Şimdi Ara

Smile'den TT'ye Geçersem Yeni Kampanyadan Yararlanabilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Ay önce ttden adslmi kapattırıp smileye geçmiştim
    smileden ttye geçsem bu yeni kampanyadaki fiyatlardan yararlanabilirmiyim?

• bi dur milletin tepkisi azalsın biraz.. bekle bi kaç gün...
    şimdi sana burda ters söz söyleyenler çıkabilir
  • millet niye kızsınki. 2 sene uyelik şartı var ve o gordugunuz tarife sadece 2008 başına kadar gecerli yani topu tupu 6 ay...Sonra paşa paşa normal tarifeden odemeye başlıyorsunuz. Alın kalemi elinize hesaplayın...(superonline ve smile kampanyaları ile karşılaştırın)
  • ayrıca diyelim şimdi 2048 K bağlantı aldınız daha sonra 1024K 'ya geçemiyorsunuz.
  • ben bi heyecanla yazmışım başlığı detayları okuyunca vazgeçtim zaten yaşasın smile
  • Ben 2048 e uye olucam temmuz bası yaptım hesabımı ve gordumku su an en iyisi superonlina modemsiz uye olmak 139 yerine 119 oduyorsun ve 1 sene uyelik yeterli oluyo indirim için. Smile dan ayrılıp(90 tl modem parası verip modem sahibi olarak) superonlina gecicem hesaplarıma gore ttnette 2 sene içinde 2890 ytl gibi bir para oduycem. Superonlineda ise 2950 ytl oduycem aradaki fark 50-60 ytl gibi olup bu kadar mevla için fazladan 1 sene daha uye olmak zorunda kalmak gereksiz. (ttnette sure dolmadan iptal etmenin şartlarıda fahiş..) Herneyse herkes kendi hesabını yapsın artık...
    Bu arada telekomu satanında,alanında,bizleri keriz sağılacak inek olarak goren anlayışlarınında....... töbe töbe insan dayanamıyo yaa...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.