Şimdi Ara

fatura yok???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ya bana tam ekimden beri fatura gelmiyo ne yapmalıyım bi kere 100 ytl kadar bi fatura geldi içinde bağlantı ücreti dahil bidaha gelmedi ne arıyan var ne soran ne yapmalıyım ağustosta neti bağlattım

• Hemen bağlı bulunduğun Telekom Müdürlüğüne başvur. Aksi halde faizli ödersin. Eğer ADSL Hizmet Nosunu biliyor ve herhangi bir bankada küçük de olsa bir hesabın varsa (kredi kartı da olur) otomatik ödeme talimatı ver. Takip derdinden kurtul.
  • banada fatura gelmiyor ama ben her ay gidip yatırıyorum ayrıca telekom 2-3 ay fatura ödenmeyince hattı kapatıyor bildiğim fatura ödemediğin halde hattın açık kalması ilginç
  • aman dikkat fatura gelmiyor bağlantıda kesilmiyor nasıl olsa diyip boşverirsen baya yüklü bi fatura gelebilir mutlaka araştır
  • hocam senin işinde bi gariplik var ekimden beri ödemiyorum demissin 7 ay olmuş yani kesin kapatırlardı hattını belkide sen farkında olmadan baskasımı ödüyo acaba ? kapatmamışlar olsalar bile şu anda baya faiz binmiştir senin faturana bir an önce ödemeye bak
  • 20 aydır kullanıyorum bende adsl i, bu güne kadar hiç fatura gelmedi, ama bankadan otomatik ödeme talimatım var, ödemede sıkıntı yok.. Ama bu fatura niye gelmezki..!
  • Fatura konusunda her bölgede problem var.Telekom maalesef düzgün yollamıyor faturayı.Bu noktada en önemli nokta bence otomatik ödeme talimatı verecek arkadaşlar mutlaka bankaya 189 ile başlayan Adsl Tesis Nosunu vermesi gerekiyor.Aksi taktirde Adsl faturanız ödenmez.
  • kuzenime 6 aydır fatura gelmiyor adsl parasını ödemiyor telekomdan çıt yok bakalım ne olacak
  • "Fatura gelmedi ben de ödemedim" diye bir bahane olabilir mi? Hattınız kesildiğinde açtırmak için gittiğinizde karşılaşacağınız meblağ için buraya gelip "Telekoma ban" yaparsanız gülerler size. Fatura göndermemeleri bir hata, evet. Ancak parayı ödememek için bir bahane değil. Bir hata varsa bunu bildirmekle yükümlü olan sizsiniz. Bildirmenize rağmen işlem yapılmadığında gelip "ban" derseniz o zaman haklısınız işte...
  • bana geçen ayın faturası daha yeni geldi.baktım fatura gelmiş 29 ytl.aa dedim kotayı aşmıştık bu ay ne iş derken meğer geçen ayki faturaymış.eh dedim telekom .bumudur hız anlayışın.neyseki internetten ödüyoz faturaları da fatura geldimi gelmedimi derdi yok.

ayrıca fatura gelmedi ödemiyom da sorumlu bi Türk vatandaşı anlayışı heralde.
  • bana aldığımdan beri 4.5 ay hadi 2 ayı hediyeydi kalan 2 ay hiç fatura gelmedi.bugün gelmiş gerizekalının faturası ödemesi ayın 30undaymış ee haziranın 5i.neden geç gönderdiler
  • ama normal fatura geliyor ve hiç borcunuz bulunmamaktatır teşkkür ederiz faln yazıo netten bakabileceğimiz bi site faln var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.