekranı ve arayüzünün yağ gibi kendini kullandırması vs. Android tarafında One Plus dışında başka telefon kullanabileceğimi sanmıyorum. 8 Pro ile zaten 2 yıl kafa rahat her şey için devamkee. Kamerasından piline, hızlı şarjından ekranına muazzam.

NOT: .... GSM'den 6850'e aldım 2020 Eylül'de.
    Bir 3T kullanıcısı olarak da ben de bu sene 9 Pro'ya yükseltmeyi düşünüyorum özellikle kamera için, dediğiniz gibi Oneplus'un kullanımı oldukça keyifli.

• Guhong01, adam gayet haklı Apple ya da Samsung farklı bir tasarım yapar, alay edilir. Aynı tasarımı çinli üreticilerden biri ya da birkaçı yaparsa, övgü ?!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.